Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Nem mernék nagyobb összeget tenni a sikerre. Főleg, hogy 2 részből áll, tehát dupla pénzt lehet érte szedni. Pedig valaki emlegette, hogy "Jujj PC-re biztos nem fognak ilyen mozgásérzékelős cuccot csinálni". De majd kiderül milyen lesz.

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#2) Def26


Def26
félisten

Szvsz aki ilyet akar az Kinectet vesz. :U Főleg, ha ennek az ára is megközelíti a kinect + xbox árát.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3) Televan74


Televan74
nagyúr

Ha egyszer egy üzlet beindul.... :))

Csak ne 40k -t akarják adni , mer akkor már inkább veszek xbox -ot kinect -el.
Ha nem lesz elég olcsó, akkor a pc -s tulajok körében nem lesz népszerű.

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4) Morden24


Morden24
nagyúr

PC-re JÁTÉKRA ez teljesen értelmetlen. Ha először ráfeküdnének az egyéb felhasználási módra, úgymint pl. navigáció, talán lenne értelme, de így egy marginális kisebbséget fog maximum érinteni.
Mármint a marginális kisebbség egy részét, mert a másik része meg Kinectet vesz majd, és használja azt a "hackelt" driverekkel.

Ha mindezt összeboronáljuk az Asus rendkívül színvonalas driver supportjával, akkor egy katasztrófa van készülőben...

Sectumsempra - For Enemies

(#5) Isti2


Isti2
aktív tag

Azért egy Quake3-at kipróbálnék vele :DD
Mondjuk egy RTS érdekes lehet vele :DDD

(#6) Def26 válasza Isti2 (#5) üzenetére


Def26
félisten

Eléggé lagos a téma. Ezzel max. ugra bugra játékokat tudsz majd játszani.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7) Morden24 válasza Def26 (#6) üzenetére


Morden24
nagyúr

RTS-re röhögve jó lenne. Az két dologra nem lenne jó a Kinect a jelenlegi formájában, FPS és szimulátor. Bár mondjuk utóbbira... hm. Vonatszimulátorra valószínűleg tökéletes :D

Sectumsempra - For Enemies

(#8) Pickle Rick válasza Morden24 (#7) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

De repülőszimulátorra nem hinném. :DDD 10 millió gombot végignyomkodni a levegőben, kicsit fárasztó lehet. :D

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#9) Morden24 válasza Pickle Rick (#8) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nyilván, de ott nem lag a fő probléma.
Hogy mondjam, az egy dolog, hogy a lag megnehezítené a játékot, de a klaviatúra hiánya meg ellehetetlenítené a játékot, ergo el sem jutunk a lag problémájáig :D

Sectumsempra - For Enemies

(#10) Manbal válasza Morden24 (#4) üzenetére


Manbal
senior tag

Komolyan ezt a bullshitséget, hogy a Kinectet csak boxon érdemes használni, honnan veszed? egyetlen egy "értelmes" felhasználási területe lehet, az pedig az aerobik/tánc/hasonló gyakorlatok tanulása stb. (amúgy meg ez az "érv" hogy tv előtt ülve de jó hemperegni a padlón, nem állja meg a helyét, ugyan is TVout már nagyon régóta létezik, az LCD tévéket meg alapból rá lehet kötni egy PCre...)

aki pl. így akar egy RTS-t irányítani, nagyon gyorsan rá fog unni (fáradni), és még a kameranézetet se fogja tudni normálisan és egyszerűen változtatni... a kinect ökörködésnek jó, de semmi több...

(#11) Morden24 válasza Manbal (#10) üzenetére


Morden24
nagyúr

Aha, majd amikor ténylegesen elterjednek a wireless megoldások, amik továbbítják a PC és a TV között az infót, mert egyébként megnézem azt a pár embert, aki a tévéjét a nappaliban, az LCD tévé mellett tárolja (mert máshol nem lesz helyed aerobikozni, főleg ha többedmagaddal akarod tolni).

