Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136751) vond válasza Viszlát (#136742) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Már tele van vele a net. Hivatalosan is bejelentették. :((( Éreztem én baszki, hogy ezt komolyan gondolják. :( Mondjuk amilyen oltást kapnak miatta, lehet hogy nem fogják sokszor felvenni. De a legjobb lenne teljesen elfelejteni. Kicseszett ronda, és semmi, de semmi köze a klubhoz (hiába írják, hogy régi mezek inspirálták). :((

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#136752) Viszlát válasza venember83 (#136744) üzenetére


Viszlát
addikt

Elhittem en, csak nem akarom elhinni...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#136753) Ringman válasza Tibiajax (#136749) üzenetére


Ringman
nagyúr

kolarov -> inter hivatalosan is.
felkészül vidal és darmian

(#136754) Enzolord válasza vond (#136751) üzenetére


Enzolord
addikt

Régi Juventus ès Newcastle mezek inspirálta! ;] ;] Akkor már miért nem a Zöld-SÁrga mezt hozzák vissza?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#136755) dracox válasza Tibiajax (#136736) üzenetére


dracox
addikt

Dembelé jobbszélre kicsit erős amilyen üveglábú a srác..
Barca helyében már rég megszabadultam volna tőle, mert abból a gyerekből nem valószínű hogy top szinten lesz már épkézláb focista tök mind1 mennyire fiatal még...

(#136756) Viszlát válasza vond (#136751) üzenetére


Viszlát
addikt

Hirtelen felindulásból én is újra átnézegettem a régi mezeket, volt ugye pár csíkozott, na de se színvilágban, se mintázatban még csak nyomokban sem. Be kell ebből szerezni egyet asszem, kétlem, hogy egy évadnál többet túlélne... :D

1933/1934
1994/1995

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#136757) venember83 válasza dracox (#136755) üzenetére


venember83
nagyúr

Majd a következő elnök vállalja nyilvánosan ezt a 100+ milliós bukást. Vagy mennyi volt a srác.

(#136758) Tibiajax válasza Enzolord (#136754) üzenetére


Tibiajax
nagyúr



:D

(#136759) Enzolord válasza Tibiajax (#136758) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#136760) Tibiajax válasza Enzolord (#136759) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

miközben kerestem a képet, összefutottam egy másik képpel is
https://m4sport.hu/wp-content/uploads/sites/10/2018/10/cantona.jpg

azér' ez...... :) nna
ez azért nem hagy közömbösen senkit, legyen az united-es, vagy nem united-es

(#136761) alázógyík válasza Tibiajax (#136760) üzenetére


alázógyík
őstag

:K

(#136762) Citroware válasza Tibiajax (#136760) üzenetére


Citroware
addikt

Kiskoromban az ő mezében fociztam...

Aztán amikor megjött az eszem, már tudtam, hogy inkább melyik csapatnak kell szurkolni. :DD

(#136763) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Amikor Umtiti játszott a katalánoknáll játszott a védelem bal oldalán? Ment ott neki?
Most olyan pletykák is felmerültek Depayyal kapcsolatban, hogy Umtiti+pénz?!
És akkor Umtiti visszajön ide, és Rudi Garcia bal védőt csinál belőle. Két bal védő távozott is Marcal és Rafael da Silva személyében. Így bal védő poszton karcsú a kínálat.
Lehet készítik Umtitinek a helyet, ha esetleg meg tud békélni azzal, hogy nem az eredeti pozíciójában fog játszani, hanem kintebb.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#136764) viharhozo válasza Ringman (#136753) üzenetére


viharhozo
addikt

Alapvetés: az Inter mindennek a legalja. Ez már a kezdetek óta így van, és ezt a klub maga is elfogadta, más magyarázat nincs a büdös bunkók ilyen mértékű exodusára az Inter felé. Hosszú, tömött sorokban jöttek a futballpályák legnagyobb tahói, míg hosszú áldozatos munkával el nem érték, hogy a leghitványabb söpredék alkossa a csapatot.

