Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mackósajt


Mackósajt
senior tag

Tudom, hogy fényképben nem gyakori, de ha már a .png pl. a Paint alapértelmezett kimenete, akkor értékelném, ha a Fotótár szerkesztőmenüje működne ezzel a formátummal...

Egyáltalán, ha már csinálnak egy ilyen programot, és megszórják csicsás fényképfunkciókkal, akkor miért sajnálják tőle a legalapvetőbb képfájl kezelési funkciókat is. Formátum konverzió?

Úgy örülnék egy egységes, beépített képkezelő platformnak. (Titkon remélem, hogy valaki rámutat, hogy van ilyen, csak nem tudok róla.)

(#2) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Nos, a Picasa nagyságrendekkel gyorsabb és funkcionálisabb. A Fotótár régen még tán a képeket sem forgatta el rendesen (úgy látom ez mostanra megoldódott).

(#3) Alexios válasza szilagyiv (#2) üzenetére


Alexios
veterán

picasa-ban azt szeretem, hogy a raw képeket is meg tudja nyitni, míg a fotótár nem(tudom, konvertáljam át jpg-re, de van mikor jól jön ha a raw-ot is megtudom nyitni)

(#4) WonderCSabo válasza szilagyiv (#2) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Egyetértek. A Picasaval csak az a bajom, hogy a thumbcache iszonyat méretesre duzzad.

És egy korrigálása cikkhez:

Live Essentialsprogramcsomag

(#5) Inarus válasza WonderCSabo (#4) üzenetére


Inarus
addikt

Javítva, köszi. :R

(#6) Gzolo válasza Alexios (#3) üzenetére


Gzolo
senior tag

Fotótár nekem felajánlotta automatikusan, hogy Sony Raw(.arw)-hez szedjem le a kodeket, és azóta gyönyörűen nyitja őket, respect for Microsoft :))

(#7) StLui


StLui
veterán

Nem nagyon szoktam babrálni a fényképekkel, csak vágom őket, illetve a vörösszemet szeretném eltávolítani, de ez most nem megy win8.1 alatt ezzel a programmal, van valami ötletetek?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.