Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136901) bagyulajuve válasza LyonnaisFan1 (#136900) üzenetére


bagyulajuve
addikt

egy majdnem jelentőség nélküli 11-est meg kihagyják

Resistencia eterna

(#136902) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#136900) üzenetére


Peterhappy
őstag

Azon gondolkodom, hogy a búbánatba keveredtem én ez elé a meccs elé :) Emberemlékezet óta nem néztem/hallgattam mennyei meccset, amin nem mi játszottunk.
(jó, ezt is csak hallgattam, de még így is fura)

(#136903) LyonnaisFan1 válasza bagyulajuve (#136901) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

És utána 9 emberre olvadtunk.
Nem vár ránk könnyű 2 következő meccs.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#136904) bagyulajuve válasza LyonnaisFan1 (#136903) üzenetére


bagyulajuve
addikt

az a belépő elég alattomos volt

Resistencia eterna

(#136905) LyonnaisFan1 válasza Peterhappy (#136902) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:C :C
Az eredményt látva csak nem bántad meg. Volt 6 találat, vitatható ítéletet tömkelege, kiállítások, szép megoldások/találatok.
És egy meccs elötti koreo. Még ha esetleg szerényebb fajtából is. ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#136906) LyonnaisFan1 válasza bagyulajuve (#136904) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Jaja.
A FEB lehet, hogy a 2 meccsnél többel honorálja az esetet. Mivel azonnali piros volt 2 biztos lesz. Ennél csak több lehet, ha másként látják.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#136907) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#136905) üzenetére


Peterhappy
őstag

Jahhh, annyira nem vittem túlzásba, én az első félidei gólokat láttam és a másodikat hallgattam úgy harminc percig :D

(#136908) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nagyon jó kis csapat lesz ez a licc. :) teszik-veszik a labdát.. simán helyt fognak tudni állni a premier ligában - ha így folytatják

(#136909) LyonnaisFan1 válasza Tibiajax (#136908) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Épp néztem eredményeken 3:2 a poolnak.
A gólokra fogadók már most robbanthattak némi bankot egy 4,5 overrel. :D
Olyan 4,00 odds volt arra, hogy legalább 5 találat. :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#136910) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

most látom, hogy mit fújtak be a Leeds ellen :Y
nincs VAR? mert szabály szerint ha pl combról pattan kézre labda, azt nem kellene befújni

"It is an offence if a player:
deliberately touches the ball with their hand/arm, including moving the hand/arm towards the ballscores in the opponents’ goal directly from their hand/arm, even if accidental, including by the goalkeeperafter the ball has touched their or a team-mate’s hand/arm, even if accidental, immediately:scores in the opponents’ goalcreates a goal-scoring opportunitytouches the ball with their hand/arm when:the hand/arm has made their body unnaturally biggerthe hand/arm is above/beyond their shoulder level (unless the player deliberately plays the ball which then touches their hand/arm
The above offences apply even if the ball touches a player’s hand/arm directly from the head or body (including the foot) of another player who is close.

Except for the above offences, it is not an offence if the ball touches a player’s hand/arm:
directly from the player’s own head or body (including the foot)" FA oldaláról kimásolva - ez történt :(

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#136911) mephi666


mephi666
nagyúr

Salahnak kellett ez a pihenő: amilyen görcsösen nem bírta a 20. gólját megszerezni előző szezon végén, olyan lazán felszögelte most a labdát a felső sarokba... ez a Leeds fog még meglepetést okozni topcsapatoknak is... védelemben mondjuk vannak nálunk is gyengélkedések, bele kell újra rázódni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#136912) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Fehérvár micsoda gólt szerzett, te jó ég. :Y
Ahogy kihozták, és aztán kipasszolták sakk mattra. A gyakadémiának esélye sem volt.
Nikolicnak ajándék gól, de érkezni tudni kell. :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#136913) Peterhappy válasza Tibiajax (#136908) üzenetére


Peterhappy
őstag

Bielsa :R

(#136914) sh4d0w válasza LyonnaisFan1 (#136912) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog (1)

Csak nehogy a felcsúti p.arasztok lerugdossák a játékosainkat.

https://www.coreinfinity.tech

(#136915) DeathAdder válasza Peterhappy (#136913) üzenetére


DeathAdder
veterán

csak egy kókler aki nem tud angolul se, én neki hiszek

(#136916) DeathAdder


DeathAdder
veterán

így kell kihagyni egy 0,98 xg-s helyzetet :C

(#136917) vond válasza DeathAdder (#136916) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Jesszus. :Y :DDD Amúgy mi számít 0.99-esnek, vagy 1-esnek, ha van olyan? ;]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#136918) venember83


venember83
nagyúr

„Egy centet sem tennék arra, hogy edző válik belőlem. Ez nem olyan munka, ami vonzana. Túlságosan sok aggodalmat feltételez, az életstílus pedig túlságosan hasonlít egy játékos életstílusára. Én megtettem, amit tudtam, a jövőben pedig szeretnék visszakapni valamit abból, ami bizonyos fokig magánéletnek nevezhető. Csak egy Antonio Conte van, és ezzel meg tudok békélni, még ha Marcello Lippi sem különbözött sokban tőle, amikor felidegesítették.”

Első meccs ma a Novara ellen, igaz, barátságos. Új fejezet kezdődik Andrea Pirlo életében.

[ Szerkesztve ]

(#136919) salesman


salesman
őstag

25 éve történt...
[link]

Türűűűdrááá!

(#136920) Peterhappy válasza DeathAdder (#136915) üzenetére


Peterhappy
őstag

Szeretnék ilyen kókler lenni :U

@ 0,98 xg: ilyen nincs

[ Szerkesztve ]

(#136921) Tibiajax válasza venember83 (#136918) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#136922) DeathAdder válasza vond (#136917) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szerintem az amikor a labda gólvonalon áll, és éppen csak érinti belülről azt, de ez a ~0,98 is nagyon magas szám, pl. egy tizi 0,76 :D

Peterhappy - nem olvassa a szakirodalmat, csak éppen ő hozza létre.

Rég volt ennyire jó meccs a PL-ben, iszonyú hajtás volt, és két elvetemülten presszingelő csapat, az utolsó percig szoros volt. A sziti poolon kívül nem is nagyon lehetett látni ilyen meccset a közelmúltban.

Érdemes követni a Leedset, vélhetően december, február környékére teljesen kiengednek, de addig élményszámba mennek :)

[ Szerkesztve ]

(#136923) Peterhappy válasza DeathAdder (#136922) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ahogy mondod.
De nem baj, Sallói(?) legalább tud angolul :C

(#136924) viharhozo válasza Ringman (#136866) üzenetére


viharhozo
addikt

A "mocskos"-cikkek - legyenek barmenniyre valosaghuek is - alapvetoen vicckent ertelmezendok, annak szantak oket. Kar, h mostanaban nincsenek.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#136925) Ringman válasza viharhozo (#136924) üzenetére


Ringman
nagyúr

tudom :), csak ugye így külön vicces, hogy akkor a juve is a vadparasztok gyülekezőhelye volt.

a mostani csapatnál azért ez nincs annyira így, pjanics eligazolt, lichtsteiner még régebben, csk chiellininek kell nyugdíjba mennie, viszont most érkezik suarez.

---
a régi nst.blog.hu-s true colours sorozat is elég jó volt.

(#136926) viharhozo válasza ZavaBalazs (#136817) üzenetére


viharhozo
addikt

Uli nem ert veled egyet. :)

Hoeneß says it would be good if Thiago stays but if he leaves, signing a replacement is not a must as the squad is well equipped in midfield.

Hoeneß: "Both clubs did not not come to us with an offer. They are bluffing and likely waiting until the last week of the window to make a cheap offer. Bayern must decide whether they want to play this game or stand their ground and keep Thiago.

En csak azt nem ertem, hogy lehet igy ktsgvetest csinalni. Ha Thiago mondjuk felaron elmegy 15-ert + kiesik a fizuja es nem jott helyette senki, az klubszinten mondjuk +25M euro. Az azert nem tok mindegy.

Uli Hoeneß says Bayern will probably not sign the 4th winger demanded by Flick because he would be too expensive and would quickly be unhappy due to competition/game time.

Ez mondjuk varhato volt.

Uli Hoeneß says Alaba's agent Zahavi is asking for an agent fee in the double digit million range (!): "I can understand that Brazzo freaked out during a conversation"

Oket se ertem, realisan ki a tokom adna Alabanak most 5*25 millio eurot. Az ugynokot meg egyebkent se szivesen minositenem.

Uli Hoeneß: "In the Champions League final in Lisbon, the combined transfer fees of Bayern's starting 11 was around €200m. Neymar cost Paris €220m. Who won the game?"

Ezzel azert innen-onnan lehetne kotozkodni, de attol meg erdekes megallapitas.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#136927) Tibiajax válasza Ringman (#136925) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

akkor mégis csak jön az urugvay-i ék?.. -.-
scudetto letudva

(#136928) Ringman válasza Tibiajax (#136927) üzenetére


Ringman
nagyúr

Én meg ott maradtam le, hogy a juve leigazolja. Vagy nem?

(#136929) Tibiajax válasza Ringman (#136928) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem tudom.. venemberék beszélték itt, hogy nem eu-s, meg izé meg hozé, hogy még egyáltalán nem biztos, hogy át tudja venni a juve
nekem ez volt az utcsó infó

(#136930) ZavaBalazs válasza viharhozo (#136926) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ja, olvastam, de Perisic pont tisztában volt a szerepével, és nem balhézott miatta... így gondolom ifi lesz a beugró szélső, még jó, hogy Batista-Meier azóta már elment kölcsönbe. :U

én nagyon remélem, hogy 15-ért nem megy sehova Thiago, akkor már inkább tartsák meg, aztán vagy megy jövőre ingyen, vagy rájön, hogy a liverpool annyira taksálja, hogy egy röhejes 30 millát sem volt hajlandó érte kiperkálni, és inkább hosszabbít (aztán felébredek)

az Alabás 25 millát én fenntartásokkal kezelem, már a korábban belobogtatott 20 milla is meredek volt, és azóta állítólag jót tárgyaltak lisszabonban, szerintem itt a kicker vakon van/kavarja a szart.

a kezdő meg jóval olcsóbb volt annál, a barca elleni kezdő volt 100,15 millió, ahhoz képest csak egy Perisic (5m) - Coman (kb 28m?) változás volt.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#136931) Datsyuk válasza viharhozo (#136926) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Ha Hoeneß nem lenne ki kellene találni :C

Az angol fordításnál azért rendesen tompítottak azon amit mondott.

Konkértan zsarolásnak nevezte, hogy a Liverpool és a United nem hajlandó jelentkezni Thiago miatt pedig már egyikük(talán mindegyik) már rég megyeztek vele.
"Das ist kein Stil, aus meiner Sicht. Die versuchen, uns zu erpressen, indem sie bis zur letzten Woche warten und dann ein billiges Angebot hinhauen."

Alaba ügynökét pénzéhes piranhának nevezte. Fun Fact: kettőjük közül az egyik adót sikkasztás miatt jogerősen elítélték :D beszarás.....komolyan.

[ Szerkesztve ]

(#136932) DeathAdder válasza Datsyuk (#136931) üzenetére


DeathAdder
veterán

Az biztos, hogy a Liverpool egyelőre fel sem kereste, nem hogy ajánlatot tettek volna. Olyan insiderek írták ezt, akiknek adok a szavára, mert hosszú évek óta informálnak, és nem írtak még hülyeséget (ellenben a sok lakájmédiával).

(#136933) Peterhappy válasza Datsyuk (#136931) üzenetére


Peterhappy
őstag

Én még mindig abban bízom, hogy a covid miatt előbb csökkennek a horror átigazolási díjak, majd azt követően a horror fizetési igények. Ha ezt megérjük, akkor a következő lépcsőfok a játékosügynökök kukázása lehet, akik szerintem a modern futball rákfenéi. (de legalábbis töredékannyi legyen a jussuk, mint most)

(#136934) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Dvsc-Ajka meccsen kiszakadt a gólzsák a második félidőben.
Egy 0:0-ás első játékrészt követően a hajdúságiak 5 gólt szerezve 3 kapott góllal zárva játszottak egy gólzáporos mérkőzést.
Over 5,5-re fogadók kedvelték ezt. :C ... pláne élőben. :K

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#136935) máyköl


máyköl
veterán

Tibi, a multkori utan tegnap sikerult eljutnom a baratodhoz. Jo figura nagyon, sikerult beszelgetni vele egy kellemes 20 percet. A Pipponal ez a hazias hangulat tenyleg hianyzik.

Ja, bizonyitek:[kép]

(#136936) forceberg válasza Peterhappy (#136933) üzenetére


forceberg
veterán

Várd ki, a magyar ingatlanárakkal együtt :W

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#136937) viharhozo válasza DeathAdder (#136932) üzenetére


viharhozo
addikt

Egeszen biztos, h Thiago vmelyik csapattal megegyezett, csak akkor merne ennyire kategorikusan visszadobni a hosszabbitast. Mivel erdemben csak a Liverpool neve merult fel, nagyon valoszinu, h veluk. Nem biztos, de nagyon valoszinu.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#136938) forceberg


forceberg
veterán

Hány J-vel írják, hogy Sijófok??? :C

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#136939) Napfénysüti válasza forceberg (#136938) üzenetére

No mi volt?
Tegnap onnan tekertem körbe a Balatont de nem rémlik hogy lenne j benne. ;] :N

Més que un club!

(#136940) DeathAdder válasza viharhozo (#136937) üzenetére


DeathAdder
veterán

Lehet, csak erről a Bayern még nem tud, mert fel sem kereste még a Liverpool.

Persze felkereshetik még, de egyre valószínűtlenebb, mert egyre biztosabbnak tűnik, hogy Wijnaldum maradni fog, akkor meg szükség se lenne egy 30 éves porcelánlábú játékosra arra a posztra, miközben 3 (!!!) CB-je van a csapatnak, amiből kettő szintén porcelán, és 0 RB backup, valamint 0 front3 backup, és pénz sincs ilyen luxusra, mert épp a hiányposztokat is az ifik kiárusításából akarják fedezni.

Mu-ba viszont nagyon kéne egy ilyen játékos, azon nem csodálkoznék ha oda vinnék.

[ Szerkesztve ]

(#136941) ZavaBalazs válasza Datsyuk (#136931) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

a pénzéhes piranha állítólag csak magának 20 millát kér a klubtól azért, hogy Alaba (giga fizuval) hosszabbítson velük. te hogy jellemeznéd az ilyen faszjankót? :U
amúgy kereshettél volna frissebb képet, mit keres ott Werner? :P

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#136942) Napfénysüti

PSG meccsen kicsit elszabadultak az indulatok. :Y

Més que un club!

