Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Jön, egy komoly apr.1 Blizz módra. :DDD

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ha emlékeim nem csalnak akkora a Ral runa jobb oldalán lévő csík feljebb kuszik mint a baloldali..ergo ez nem a ral runa..
Persze lehet hogy csak az emlékezetem csal..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) Sicilian


Sicilian
addikt

Szerintem ez a Diabló 3 kiegészítőjének a doboz képe lesz :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#4) Morden24


Morden24
nagyúr

Egy érdekes képrészlet és a "Jön" szócska bukkant fel

Jön egy érdekes képrészlet. Persze majd ha a rajzolók ki-weniccdánolták magukat :P

Sectumsempra - For Enemies

(#5) InVino86


InVino86
aktív tag

Hát ez meg WTF ? :W

(#6) frame>24


frame>24
addikt

és akkor kapunk 5-30 fire damagét? :U

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#7) Sirandrish válasza frame>24 (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

ezek szerint igazam volt..tényleg feljebb kuszik a jobb oldali vonal :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) errorcode06


errorcode06
őstag

Csak jönne már ez a rohadt játék :))

pici off : ha valakinek ismerős a Dark Messiah of Might and Magic, tudna hasonló stílusú fps-t ajánlani ? Régebben láttam egy hasonló játékhoz kapcsolódó cikket itt gamepodon, de nem találom sehol :(

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#9) Sirandrish válasza errorcode06 (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oblivion?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) P00By válasza D1Rect (#1) üzenetére


P00By
nagyúr

Sztem is :DD

(#11) errorcode06 válasza Sirandrish (#9) üzenetére


errorcode06
őstag

Nem tudom pontosan, de ez valami új játék volt, valamikor idén láttam róla cikket.

Annyira emléxem még hogy volt videó is, és ott 1 kisebb arénában 1v1 felállásban harcolt valaki az MI ellen, és hasonló kombókat lehetett csinálni mint pl a dark-ban.
iSonic : mint amit tavaly csináltak a könyvtáros karakterrel, meg sc2-ben a teratronnal :)

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#12) iSonic válasza D1Rect (#1) üzenetére


iSonic
addikt

24 órán át tartó izgulás és utána 2ikán lebukás :P

[ Szerkesztve ]

(#13) LackoMester


LackoMester
addikt

Nemtudom mi van mostanában, majd minden stúdió komolynak látszó bejelentéssel próbálja felhívni magára a figyelmet. Sajnos a bejelentések mögött általában, nagy semmi van. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#14) Sirandrish válasza errorcode06 (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát az Oblivion nem éppen új játék de stilusát tekintve pont olyan mint a Dark M. csak éppen sokkal jobb...állítólag mert én egyikkel sem játszottam..de nézz meg róla 1-2 vidit aztán döntsd el :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) errorcode06 válasza Sirandrish (#14) üzenetére


errorcode06
őstag

meglesem :)

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#16) Morden24 válasza Sirandrish (#14) üzenetére


Morden24
nagyúr

Azért az Oblivionnak valójában semmi köze nincsen a Dark Messiah-hoz.

Az előbbi egy effektíve sandbox kvázi-rpg, a másik meg egy szimpla lineáris FPS fantasy fegyverekkel plusz pár varázslattal.

Sectumsempra - For Enemies

(#17) Sirandrish válasza Morden24 (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

mint mondottam én egyikkel sem játszottam de videok alapján nekem nagyon egyformának tűnt..nyílván akik játszottak velük, azok jobban tudják így ezzel kapcsolatban nem vitatom amit mondasz :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) Wolverine válasza D1Rect (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

Holnap biztosan lesz tréfa mindhárom hivatalos site-on, de azt nem szokták előre promózni :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#19) D1Rect válasza Wolverine (#18) üzenetére


D1Rect
félisten

Vagy most alaposan rágyúrtnak. :U

(#20) Dr. Akula válasza errorcode06 (#8) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

gótik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.