Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Alex91


Alex91
félisten

UVC? Miert nem lehet egy webkamera tesztben a kamera melle ezt is odairni? Hogy tudja-e, vagy nem? Mert amelyik tudja, az megy Linux es MacOSX alatt is siman. De a PH! osszes webkamera tesztjebol ez hianyzik!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#2) cizoe


cizoe
őstag

Kezd nőni az egy főre eső Icon7 tesztek száma. :DDD

(#3) shtml


shtml
őstag

Ahogy elnézem a tesztképeket, a cégnek nem kellene erőltetnie a webkameragyártást. Meg kellene maradnia a fröccsöntött műanyag dobozok gyártásánál.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#4) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

Túl kemények vagytok szegény Icon7-el :D Nem tudom mi bajotok a képekkel, jaaaa hogy a minőséggel van a baj?! én csak a Jägert figyeltem :DDD

(#5) sanzi89 válasza Sandormaster (#4) üzenetére


sanzi89
addikt

Nekem is megakadt a szemem rajta, de észrevettem Nyugdíjas csodaelemét is. Vagy másh forrásból lett beszerezve?

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#6) JoeYi


JoeYi
őstag

webkamera annyira halott téma, hogy kár a betűt pazarolni rá. Akinek kell egy, az bemegy az első boltba, és 500 forintért vesz egyet. Csak a nagyon techno kockák szőröznek a képminőségen meg a satöbbin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.