Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FatalEror


FatalEror
addikt

Hát nem tudom merre élsz,de itthon a hóvirág védett,szóval lehet felétek is az,ami indokolhatja az árát.Illetve ahogy látom külföld,és más a szemlélet e virág iránt,mert míg mi Iluska,Mariska,Piroska kertjében látunk egy kazal mennyiségűt,addig lehet nekik,ez ritka,és csodás.Kb hasonló mint a nárcisz,itthon,és pár helyen egy szép,"becsült" virág.Hollandiában pedig úgy tekintenek rá,mint a gazra,mert nő mindenhol,és a kutyának nem kell.Kicsit mindig az kell ami nincs szituáció.Illetve mint mondtad elég hamar elvirágzik,és ha a virágboltos tudná,hogy nem tudja eladni,akkor nem is árulná,mert ha elvirágzik,akkor már végképp nem kellene senkinek.

HardCore is my LifeStyle

(#2) kmisi99


kmisi99
addikt

Azért 2-3 hetet kibír. Itthon január körül láttam a keretben aztán jött a rendes tél -10 fok hóesés jég, így január végén, mondtam is magamba ennek annyi ráesett a 10 centi hó. Kb mostanra olvad el minden hó erre ma látom probléma nélkül megmaradt meg se viselte 2 hét hótakaró.

[ Szerkesztve ]

(#3) total90 válasza FatalEror (#1) üzenetére


total90
veterán

DE es itt is vedett, nem arrol van szo... de igazabol itt is rengeteg van a termeszetben. Persze a vedettsege miatt nem szedik ki (biztos azert van aki igen), de akkor is iszonyat sok erte.

(#2) kmisi99

Amig a foldben van, gyokerei sertetlenek, addig faszan birja a hideget.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#4) banhammer válasza total90 (#3) üzenetére


banhammer
veterán

Nálunk a kertben meg nem győzzük taposni, mert annyi van, mint a szemét.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5) Avicularia


Avicularia
veterán

Nem olyan drága az. Ez a pénz 50 korona nálunk, kicsit több mint egy kávé, vagy egy kiló normális kenyér.

(#6) total90 válasza Avicularia (#5) üzenetére


total90
veterán

Én az itteni fizukhoz mérten is soknak tartom...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.