Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #09819904

    törölt tag

    válasz dragonfx #37 üzenetére

    Van egy trend. Egyetértek azzal, hogy a trendet követni baromság! Ha valakinek nincs egyedi egyénisége, akkor csak egy másolat, egy kópia lesz a sok közül.
    Viszont azért van egy általános, átlagos ízlésvilág ami többeknek elfogadott.
    A fekete kontra zöld szín variációjával szerintem semmi gond. A karbonozással annál inkább... :U
    A karbonozás kifejezetten erős tuningoknál szokott előjönni. Ugye ilyen jelenik meg egy pár NFS játékban.
    A nálad megjelenő karbonozáshoz nem jelenik meg sem effektív HW-es erő (i7 vagy valami hasonló, akár régi Pentium D kétmagos sorozat), se látványos CPU hűtő vagy bármi ami adna egy "Na ez fasza!" érzést. SW-es téren sem kap a gép egy pofont, hogy valami akár csak elterelésügyileg is odalegyen biggyesztve.
    Vélelmezem, hogy emiatt lett az elképzelésed ennyire megosztó. Illetve a modding helyett szerintem az edition vagy version, esetleg más "gyengébb" szó jobb választás lett volna. :) Igen, tudom, hogy ez módosítás! De már 2 éve is a modding erősen mást, jóval több, átfogóbb dolgot jelentett.

    Egy biztos! Ne add fel! Vigyél bele minél több képzelőerőt, add át magad a munka élvezetének és alkoss! Minden más csak duma! :) Abból levonod azt a konzekvenciát ami érdekel, a többire pedig szarjál nagy ívben!

    Tiszteletem! :)
    :R

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés