Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Welcome 2 my world!

Hozzászólások

(#22) SQX_Barto válasza SQX_Barto (#21) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Kicsit kiégettnek, üresnek érzem magam, nem igazán tudok magammal mit kezdeni. Gyakorlati vizsgára "nincs mit készülni" 19.-ig effektive semmi komoly dolgom. Bár a svédnek neki lehetne állni, meg másnak is, de még lustulok.

Bepótoltam a Nikitás lemaradást, úgyis vége lett a sorozatnak (bár nem tudtam, hogy befejezték)
Más sorozatokat annyira nincs kedvem bepótolni, csak a Killing-et nézem, ameddig még leköt.

Sikerült egeret vennem 3500ért egy használt mx518 innen apróról. Még újra meg kell szoknom persze. (Régen már volt ilyenem is) Egérpad még marad alatta a Hama Notebook Pad. Később lehet lesz alá egy Steelseries QcK Frost Blue Edition

Felraktam a régi laptopom apróra, remélem elmegy...
Az árából meg szerintem vinyó/SSD lesz (még mindig nem döntöttem el véglegesen) Ha egy-két játékkal játszom, akkor egy 60GB-s SSD is bőven elég lenne... De a HDD meg kényelmesebb és főleg jóval olcsóbban jóval nagyobb tárhely...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Welcome 2 my world!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.