(#136943) Datsyuk válasza ZavaBalazs (#136941) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

A képet én csináltam és direkt van benne Werner. Mert a kulcs szó Sané.
Wernerrel már a Hoeneß által most meglepően kritizált módszerrel állítólag megegyeztek, csak Werner felrúgta ezt. Nem volt véletlen a Werner - Rummenige szócsata.
Sértette Werner büszkeségét / hiúságát, hogy Saneért akár egy magasabb összeget is fizetett volna a bayern, őt meg inkább ingyen szerették volna. Így hosszabbított és jött a chelsea.
Sané állítólag egy jó magas fizetéssel jött...ez pedig Mia san mia ide vagy oda, felborítja a csapat kémiát / fizetési struktúrát. Alaba most bemondott egy jó nagy összeget, ami miatt Hoeneß most nyilvánosan próbál nyomást gyakorolni (ahogy azt mindig is szokta). Csúnya játékos ügynök, félrevezetett szegény Alaba....ja és csúnya Liverpool és ManU.
Az előző hozzászólásban csak arra akartam utalni, hogy valakit pénzéhséggel vádolni miközben te milliomosként több millió € sikkasztottál elég meredek. És kimeríti azt a bizonyos üvegház és a kő dobálás esetét. Ez olyan mintha Neymar valakit a színészkedés miatt kritizálna. Lehet, sőt még akár jogos is csak nem éppen szerencsés....már ha igaz amit Uli mond a játékos ügynökről.

(#136944) Richard! válasza Napfénysüti (#136942) üzenetére


Richard!
addikt

Most vége is lehetne a bajnokságnak :DDD

Eladó inverteres, wifi-s hűtő/fűtő Fisher klímám: https://hardverapro.hu/apro/fisher_comfort_plus_inverteres_split_klima/hsz_1-200.html

(#136945) forceberg válasza Napfénysüti (#136939) üzenetére


forceberg
veterán

Estére maradnod kellett volna egy VasASS cumira :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#136946) bagyulajuve válasza LyonnaisFan1 (#136934) üzenetére


bagyulajuve
addikt

a második félidőben csak néztünk, hogy mi a pénisz történik :DDD
már 3-2-nél mondtam cimbimnek, hogy ez tipsszmiksz meccs

Resistencia eterna

(#136947) #12901120


#12901120
törölt tag

A francia VAR szerint ez egyértelmű les: [kép]
Igen, ők húzták meg a vonalat...
A DigiSport stúdiójában a műsorvezető szerint csalás történt. Persze nem ez az egyedüli eset. Csak azért nincs nagyobb visszhangja, mert az eredményt úgymond nem befolyásolta, ill. az 5 piros lapra terelődött a figyelem...

(#136948) Tibiajax válasza máyköl (#136935) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nna, jó van. persze hogy jó fej, hát interes :C kedves egészségetekre a finom nápolyi kagylós tésztát
:D a pizzát is érdemes azért megkóstolni, rendben van. nem a legjobb a városban, de a legjobbak közt van
de ami az igazán fasza dolog, az reggel odamenni. akkor csak olaszok vannak akik olasz napilapot böngésznek vagy a pultossal csevegnek. pörköltkávé-illat, háttérzajnak olasz rai sportcsatorna megy. beülsz, capuccinót kérsz és kroaszont, a simából is meg a vanílliásból is egyet, merthogy mind a kettő rohadt jó és nem tudsz választani. ott sütik helyben azt is, a kávé mellé.

[ Szerkesztve ]

(#136949) Viszlát válasza #12901120 (#136947) üzenetére


Viszlát
addikt

Jó kis balhé volt a végén, ilyenkor azért újra és újra lelepleződik, hogy mennyire buták ezek a focisták (ne általánosítak, nyilván nem mindegyik). Neymar is ököllel üti az ellenfél tarkóját, mikor pontosan tudják, hogy 30 kamera veszi a meccset, rá meg a hype miatt egyébként is jobban figyelnek... :W

Itt a videó, ha valakit érdekel: https://youtu.be/-UCDXvmgias [link]

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#136950) bagyulajuve válasza #12901120 (#136947) üzenetére


bagyulajuve
addikt

hú, aki erről megállapítja, hogy les, az "zseni"
igazából azt se lehet tudni, hogy pont akkor hagyta el a labda a passzoló játékos lábát

Resistencia eterna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.