Fene se gondolta volna tiz eve, h benito sorai orokervenyuek lesznek.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#136765) Tibiajax válasza viharhozo (#136764) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

így van, akkor sem gondoltuk, most sem.

(#136766) Enzolord válasza Tibiajax (#136760) üzenetére


Enzolord
addikt

A legnagyobb király!! :R :R

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#136767) venember83 válasza viharhozo (#136764) üzenetére


venember83
nagyúr

Ú, közösség elleni izgatás, csak finoman. :)) Francokat, tetszik, csak így tovább. :D

(#136768) Tibiajax válasza venember83 (#136767) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

igen, te is elég jó vagy ebben:)

(#136769) venember83 válasza Tibiajax (#136768) üzenetére


venember83
nagyúr

Próbálkozik az ember kitörni a szürkeségből. :R

(#136770) dudu5130 válasza viharhozo (#136764) üzenetére


dudu5130
őstag

neki hitvallása az Intert minden írásában fikázni és pocskondiázni..

(#136771) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#136763) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nem nagyon, de tud o jatszani mindenhol, jo kis vedo.
A gond az, hogy ahol jatszani tud, ott megserulni is.

(#136772) Peterhappy válasza vond (#136751) üzenetére


Peterhappy
őstag

(#136773) forceberg válasza Peterhappy (#136772) üzenetére


forceberg
veterán

'zmeg ezek mind megmakkantak...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#136774) Enzolord válasza Peterhappy (#136772) üzenetére


Enzolord
addikt

Sikerült alul múlni a miénket! BTW jon a Fradi 25-én hoki meccsre Debrecenbe, nem tartasz velük? ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#136775) venember83 válasza forceberg (#136773) üzenetére


venember83
nagyúr

Ezek? Mind.

(#136776) forceberg válasza venember83 (#136775) üzenetére


forceberg
veterán

Azt is írtam, hogy ezek mind! :D

Utánanéztem, hát régebben is voltak gyújtós alapanyagok rendesen! :DD

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#136777) LyonnaisFan1 válasza Peterhappy (#136771) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#136778) Tibiajax válasza Peterhappy (#136772) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát ha ez nem bazári, akkor semmi, zmeg....haljak meg

https://prohardver.hu/dl/upc/2020-09/09/25750_fz9vcifdi3ikmxze_nevtelen_2.jpg
:DDD

(#136779) ZavaBalazs válasza Peterhappy (#136772) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ez tipikusan az a mintázat, mint amiből babás kiegészítőket ("fészek" jellegű párna, fekvőhinta, hordozó stb) csinálnak. :DDD

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#136780) Peterhappy válasza Enzolord (#136774) üzenetére


Peterhappy
őstag

Neeem, idegenbeli meccsekre nem járok.
Most még a hazaiak is kérdőjelesek, sőt, egyelőre még a bérlet sincs meg.

(#136781) Peterhappy válasza Tibiajax (#136778) üzenetére


Peterhappy
őstag

Fantasztikus :C Fijuba' nem vót?

Kezdem azt hinni, hogy a Barcáé nem is annyira nagyon-nagyon-nagyon ocsmány (csak nagyon-nagyon)

[ Szerkesztve ]

(#136782) Tibiajax válasza Peterhappy (#136781) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az csak egy sima rózsaszín.. elég ratyi az is, de annak idején én voltam az, aki elsőnek berendelte az Ibra-mezt és azzal mentem haza 200km-t az országban akkor, amikor még el sem kezdődött a bajnokság Ibrával :) anyám el is volt szörnyedve : D

szóval én inkább csendben maradok
...de az a madrid-mez, istenem :(

(#136783) omfgk válasza Tibiajax (#136778) üzenetére


omfgk
addikt

Még így is egy fokkal jobb mint a Barca 3. meze... :))

----
Sajnos a vendég mez is szar btw.
A hazai is max átlagos.

Ha már így a színekkel szeretnének kombinálni akkor inkább a 16/17-es (vagy akár 17/18) variáció... Mert ez a jelenlegi felhozatal elég gáz.

[ Szerkesztve ]

(#136784) forceberg válasza omfgk (#136783) üzenetére


forceberg
veterán

Egyforma trágyák, csak a Margitnak a vendég meze, nem a 3. számú...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#136785) omfgk válasza forceberg (#136784) üzenetére


omfgk
addikt

csak a Margitnak a vendég meze, nem a 3. számú...

Amire válaszoltam az a 3. számú mez.

Tehát én nem akartam feltétlenül a 2 csupa rózsaszín mezt összehasonlítani.
De ott is egy fokkal jobb a Real féle. Az is szar, de ha már feltétlenül rangsorolni kell... :))

[ Szerkesztve ]

(#136786) mephi666 válasza forceberg (#136784) üzenetére


mephi666
nagyúr

az szép... kinek a piros bugyiját mosták össze a mezekkel? :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#136787) dracox válasza forceberg (#136784) üzenetére


dracox
addikt

Nagyon remélem hogy minél előbb visszatérnek a normális színek(mezek) a focivilágba, mert gyötrelem ami manapság megy. (hagyják meg ezeket a női csapatoknak)

[ Szerkesztve ]

(#136788) forceberg válasza dracox (#136787) üzenetére


forceberg
veterán

Nekem az sem tetszik, hogy a csapat címereket is átszínezik :(((

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#136789) Tibiajax válasza dracox (#136787) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ugyan mi az istentől reméled hogy visszatérnek, most kezdték még el csak.. és egyre rosszabbak

(#136790) venember83 válasza dracox (#136787) üzenetére


venember83
nagyúr

Vagy az olaszoknak. Ott megy a rózsaszín, lásd pl. a La Gazzetta dello Sport sportnapilapot vagy a Girót.

(#136791) Napfénysüti válasza venember83 (#136790) üzenetére

Mondjuk annak van hagyománya, nem is kicsi. Az egyetlen rózsaszín mez amit megtűrnék magamon az a Giro de Italiás.
Van is egy rózsaszín pólóm amit még a tavalyi Giro-s Ivan Bassoval közös tekerésért kaptam.

Més que un club!

(#136792) Tibiajax válasza venember83 (#136790) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

olaszoknál jó a rózsaszín.. de mindenki másnál már fura
ja, meg még franciáknál is működhet. ott is sok a buzi. jaj elnézést, más

xd

(#136793) Peterhappy válasza forceberg (#136788) üzenetére


Peterhappy
őstag

Érdekes, nekem a címer átszínezések kifejezetten tetszenek, néha nagyon igényes megoldások születnek.

Mikor akciós volt, a fehér-arany Fradi mezre kis híján elcsábultam, de végül sajnáltam rá a pénzt (mondjuk az sem segített, hogy a nagy belemen úgy feszült a mez, mintha gyerekméretet próbálnék).
A fekete-arany megoldások is bejönnek - letisztult, egyszerű, de nagyszerű, vagy pl. az Arsenal új idegenbeli mezén is tök jól mutat a fehér-fekete variáns.

De az nagyon nem tetszik nekem sem, hogy a hazai mezeket kisebb-nagyobb változtatásokkal, de évente cserélik, csak hogy legyen mit eladni - a vendégmezeket pedig pláne. És erre jönnek még ezek a korszakos gusztustalanságok, mint pl. a horvátmez feeling Barca mez, vagy az új Juve mez, ami az én szememet nem bántja, de egy tősgyökeres zebra szurkoló valószínűleg a gyárat porig égetné.

Hiányoznak a régi klasszikus felfogású mezek, pl. a MU mezek, amiket linkeltetek, vagy az az Arsenal mez, ami Tibinek is van.
Nem jó irány ez (sem).

(#136794) Peterhappy válasza Tibiajax (#136792) üzenetére


Peterhappy
őstag

Épp ma futottam bele abba, hogy a third kit valójában lm*tq kit.
Természetesen elhatárolódom - csak írom, amit hallottam.

