Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Az Apple csak a legkritikusabb hibakat szokta javitani es azoknal sem sietnek igazan. Ez is csak akkor lesz javitva, ha a neten mar tul nagy figyelmet kap.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#2) macilaci78 válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nosza, akkor lájkoljuk! ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#3) #54625216 válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


#54625216
törölt tag

És ezt mégis mi alapján mondod?

(#4) Armagedown válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


Armagedown
őstag

Akkor nem is különbözik annyira a Windows 10től :C

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#5) Dolpa válasza Armagedown (#4) üzenetére


Dolpa
tag

Azért érzed, hogy a két hiba nem egy súlycsoport.

Ne bízz komoly feladatot olyan szerverre, amit egymagad is fel tudsz emelni...

(#6) utomi válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


utomi
senior tag

Mégis honnan van ez a fene nagy tapasztalat ? :C

(#7) tothzoltan


tothzoltan
tag

Újabb dráma, mindenki kérje vissza a pénzét ... :U
Vagy csak szimplán nem kéne felszállni a hypetrain-re ami rendre olyan hibákkal rémiszgeti a naív usert ami 10millió felhasználóból 10-nél fordul elő. Egyik oprendszer sem fakocka vagy üvveggömb. Bug mindig van kisebb is, nagyobb is, volt is, lesz is. A új média hibája ez szenzációhajhász nézőpont, ami sokszor szándékosan ront ezeknek a fejlesztéseknek a megítélésén és az összképén, csinál a bolhából elefántot - mer' a botrány mindig nagyobb pénzt hoz. Pedig a Big Sur ugyanolyan elképesztően sokoldalú és fejlett technológiát hoz az asztalra mint ahogyan a Windows10 is. Mindkettővel szemben megy a rage, hogy ez ezért szar az meg azért, miközben mindkettőt 99%-ban illene méltatni a jó tulajdonságairól.
Sajnos a domináns mentalitás manapság az, hogy ha működik akkor azért szar, ha nem akkor meg azért. Sosem fogom megérteni.

I'm thinking different.

(#8) Tigerclaw válasza utomi (#6) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Mar 8 evek macet hasznalok es tudom hogy magasrol tesznek a legtobb hibara. A support forumuk is csak arra jo, hogy egymasnak segitsenek a problemaba futott userek, workaroundok kitalalasaval. Vannak nem is kicsi problemak amik tobb ev utan oldodnak csak meg es talan meg nem is ugy hogy megkeresik a bugot es javitjak, hanem ugy hogy a komplett appot kidobjak, vagy jobb esetben jon egy uj verzio nagyobb mertekben atirva es veletlenul az a bug is letunik.

Amugy nagyon csipem a Mac OS-t, de a hibajavitas nem erossege az Apple-nek. Barcsak dolgozna ott parezer szoftverfejleszto... ;)

Masik problema az hogy szeretnek kivenni vagy attervezni olyan featureket, amiket ugy szeretnek a userek, amilyen volt, de ugye naluk az az alapelv, hogy a user nem tudja hogy mire van valojaban szuksege.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#9) Mr Bond 007 válasza Tigerclaw (#8) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Sokat elmond a színvonalról és valahol a többieket minősíti hogy még így is ők a legkisebb rossz. :(

(#10) Olajka02 válasza tothzoltan (#7) üzenetére


Olajka02
aktív tag

Vannak hibák rendben.
Azért szerintem vannak különbségek is.
Mondjuk égőbb egy Bentley-nél ha nem megy az ablaktörlő, mint mondjuk egy Duster-nél.
Árban mást fizetsz a kettőért és úgy gondolom, hogy a különbözettel a minőséget, és színvonalat is fizeted.
Legalább is én ezért fizetnék jóval többet.
De nem fizetek.
PC-zek inkább.

(#11) Tigerclaw válasza Olajka02 (#10) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Altalanos hasznalatra, ahol nincs olyan szoftver hasznalatban, ami nem elerheto Mac OS-re, en egyertelmuen a Mac-et ajanlanam, de persze nem a 100-150k -s notik, alap PC-k helyett, hanem ultrabook kategoriaban, foleg az uj M1 szeriat. En alig hasznalom ki a legtobb mac specifikus feature-t, de igy is szerethetobb, megoldas. Ezekbol foleg az alapmodellek sokkal jobb ar/ertek aranyuak, mint a korabbi mac-ek.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#12) Olajka02 válasza Tigerclaw (#11) üzenetére


Olajka02
aktív tag

Elhiszem neked.
De én pc-s vagyok.
Élvezem a modularitásukat (mondjuk a mai modern laptopok nagy többsége már nem ilyen).
Szeretem is őket bütykölni (nem azért mert hibásak, vagy javítani kell őket).

(#13) PROTRON válasza Mr Bond 007 (#9) üzenetére


PROTRON
addikt

Ahogy sokat elmond az emberek hiszékenységéről....hogy ezt el is hiszik. :D

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

(#14) Mr Bond 007 válasza PROTRON (#13) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Ez nem a templom hogy hinni kell.. LOL :DDD

(#15) PROTRON válasza Mr Bond 007 (#14) üzenetére


PROTRON
addikt

Én is ezt szoktam mondani az átlag apple felhasználóknak hogy műszaki kérdésekben a hiteddel nem sokra mész. :P

[ Szerkesztve ]

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

(#16) #54625216 válasza PROTRON (#15) üzenetére


#54625216
törölt tag

És mi alapján ítéled meg, hogy hit alapon áll-e a kérdéshez? Hogy ellenkezik a Te hiteddel?

(#17) PROTRON válasza #54625216 (#16) üzenetére


PROTRON
addikt

Én nem magamból indulok ki. :)
Hanem pl amikor ilyen beszélgetések zajlanak le:

"-Én azért szeretem leginkább az Apple-t, mert minden levelezésemet, meg naptáramat, meg bejelentkezési jelszavakat meg mindent egy helyre szinkronizálva tudok kezelni, ez a legjobb benne.
-Neked nem Gmail email címed van?
-Természetesen. Amint megérkezik az új iphone, bejelentkezek a Gmailre és azonnal mindenem ott van, az összes applikációm amiket használok...
-Tehát nem az apple regisztrációddal szinkronizálsz?
-Az csak az lopásgátlás miatt kell.
-A Gmail nem apple termék...
-Jaaaaa én azt hittem...de legalább szebb a telefonom a tiednél."
vagy:
"-Mióta van meg ez a 21,5" iMac?
-2012-ben vettem újonnan, csak kicsit elöregedett már ez alatt a 7 év alatt és már belassult, tudod tervezett elavulás.
-Hát pedig erősebbek benne a komponensek mint az én 2011-es Acer consumer notimban, még is az én notim még kiszolgál és gyorsabban is dolgozik. Mikor vitted utoljára karbantartásra?
-Olyat Applenél is kell? Azt hittem azt csak PC-re mondják..."

[ Szerkesztve ]

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

(#18) tothzoltan válasza PROTRON (#17) üzenetére


tothzoltan
tag

Ugyanezek a példák windows-on sokkal meredekebbek szoktak lenni (nagy számok törvénye alapján). :)
Mindesetre tény, hogy a sötétség nagy úr, és platformfüggetlen.

I'm thinking different.

(#19) #54625216 válasza PROTRON (#17) üzenetére


#54625216
törölt tag

Tehát összefutottál pár Apple terméket használó műszaki analfabétával, és ebből általánosítottál, hogy az átlag Apple felhasználó hit alapon kezeli az informatikát?
A logikádat követve akkor az átlag PC felhasználó azt hiszi a cd(dvd,bd) meghajtó tálcájáról, hogy kávéscsésze tartó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.