Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) moonman


moonman
titán

aki az MSN Messenger helyett már a WLM-et használja, inkább írjon ide, mert csak kavar lesz a verziók miatt. kösz.

(#2) Goose-T válasza moonman (#1) üzenetére


Goose-T
veterán

Ezt használom, tegnap raktam fel. Tetszik a design. :) Egész jó ez az új egységes MS-image, rendesen ki van találva.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#3) kisho


kisho
senior tag

Mennyire kompatibilis az MSN szolgáltatásaival? (webkamera, beszélgetés, távoli segítség)
Van timestamp a chat ablakban?
A fileküldés itt is lassú? Vagy lehet közvetlenül küldeni? (jól sejtem azért lassú a küldés mert az msn szerverén keresztül megy?)

[Szerkesztve]

(#4) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Tetszik...
Főleg azért, mert ebben el lehet nevezni a partnereket, nem csak az általuk beállított nevet mutatja.
(Legalábbis a korábbi verzióban nem jöttem rá, h. lehet átírni... :U )

moonman:
Te tudsz nagybetűket írni topikcímbe, vagy v.ki segített neked? :F

Samsung Galaxy A54

(#5) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

Én is felraktam,ls nekem is nagyon tetszik.Csak lenne egy kérdésem:
Hogy tudom beállítani az egyéni állapotot?Mert beállítom hogy milyen legyen stb....De nem lessz ott.

[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#6) Harti


Harti
senior tag

Énis megnéztem, nem rossz de egy nagyon idegesitö hibának tartom hogyha azonnali üzenetküldést akarok akkor az offline felhasználokat is kijelzi és scrollozni kell lefele ha sok inaktiv van!

Biztonság szempontjábol mennyire lehet megbizni ebben a bétában???

(#7) moonman válasza kisho (#3) üzenetére


moonman
titán

teljesen, ugyanis tulajdonképpen az MSN Messenger következő verziója, csak nevet váltott.
be lehet kapcsolni timestamp-ot.
a fájlküldés peer-to-peer működik, hogy miért lassú szerintem senki sem tudja :)

(#8) eastsider válasza Viktor0610 (#4) üzenetére


eastsider
nagyúr

ezt eddig is lehetett a plus! bővítménnyel
van hozzá olyan plus amivel leeht hangokat küldeni a régebbi verziójú msn-ekhez?? csak a beépítetteket lehet hasznlni a plus-ával ha jüól toom

[Szerkesztve]

(#9) moonman válasza Viktor0610 (#4) üzenetére


moonman
titán

egy moderátor segített benne.

(#10) moonman válasza eastsider (#8) üzenetére


moonman
titán

itt nem az a lényeg, hogy eddig is mit lehetett ilyenolyan add-on-okkal, hanem, hogy most már alapból sokkal többet tud, mint a korábbi verziók.
plus!-ról amúgy megvan a véleményem. :)

(#11) Shim


Shim
őstag

no szóval messsenger topicban felmerült a blokkolás ([link]).
fent van az Apatch, más 3rd party nem. ez lehetne a hiba oka? megpróbálom majd egy tiszta verzióval is, azzal szórakozik-e.
windows xp sp2, wlm build 689

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#12) moonman válasza Shim (#11) üzenetére


moonman
titán

nekem is paccsolt mégis láttad a képeket, hogy reagál fájlküldéskor.

(#13) Shim válasza moonman (#12) üzenetére


Shim
őstag

akkor passz. msn plus még hírből se járt a gépen. még azt kipróbálom, hogy vajon alapból törli, vagy csak hogyha a beszélgetési ablakból indítom az átjött fájlt.

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#14) raczger


raczger
őstag

ezt használtam, de le is szedtem, mert csak btea, majd ha kijön a rendes verziós, azt fogom használni

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#15) Agostino


Agostino
addikt

Hello.

Jó ötlet a topic Moonman, szétválasztva egyértelmübb ki mit akar. : ))

Amit kérdezni szeretnék az az lenne, hogy aki felrakta a Live Plus!-t, mondjuk a 8.0.0689.00-val, vagy akár az azelötti kiadással, az is úgy járt, hogy beszélgetések során nem színes a neve, csak a kódokat látja, viszont Messenger listájában színesek a nevek? Azon agyalok mi lehet a gáz, de eddig nem akadtam nyomára.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#16) moonman


moonman
titán

a fájlblokkolós probléma megoldása: [link]

(#17) brownus válasza moonman (#16) üzenetére


brownus
veterán

hello,

most tettem fel, és kipróbáltam ezt az új üzenet küldés módot, hogy offline partnernek üzentem. de amikor vissza lépett nem kapta meg, neki is a live kellene, hogy fent legyen?