(#136795) Tibiajax válasza Peterhappy (#136793) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ezek voltak a legjobb mezek..
https://img.index.hu/imgfrm/4/6/8/8/BIG_0001394688.jpg

na meg személyes kis kedvencem, a nyalókás, firenzés :)
https://prohardver.hu/dl/upc/2020-09/09/25750_qtgs8xa4pzybmtz7_nevtelen_3.jpg
imádom mai napig

(#136796) Peterhappy válasza Tibiajax (#136795) üzenetére


Peterhappy
őstag

Én ilyenben járok meccsre (Symphonia logó nélkül).
Többször is kaptam már rá ajánlatot, legutóbb meccs után egy srác annyi kp-t ajánlott érte, hogy az idei bérletet megvehettem volna az árából (és még maradt is volna pénz a zsebemben).

Sokkal jobbak voltak az Adidas mezek.
Ha jól tudom, idén kifut a Nike szerződés, hátha... :U

(#136797) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

interesek, úgy néz ki visszakapjátok Perisicet, a cserecsatár megörökölte a mezszámát, és Flick is úgy beszélt ma róla, mint aki nem marad.
sajnálom, nagyszerű csereember volt, jól szállt be, nem picsogott, kár, hogy nem marad.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#136798) bagyulajuve válasza ZavaBalazs (#136797) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Perisic egy kissé lesajnált játékos, pedig jó szélső, igaz kicsit egy dimenziós

Resistencia eterna

(#136799) Tibiajax válasza ZavaBalazs (#136797) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hidd el, mi még jobban sajnáljuk..

Peterhappy nincs rajta a cigis logó?? az ér az egészben pedig mindent...
ahogy kezdtem olvasni, láttam a képet, átment az agyamon hogy igeen, ez is jó volt, a szimfóniás, csak a pepsis meg még jobb..erre írod, hogy még az sincs rajta..a lényeg

[ Szerkesztve ]

(#136800) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

itt ragadnám meg az alkalmat és elmondanék egy rövid anekdótát nektek, szintén személyes kis emlék

2000-es évek, az első bp-i évtizedem, hegedüs gyula utcában tengettem a hétköznapjaimat ugye, ott dolgoztam. mellettünk volt id.Simon Tíbornak ugye a sörözője és rögtön utána, a sarkon meg a tőle a mi cégünk által bérelt kis hifi-szervíz. két emberke melózott ott, kollégáim voltak végül is, a cég szervíze.
na most, mivel a helyiség Simonéké volt, maga a helyiség meg egy ilyen utólag galériássá alakított kis üzlethelyiség volt, a lépcsőn mentén a fal tele volt bekeretezett mezekkel.
igen, a ferencváros-játékos Simon Tibi eredeti, saját tulajdonú mezeivel, volt amelyiken szignó is volt filccel. a fradis mezei, newcastle és anderlect hazai és idegenbeli aláírt mezek. szépen sorban, én meg szinte nap mint nap mellettük mászkáltam fel a lépcsőn a két jómadárhoz.
ajax és madrid-mez nem volt köztük, azokat vagy nem kapott annak idején a bl-meccsek után, vagy máshol tartotta őket. ha mondjuk lett volna ajax, azt valószínűleg elloptam volna.
került volna amibe kerül. mondjuk hogy nem vették volna észre, legalábbis így képzeltem el, de ennek a veszélye így nem állt fent
a többi mez nem tetszett, így azon kívül hogy néha nézegettem, nem igazán támadtak később meggyónandó gondolataim. de az sem jutott eszembe persze, mennyit fognak ezek a mezek érni, nem is olyan soká. na mindegy

néha eszembe jut, ha akkor is már annyira benne lettem volna a mez-lázba, mint jó öt évvel ezt követően, lehet elkövetek egy-két vállalhatatlan cselekedetet
főleg, hogy a papa is nem sokkal azután elment, hogy a fiát eltemette, a kis szervízünk pedig akkor még ment, és senki nem vitt el semmit akkor még a helyiségből, emlékszem..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.