Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dave™


Dave™
nagyúr

Tök jó a zene alatta:)

Meg maga az ötlet is, végre nem a hízást segítik elő a konzolok...

(#2) Frenky87


Frenky87
aktív tag

MILF-eknek nagyon jók az ilyen programok (nem kell kimozdulni, és mégis csinál valamit, bár egy kicsit intenzívebb 15 perces futás több óra ilyennel ér fel)

de egy kicsit husibb konyhásnéni nem biztos, hogy jót tenne a fit-pad -nak :)

[ Szerkesztve ]

///

(#3) edward2 válasza Frenky87 (#2) üzenetére


edward2
addikt

munkatársam vett feleségének wii fitnesst. mondta hogy élvezi. mert alapvetően egy konditeremben az a baj ember halálra unja magát.

(#4) rudi


rudi
nagyúr

Durván egy éve hallotunk ugyanilyen nagy szavakat az EA-tól, amikor a Boogira készültek. Annak is voltak látványos videói meg nagy hájpja, de nagy sz@r, slányul kidolgozott, bénán leütött magas labda lett. Az EA Playground sem sikerült valami fényesre, szóval én ebben az EA kreálmányban sem hiszek. Nem látom a gárdában a Nintendo szintű fantáziát, de bár csalódnék. Nálunk egyébként lehet, hogy lesz Wii Fit a karácsonyfa alatt, bár maga a konzol már jó egy hónapja be sem volt kapcsolva :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#5) rudi válasza edward2 (#3) üzenetére


rudi
nagyúr

Igen? Én általában halálra szoktam hajtani vagy izzadni magam a konditeremben, de unni soha :D

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#6) tomio


tomio
tag

What a butt!!! :Y
BAD focus. :(((

Bár a rajz-csajé is ott a topon, gondolom Ő a jó példa, a cél :DDD

Linux, BSD, ReactOS, MenuetOS, Haiku-OS, Syllable... Van még több is! distrowatch.com/

(#7) rudi


rudi
nagyúr

Ma megnéztem a videót is, ami a hír végén volt. NULLA!!! Ez így ebben a formában semmit nem ér szerintem. Lehet, hogy a 20-30 kiló súlyfölösleggel rendelkezők lemennek majd 10 kilóra, de hogy ettől a kamu lengetéstől meg helybenfutástól nem lesz tisztességesen fitt az ember az szerintem 1000%.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#8) dajkopali válasza rudi (#7) üzenetére


dajkopali
addikt

nem lehetsz annyira naiv, hogy elhidd, ez a testmozgásról meg a fogyásról stb. szól ;]

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.