(#18) moonman válasza brownus (#17) üzenetére


moonman
titán

nekem anno ment msn 7.5-el is.

(#19) brownus válasza moonman (#18) üzenetére


brownus
veterán

ez érdekes: számítógép felhívása (online partner esetében) és kilépett a windowsbol az msnlive :F (a gép nem fagyott meg)

(#20) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Lehet tudni, hogy a végleges körülbelül mikor jön?

(#21) moonman válasza brownus (#19) üzenetére


moonman
titán

most kipróbáltam kollégámmal, működik. béta.

(#22) moonman válasza Cathfaern (#20) üzenetére


moonman
titán

most már nemsokára.

(#23) brownus válasza moonman (#21) üzenetére


brownus
veterán

aha, mind1. viszont ez a közös megoszt. mappa dolog nagyon jó és praktikus.

ezért, csak az előbb nem írta ki: Az üzenet nem lett elküldve, mert a Nem elérhető állapotban kézbesített azonnali üzenetek szolgáltatás átmenetileg nem érhető el. Később próbálja meg újból

[Szerkesztve]

fasza, most mondja, hogy megkapta... 3-2-őt:)

[Szerkesztve]

(#24) Harti válasza brownus (#23) üzenetére


Harti
senior tag

Nem ugy volt hogy benne van ebben a live-ban az msn plus is????

Nem ugy tünik mert még mindig krikszkrakszokat mutat néhány névnél....

(#25) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Miért van az, hogy ha küldök valakinek egy filet, akkor néha nagyon lassan megy néha meg 32 k val tehát maxon?Mert csak néha és bizonyos embereknél fordult ez elő

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#26) X-COM válasza Jégkokó (#25) üzenetére


X-COM
nagyúr

ez általában attól függ, hogy sikerül e p2p kapcsolatot kiépíteni a fájlátvitelhez vagy sem, ha igen, akkor gyorsabb, ha nem (proxy-n keresztül csatlakozik, tűzfal, router nem nyitja a portokat) akkor a microsoft-on keresztül zajlik sima http kommunikáció formájában az adatcsere, ezesetben lassabb.

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#27) VladimirR válasza X-COM (#26) üzenetére


VladimirR
nagyúr

es azt tudni lehet, hogy mely portokat hasznalja a wlm fileatvitelre? windoze messenger-nel olyan szepen megvan, hogy 10 port, de a wlm ranezesre ossze vissza (de legalabbis eleg nagy tartomanyban) nyitogatja a portokat, annyit azert meg nincs kedvem kinyitni

(#28) VladimirR válasza Harti (#24) üzenetére


VladimirR
nagyúr

sosem volt errol szo - sot, a wlm betahoz nincs is plus
viszont mar keszul a 4-es messenger plus, szinten beta (de csak belso beta, kiszivarogni sem nagyon fog) - azt igerik, hogy amint kijon a vegleges wlm, jon utana 1-2 nappala plus is

viszont a nevejket immaron at tudod irni, lehet a partnereknek alias-t adni, mint ahogyan azt a plus-ban lehetett

(#29) DaveNo1 válasza VladimirR (#28) üzenetére


DaveNo1
veterán

már rég kiszivárgott a messenger plus live (4.0.0.226)...viszont plugin-ket még nem támogatja (legalább is nálam nem), viszont sokkal jobb lesz mint a régebbi plus, pl a naplózás is fejlődik...szép html fájlokba képes naplózni.

You are not prepared.

(#30) moonman válasza VladimirR (#27) üzenetére


moonman
titán

6891-6900 ha nincs nyitva akkor simán 80-as.

(#31) moonman válasza Harti (#24) üzenetére


moonman
titán

a plus nem Microsoft termék.

(#32) VladimirR válasza DaveNo1 (#29) üzenetére


VladimirR
nagyúr

egen? errol nem tudtam
viszont inkabb kihagyom, nem vagyom arra, hogy egy beta progira egy masik beta kegeszitest rahuzzak
en egyebkent annak orulnek, ha kepes lenne a wlm log-jabal azonos (ertsd: teljesen azonos) xml logot csinalni

(#33) VladimirR válasza moonman (#30) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ezek a windoze messenger portjai, ezekre celoztam, mikor irtam, hogy kell neki 10 port, oszt' jolvan
a 80-ast tudom, azon megyik a file-atvitel, mert nem volt kedven kinyitnbi egy tobbezres porttartomanyt

(#34) Harti válasza VladimirR (#28) üzenetére


Harti
senior tag

Csak azért érdekelne ennyire ez a plus mert sok felvett ismerosomnek nem látom a nevét mert plussal van irva és nagyon idegesit!

jo lett volna ha alapbol belevan épitve!
a sok addontelepitéstol meg rosszul vagyok...

