Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Kari1


Kari1
aktív tag

Már nagyon várom hogy végre leteszteljék ezt a telefont, és remélem hogy jó dolgokat fognak mondani róla és hogy csak 1-2 nagatívuma lesz. Abban is bízok hogy az a billentyűzet kacolódás amit itt valaki említett nem tipushiba haven csak egyedi eset.

(annyi jó dolgot írtak idáig erről a teloról, idáig k800-t akartam de most már ilyet szeretnék majd venni és csalódnék ha a tesztek nagyon lehúznák a telefont valami miatt, bár a samu általában minőségi telókat csinál)

(#352) Viktor_0717


Viktor_0717
csendes tag

Jah meg az Ipod szerű navigomb se jön be nagyon, meg a 20Mb belső memória se, és még a hiváskezdeményező és lerakó gomb is érintős :W !!!!

(#353) AMD Power válasza Viktor_0717 (#346) üzenetére


AMD Power
titán

Még sehol semmi sajnos! :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#354) AS válasza AMD Power (#353) üzenetére


AS
félisten

Nálatok csak magargaris telo van ha jól tudom?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#355) AMD Power válasza AS (#354) üzenetére


AMD Power
titán

Ha jól emlékszek igen.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#356) AS válasza AMD Power (#355) üzenetére


AS
félisten

Az jó akkor majd isz rola :) Tudomásom szerint jövöhéten már mindenhol lesz hivatalosan.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#357) Viktor_0717 válasza AMD Power (#353) üzenetére


Viktor_0717
csendes tag

Köszi AMD Power!
És ahogy AS is kérte ha majd tudsz valamit az u600-ról akkor majd írj!

(#358) Bog válasza Viktor_0717 (#357) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nagyon szép, nagyon jó, nagyon ajánlott. Ennyit előzetesen.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#359) Kari1


Kari1
aktív tag

Ez azt jelenti hogy már tesztelitek? Ha igen, vagy tervbe van véve akkor kb mikor lesz teszt róla? Pl jövőhéten valamikor?, szerintem már nagyon sokan várják ezt a tesztet...

(#360) Bog válasza Kari1 (#359) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Mondjuk. A jövő héten tuti lesz teszt.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#361) Garfimacs


Garfimacs
csendes tag

Sajnos rossz hírem van, nincs dinamikus memóriája és csak 200 SMS-t tud tárolni. :O

(#362) erdoke válasza Garfimacs (#361) üzenetére


erdoke
titán

Erősen fontolóra vettem a seppukut. :D

A legjobb aláírás a héten

(#363) Garfimacs válasza erdoke (#362) üzenetére


Garfimacs
csendes tag

Lehet, hogy neked nem, de nekem ez egy nagyon fontos részlet... mindenki mást keres egy telóban. Pl, tudom, hogy nekem a NOKIA lenne a legjobb, ha a szoftvert nézem, de nem tudom magam rászánni a gagyi anyaghasználat és a ronda design miatt. Hülye vagyok ? Lehet... de nekem akkor is a saját szempontjaim a fontosak. Ezért keresgélek. A D900-ba belezúgtam, amikor a kezemben volt és éppen ez az egy ok volt, hogy mégsenem vettem, vártam hátha valakinek feltűnik, hogy a NOKIA évek óta dinamikus memóriát használ.

(#364) Bog válasza Garfimacs (#361) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

60 mega dinamikus memóriája van és 1000 SMS-t tárol.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#365) Garfimacs válasza Bog (#364) üzenetére


Garfimacs
csendes tag

The u600 can store up to 200 txt-messages
And bout 1000 entries in the phonebook!

http://www.gsmarena.com/samsung_u600-reviews-1851.php

(#366) Bog válasza Garfimacs (#365) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

[link]

ez elég bizonyíték???

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#367) tween válasza Garfimacs (#365) üzenetére


tween
őstag

A GSMarena.com adatai olykor csak véletlen takarják a valóságot :(((
Bog-nak inkább higyjél!

(#368) Garfimacs válasza Bog (#364) üzenetére


Garfimacs
csendes tag

A 60 mega dinamikus memória mire vonatkozik ? Merthogy.. a másik nagy gondom a jelenlegi K750i-vel az, hogy a talákozókat is törölgetni kell, mert az is limitálva van, nekem viszont fontos, hogy akár évekre visszamenőleg is tudjam, hogy akkor éppen mit is csináltam.
Ja és bocs... köszönöm, hogy válaszra méltattad a másoknak nem oly fontos kérdéseimet. Nekem ez a kettő a lényeg, pl. nekem tök mindegy, hogy milyen fotókat készít.