Ja, és még kihagytál egy elég fontos dolgot: ki fog színvonalas játékot csinálni, és ki fogja azt megvenni? Mire ebből lesz termék, és lesznek hozzá játékok, a Kinect "láz" már messze fog járni, nem fog újdonságnak számítani.
Aki Kinectet akar, rég megveszi, mire ez a cucc kijön. Ez milyen funkcióval, ígérettel, lehetőséggel bír a (nem létező) játékokon kívül? Mert Xboxon legalább volt némi (nem nagy, de azért érezhető) hátszele a navigálással, a webkamerás szolgáltatással, az arcfelismeréssel meg a hangvezérléssel. PC-n mivel akarod ezt majd eladni, a kalibrálóprogrammal?
Szerinted tolongani fognak a stúdiók, akik már premierre készen állnak a játékokkal? Fogja az Asus pénzelni őket, hogy csináljanak ilyet? Vagy esetleg saját maga fog leülni, és játékokat írni?
Márpedig ha nem lesznek játékok, a kutya nem fogja megvenni. Ha pedig a kutya nem fogja megvenni, nem lesznek játékok.

Ja, és akkor még mindig nem beszéltünk arról, hogy Asus.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#12) Manbal válasza Morden24 (#11) üzenetére


Manbal
senior tag

Mi a bajod az ASUS-szal? A legjobb alaplapokat gyártja évek óta. :K
"Kinectügyileg" majd meglátjuk mit tud, bár én biztos nem leszek potenciális vásárló. :)
de ízlések és pofonok...

(#13) Morden24 válasza Manbal (#12) üzenetére


Morden24
nagyúr

Alaplap meg a hardver egy dolog, a bios-frissítésre várás, vagy egyéb hardvereszközök esetén a driverért rimánkodás (pl. Xonarok) meg néha eltart addig, hogy addigra Godot is megjön.

Sectumsempra - For Enemies

(#14) EczkE válasza Def26 (#6) üzenetére


EczkE
addikt

FIFA, NHL, NFL, NBA. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#15) Def26 válasza EczkE (#14) üzenetére


Def26
félisten

Arra meg ott a konzol. :))

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16) Mikeee89 válasza EczkE (#14) üzenetére


Mikeee89
senior tag

Ja fifába rúgsz egyet azt lerúgod a tévét :) :P

(#17) Tituka


Tituka
senior tag

ez minek? :F

Skizofrén vagyok, és én is...

(#18) wikings2


wikings2
őstag

Felfejleszthetnék olyan szintre hogy a keze az embernek az egérrel érjen fel és akkor már azt mondom hogy lehetne valamit kezdeni vele. De ez így eléggé gázos szerintem. Kionect jó buli Xbox on, de ott sem játszottam még semmilyen hűde játékot. Én ezzel még várok szerintem 2,3 évet, addigra talán kinövi magát valami sokkal jobb cuccá.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#19) elithun


elithun
őstag

Igazából semmire nem tudnám használni. Ha TV-n szeretnék játszani, arra (először is vennék nagy képméretű TV-t) Xbox-ot vennék.
Az, hogy ez a "Wavi" nevű funkció benne lesz engem arra enged következtetni, hogy igazán nem tud többet majd, mint a Kinect, csupán ugyanannyiba, illetve többe kerül majd.
De kíváncsian várom a fejleményeket.

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#20) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Volt az a másik motion controllerük, az egész pofás Wii másolat volt, annak látom értelmét. De nekem se ez, se a Kinect nem jön be.

(#21) Xaels


Xaels
félisten

PC-hez totál felesleges. Általában az ember elég közel ül a géphez/monitorhoz és olyan távolságból ez az izé totálisan felesleges, főleg mert alap dolgokra mókolt driverrel a Kinect-et is rá lehet venni, hogyha valaki mindenképp a nappaliban akar keménykedni a HTPC-n a technológiával.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Még mindig nem tudom elképzelni ezeket a kütyüket normálisan játékra. Én szerintem ezeket egy bemutató során lehetne jól kihasználni, hogy ne kelljen a hapinak a laptopban turkálni mikor magyaráz, hanem egyszerűen ránt egyet a kezén. :U :K

PS4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.