Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Vezetékek SMS ... vagymi! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) guest


guest
veterán

[L]http://origo.hu/techbazis/mobil/20020902marvezetekes.html[/L]

prohardver vendég

(#2) guest válasza guest (#1) üzenetére


guest
veterán

[L]http://www.sajtoszoba.matav.hu/process?action=noticePrint&id=1437[/L]

prohardver vendég

(#3) McJames


McJames
senior tag

Szép, szép, de minek? Ma már majd' mindenkinek van mobilja, azon már megszokta az ember az SMS-t. A stabilhoz is megszokta az ember a hangpostát vagy az üzenetrögzítőt. Most akkor vegyek 30-50e HUF-ért olyan stabilt, ami meg tudja a szöveget jeleníteni, és fizessek plusz x HUF-ot a számkijelzés szolgáltatásért?
Röviden minek? Nem beszélve arról, ha már pénzt akarok kiadni, akkor inkább net és E-mail.

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#4) rog válasza McJames (#3) üzenetére


rog
addikt

azert szerintem lesz piaca ennek is. nagyon praktikusak ezek a rovid kis uzenetek.

(#5) guest


guest
veterán

Ma kipróbáltam Westelről Matávra.
Csörög a vezetékes telefon és egy géphang felolvassa az sms szövegét.
Hullajó! :))

prohardver vendég

(#6) Zoz


Zoz
őstag

És vajon rá lehet-e venni egy számítógépet, hogy telefonvonalon küldjön/fogadjon SMS-t?

(#7) emvy


emvy
nagyúr

Egy ismerősöm nagymamája kapott mobilt még régebben, és a srácnak van a koliban vonalas telefon. A mama persze mindig SMS-eket küldött a vonalas telefonra, szóval ha egyet csörrent a telcsi akkor vissza kellett hívni a mamát, hogy ugyanmá mit akar...:)

while (!sleep) sheep++;

(#8) Bgs


Bgs
senior tag

Hogyan kapja meg egy mezei analog keszulekes matavos az SMS-t? Csorog a telefon es bemondja a gep ? Mi van ha nincs otthon senki ? Ujra probalkozik ?

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#9) guest válasza Bgs (#8) üzenetére


guest
veterán

BGS!
Mint írtam... felhív és bemondja.
ha nincs otthon senki, akkor nem mondja be.
Nem tudom.

prohardver vendég

(#10) localhost válasza guest (#9) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Sőt! Miazhogy felhív és bemondja!
A fiam próbából w900-ról küldött SMS-t a lakásunk Matáv vezetékesére, már vagy két napja!
Azóta kábé 4-5 óránként felhív a matávautomatanénihang és beleduruzsolja a fülünkbe a két napos, és azóta már x-szer magkapott sms-t. Még jó hogy éjszaka nem hív. :D

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Vezetékek SMS ... vagymi! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.