(#369) Garfimacs válasza Bog (#366) üzenetére


Garfimacs
csendes tag

Ez eeeegen... meg vagyok győzve :R

(#370) erdoke válasza Garfimacs (#363) üzenetére


erdoke
titán

Nem tudom, kinek kevés az 1000 bejegyzés egy telefonkönyvbe, vagy a 200 SMS. Utóbbiból én általában 10-20 db-ot tárolok a telefonon, ebből max. 6-8 a hosszabb távra mentett. Előbbiből volt már ~600 bejegyzésem, de akkor annyira sok szemét volt közte, hogy takarítás után alig több mint 400 maradt...
Engem már csak a profilok létezése és működése izgat, illetve a kb. 650 mAh kapacitású akkumulátor teljesítménye, egyebekben elég meggyőző az U600.

A legjobb aláírás a héten

(#371) Garfimacs válasza tween (#367) üzenetére


Garfimacs
csendes tag

Eddig is neki(k) hittem leginkább... lelkes olvasójuk vagyok, sok ballépéstől mentettek már meg.

(#372) Bog válasza Garfimacs (#368) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Naptár: 100 találkozó, 100 évforduló, 100 feladat. Törlés nem automatikus, de lehet egyszerre egy egész hónapot is.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#373) nemma


nemma
addikt

Srácok, csak nekem tűnik fel, hogy mit linkelt Bog?
Hahó, csak nem egy U600van a kezében? ;]

(#374) Viktor0610 válasza Bog (#372) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem marad semmi infó a tesztre, ha apránként beírogatod az infókat... ;]

Samsung Galaxy A54

(#375) erdoke válasza nemma (#373) üzenetére


erdoke
titán

Nem csak neked tűnt fel, csak mi el is olvassuk, amit ír, továbblépve a képnézegetésen. :P:))

A legjobb aláírás a héten

(#376) erdoke válasza Viktor0610 (#374) üzenetére


erdoke
titán

Nem írta be a profilokat és az akksit se, pedig próbálkoztam. :( :D

A legjobb aláírás a héten

(#377) nemma válasza erdoke (#375) üzenetére


nemma
addikt

No comment... :B :B :B

(#378) laci06 válasza erdoke (#376) üzenetére


laci06
senior tag

nagyon cseles:)

(#379) Garfimacs válasza Bog (#372) üzenetére


Garfimacs
csendes tag

Köszönöm az infokat... az biza' nem dinamikus memória. Akkor viszont mire vonatkozik a dinamikus memória? ( lehet, hogy hülye vagyok, de eddig én azt hittem, hogy a dinamikus memória azt jelenti,hogy a telókönyv, az SMSek, a naptár etc. használhatja a teljes memóriát, ami jelen esetben 60 MB )

(#380) Bog válasza Garfimacs (#379) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ez csak oprendszeres telefonoknál jellemző. Itt azért dinamikus, mert a képek, a hangok, az egyéb fájlok, a multimédia üzenetek, az e-mailek és a JAVA játékok egy tárhelyen osztoznak, ami a Samsungra eddig annyira nem volt jellemző.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#381) Bog válasza Viktor0610 (#374) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Gyanítom, hogy azért lesz, aki elolvassa a tesztet... :U

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#382) Thom!


Thom!
veterán

jó lenne a kamerát: N95, D900 hasonlítani? :R

(#383) Garfimacs válasza Bog (#381) üzenetére


Garfimacs
csendes tag

Lesz biza' .. pl. én...alig várom, hogy az egyéb részletekről első kézből halljak a jólismert és megbízható forrásból. Ide azért jelkeztem befelé, mert az általam említett kérdések semelyik tesztben ill. leírásban nem szerepelnek... Talán csak én vagyok illen faramuci, hogy engem ezek érdekelnek.

(#384) Enjoy válasza Bog (#381) üzenetére


Enjoy
addikt

Annyit még megsughatnál nekünk, h a füles megváltozott-e formailag-minőségileg D6/900-hoz képest! nem a csatira gondolok :R

► més que un club ◄

(#385) EQMontoya válasza Bog (#381) üzenetére


EQMontoya
veterán

igen, lesz. 2 biztos. :D Viszont abban egyetértek Thom! fórumtárssal, h valamennyire átendeződött a kamera élmezőny, nem ártana 1 új teszt... (u600, d900, n95, meg még egy páran)

Enjoy: az előzetes képek alapján a füles az e250 fülese... (legalábbis annak van olyasmi fülese, mint ami a képen van, már amennyire a képen kivehető volt)

[Szerkesztve]

Same rules apply!

