Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tzombi

    csendes tag

    Kamunick!
    Olvastam az írásodat, gondoltam meg írom a véleményem. Nem tetszett, kitöröltem. Most nem fogom. De nézd azt el nekem, hogy többször fogok hozzá (nem vagyok időmilliomos), akár hányszor hozzáfogok, előtte elolvasom a hsz.-eket, és megint minden megváltozik.

    Szóval. Én nem akarok tanácsot adni, hisz igazándiból nem is lehet tanácsot adni, mert minden ember ugyanazt az élethelyzetet, másként éli meg. Arról nem is beszélve, hogy addig, amíg nem találkozik ezzel a helyzettel, addig nincs is reális rálátása a dolgokra. Vagy ha van is, nem tudhatja, hogy adott szituációban, hogyan viselkedne.

    Az én ajánlatom, hogy tedd azt, amit a szíved diktál. De a ha már döntöttél, utána ne legyen lelkiismeret furdalásod.
    Hasonló helyzetben voltam, mérlegeltem és döntöttem. Én elhagytam, de sokáig kísértett a múlt. Azt hiszem őt is, de erről az utóbbi írásomban már szóltam. Minél jobban belegabalyodsz ebbe a kapcsolatba, annál nehezebb lesz majd a döntés. De neked kell döntened!
    Annyit még. A párod súlyosan sérült lelkileg, érzelmileg. Ezt neki kell feldolgoznia. Segíthetsz neki, de igazából csak ő tud kijönni belőle. Neki kell akarni. De ha látszólag ki is jön belőle, ha feldolgozta az eseményeket, elég egy félre sikerült mondat, egy rossz időben elhangzó poén, bármikor visszaeshet ez eredeti állapotba. Ezt tartsd észben.

    Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés