Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) speter33


speter33
aktív tag

Nem nagyon kísértem figyelemmel, de azt hittem már rég megjelent :DDD

(#2) myckey


myckey
veterán

Figyeltem már egy ideje, érdekes darab...THQ Nordic jó csapat sztm.
Érdekesek a karakterek, tök jó a harcrendszer és a mozgásanimáció. A játéktér is tetszik.

Betesszük a listára.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3) jupp008


jupp008
senior tag

Rajta van a "kívánságlistámon" és pont valamelyik nap jutott eszembe, hogy utána kellene néznem mikor is fog megjelenni.

(#4) Hopkins95 válasza jupp008 (#3) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nekem is eszemben van a játék már egy ideje, tudtam hogy jön, csak még nem volt pontosan bejelentve a dátum. Nagyon sokszínűnek és érdekesnek tűnik az eddigi videók alapján, a THQ Nordic játékai pedig eddig korrekt állapotban jelentek meg, szóval nekem szilárd a bizalmam bennük eddig - természetesen attól preorder nuku és remélem nem rontják el a reputációjukat egy rossz állapotban kiadott játékkal, mint a CDPR.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#5) hunvarlan válasza speter33 (#1) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Én kb az első gameplay videó óta várom mint a messiást végre valami hír róla május még picit odébb van de ha már ennyit vártunk rá kibírom azt a 4 hónapot. :Y :Y :Y

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.