(#386) AS


AS
félisten

Hamarosan akkor teszt lesz, bár tudom amiben érintös dolog van Bog-nál már az eleve nem jó - ez nem baj.
És valaszinü bill-je sem fog tetszeni bognak.
Szofveresen ez lesz legokosabb samsung .

Most azon is gondolkozom hogy U600 miben nyujtana nekem ujat??? Szép.....
De Divix F500 ra sokal kiváncsibb vagyok....

Nem tudom mi lesz lehet hogy ha meglátom akkor kész vége...... :))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#387) Garfimacs


Garfimacs
csendes tag

Megvan a teszt :C
De az uccsó oldalon a fotó khm...

[kép]

Ez nem az U600.. vagy talán egy special edition ? :Y

(#388) K!sCs0k333


K!sCs0k333
tag

lehetséges hozzá Jackes fülhallgatót szerezni?

(#389) erdoke válasza Garfimacs (#387) üzenetére


erdoke
titán

Nem special edition, hanem az U700 (kevesebb beépített memória, de HSDPA).

A legjobb aláírás a héten

(#390) AS válasza erdoke (#389) üzenetére


AS
félisten

És egyéb szoftveres turbozás pl profilok :DD

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#391) csab2 válasza AS (#386) üzenetére


csab2
veterán

As!

Szerintem a divx-es f500 egy vagyonba fog kerülni. Teljesen más kategória mint az u600. Aranyban fogják mérni az árát.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#392) AS válasza csab2 (#391) üzenetére


AS
félisten

F300 bol kindulva nem lesz olyan sok... Igaz F300 sokal butább mint a u600és több.. :F

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#393) Viktor_0717


Viktor_0717
csendes tag

Szisztok szerinetetek érdemes lenne megvárnom az u700-ast. Jah és nálam egyelőre a 3g és a hspda nem téme!És még ezeken kívül miben tud többet az u700?

(#394) AS válasza Viktor_0717 (#393) üzenetére


AS
félisten

nézd meg a U700 topikot.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#395) csab2 válasza Viktor_0717 (#393) üzenetére


csab2
veterán

Véleményem szerint, ha nem kell 3g és hsdpa, akkor u600.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#396) AS


AS
félisten

U700 at akkor ha jobban tetszik mint a U600.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#397) AS


AS
félisten

3 hette vezeti a eladási listát a U600
[link]
De ott a topban a F300 is. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#398) Garfimacs


Garfimacs
csendes tag

Oxxx... a fénykép ki lett cserélve... ;)
mégegy kérdés: Samsung SBH-170 A2DP sztereó Bluetooth fejhallgató.. ezzel lehet a rádiót is hallgatni ? ( merthogy a rádióhoz szükségeltetik a zsinór ) vagy nem ? ( OK.. megint hülye vagyok, de én rádiót hallgatok és nem MP3-at )

(#399) Pistabaaa


Pistabaaa
aktív tag

Hali!

Lenne néhány kérdésem, ami nem derült ki számomra a tesztből (és a fórum rendszeres olvasgatásából sem):

Annak nagyon örülök, hogy végre a Java is dinamikus memóriát kapott - ez volt az egyik nagy negatívum a szememben a SE-okhoz képest. Rögtön ide kapcsolódik az első kérdésem: Java ugye MIDP2? Tehát 3D-s dolgokat is tudok rajta futtatni majd ha jól gondolom.

Szintén Java-s kérdés: USB-n vagy BT-on keresztül ugye lehet már átrakni alkalmazást úgy, hogy telepítse is? Tehát nem kell hozzá már WAP-on keresztül szórakozni ugye?

Itt a fórumban is írtátok páran, hogy néha nem túl gyors a memóriakártyán lévő dolgok kezelése. Most ilyen filmnézés még elmegy rajta? Jó tudom, állat aki ilyenen néz filmet (bár nem olyan kicsi már ez a 2.2-es kijelző), de azért na! :))

Illetve valaki látta már MM-ban és társaiban a telót? Még nem volt időm lecsekkolni, de ha lenne mindenképp megnézném, hogy előben is ennyire bejövős-e. :U

Köszi a válaszokat előre is!

(#400) AMD Power válasza Pistabaaa (#399) üzenetére


AMD Power
titán

Már mondtam , hogy nincs U600 az MM-ben!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.