Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sardna


sardna
csendes tag

SZI ALL!
Arra lennék kíváncsi , miképpen lehet zenét felvenni akár egy futó progibol például a UT2003 ból zenét (egy pálya zenéjét!) HELP!

(#2) Pötyi


Pötyi
őstag

Diktafonnal felveszed, majd bedigized!

:-DD

Építő jellegű ötlet - bár most kissé spicces vagyok...

Na jo, tulajdonkeppen arra gondoltam, hogy elkezded bedigizni egy MÁSIK gépen azt, amit ennek a gépnek a line-outja kiad magából... Direktbe kötöd az egyik hangkártya kimenetét egy másik gép bemenetével...

(En pld. ugy szereztem meg a Quake3 filmzenét - akarom mondani háttérzenét - hogy letöltöttem a készitő együttes, a Sonic Mayhem honlapjáról. Csupán egy www. és egy .com közé kellett beilleszteni a nevet, és láss csodát, volt ilyen oldal!)

QNX is cool!

(#3) bandiras2


bandiras2
senior tag

Kérnénk vmi építőbb jellegűt, bár lehet h. a kétgépes megoldás lesz a nyerő. Én a HALO zenéjét venném fel többek között. Olyan nincs mint régen volt az ALSOUND karim vezérlő progja win3.x alá? Hifikinézet, és a magnónak tűnő zészen lehetett korlátlan méretű felvételeket alkotni beállítható forrásból? Sajna a karihoz nincs win9x hez vezérlőprogi. nem tudok róla sokat, de 9x en állítólag nem is megy.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#4) T_bee válasza bandiras2 (#3) üzenetére


T_bee
aktív tag

próba ki a jetaudiot.

''Az erőszak a gyengék végső menedéke'' /Isaac Asimov : Alapítvány/

(#5) [w]


[w]
őstag

létezik olyan progi, ami a hangkari eredeti drivere helyére pakolja magát és szoftveresen tudja rögzíteni amit lejátszik.
momentán gőzöm sincs mi a neve, elég régi, de talán 8 perc alatt megtalálom :)

mod: totalrecorder. úgy 3-4 éve még működött, ki kell próbálni :D

[Szerkesztve]

cmdr PETER W. VOLKOV

(#6) KovacsUr válasza sardna (#1) üzenetére


KovacsUr
addikt

Virtual Audio Cable.

De tudtommal az UT2003 zenéje egyszerű Ogg Vorbis fájlokban van, nem kell vesződni ilyesmivel, lejátssza neked a Winamp is gond nélkül.

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#7) Viktor77 válasza KovacsUr (#6) üzenetére


Viktor77
titán

Le bizony, annó kipróbáltam.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#8) <Adamsky> válasza KovacsUr (#6) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

AudioGrabber (free) vagy Jet-Audio. Ha nem akarod nagyon terhelni a gépet akkor előbb WAV-ba szeded, majd később tömöríted.
Egyébként az UT2004 alatt tényleg Ogg-ban van fenn a zene. A 2003-at nem tudom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.