(#35) moonman válasza Harti (#34) üzenetére


moonman
titán

mondom nem Microsoft termék.

(#36) VladimirR válasza Harti (#34) üzenetére


VladimirR
nagyúr

fogod a kontaktot, jobbklikk becenev megadasa - kesz, orul

(#37) brownus válasza Harti (#24) üzenetére


brownus
veterán

nem hiszem :F elötte a 7.0 volt fent nautera, innen szedtem le: [link]

(#38) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Ha ki van irva hogy kik vettek fel eddig partnernek, és ha valaki közben törölt akkor az eltünik, de ha letilt vajon akkor is?Meg ha tiltenak engem akkor én ki tudom az illetőt végleg törölni az msn ből? :F

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#39) REDeath


REDeath
őstag

hello. lehe már írták de ez egy új MSN-lesz vagy új windows messenger? vagy mind2 ugyanaz csak a winmessenger régi azt aannnak az ujabb részei az MSN-ek?
És 100%-hogy kompatibiis lesz MSN-el ha mégse ugyanaz? ugy értem csak többet fog tudni nem vesznek el msn funkciók.?,?
thx

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#40) tildy


tildy
nagyúr

Előbb kifagyott az egész mikor linekt küldtek nekem...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#41) Agostino válasza REDeath (#39) üzenetére


Agostino
addikt

Hi.

Ez egy új MSN.

Amennyiben a kompatibilitás alatt azt érted, hogy menni fog-e a régi accountoddal, igen, de regelni kell jelenleg a Live! szolgáltatásba. Van hozzá Plus!, idővel minden kiegészítő követni fogja. Többet tud, mint pl. : megosztási mappák, offline üzenetküldés stb.

tildy - mi volt a linkben? Lehet nem szereti. Persze a pillanatnyi elmezavar lehetőségét sem zárhatjuk ki. : ))

[Szerkesztve]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#42) Jucus87


Jucus87
csendes tag

Szerintetek érdemes felrakni? Úgy őszintén...
Mert, ha nincsenek meg a funkciói hibátlanul, mint a 7.5 és a + együttesnél, akkor nem próbálkoznék az installjával. :(
Mikorra várható a végleges? Dátum?

[Szerkesztve]

(#43) Déé válasza Jucus87 (#42) üzenetére


Déé
csendes tag

Szerintem a legjobb ha felrakod, és eldöntöd hogy neked megéri e az új funkciói miatt, vagy hiányzik néhány az előző verzióban szükséges cucc. ez szerintem mindenki magának tudja eldönteni. visszarakni a 7,5öt 10perc szóval... és nyárra várható.

(#44) moonman válasza Jégkokó (#38) üzenetére


moonman
titán

ha téged tiltanak le, akkor azt fogod látni, hogy mindig offline az illető.
ha Te tiltod le akkor lehetőséged van törölni is a kontaktlistáról, jobbklatty - delete contact - also disable contact pipa be.

(#45) moonman válasza Jucus87 (#42) üzenetére


moonman
titán

7.5-nél sokkal jobb és stabil is, a pluszról nem tudok nyilatkozni, nem ismerem.
szerintem mindenképpen érdemes megnézni.

(#46) tildy válasza Agostino (#41) üzenetére


tildy
nagyúr

dodi autós weboldala

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#47) chicken


chicken
senior tag

sose lesz SIP ezekben?

mens sana in campari soda

(#48) Cyberslider


Cyberslider
őstag

Beletehetnék,hogy láthatatlan kapcsolódás esetén is lehessen beszélgetni álá ICQ.. Hasznos lenne. ;)
Most azért addig nem tiltok le mindenkit egyenként :)

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#49) moonman válasza Cyberslider (#48) üzenetére


moonman
titán

lehet feedbackelni, ott a nyilvános support space. :) [link]

[Szerkesztve]

(#50) moonman válasza chicken (#47) üzenetére


moonman
titán

sose. Windows Messenger (Office Communicator)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.