Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Belba

    őstag

    válasz kraftxld #123 üzenetére

    kraftxld!

    Én tavaly az OTP bankszámláinkat szüntettem meg ÍRÁSBAN!!!
    Annak ellenére, hogy a telefonos ügyfélszolgálaton több alkalommal is azt mondták, hogy kizárólag személyesen lehet bankszámlát megszüntetni... :D

    Nos, én alaposan elolvastam a bank működési szabályzatát, és egy eldugott helyen megtaláltam a kitételt, hogy a szerződés írásban is felmondható.

    Írtam egy szűkszavú megszüntetési kérelmet (persze előtte gondoskodtam róla, hogy a számlákon ne legyen mínusz) és beleírtam, hogy a továbbiakban nem fizetem a bankszámlák havi fenntartási költségét.

    Mit ad Isten : 2 hét múlva telefonon hívott az ügyintéző, hogy hova utalhatja a maradék összeget?... A számlákat simán megszüntették anélkül, hogy személyesen bementünk volna a bankba. (Egyik az én számlám volt, kettő meg a gyerekeim Junior számlája.)

    Beletettem a borítékokba a bankkártyákat 4 felé vágva és ajánlottan adtam fel a leveleket.

    A megszüntető leveleket csak én írtam alá (tanúk nélkül!) illetve a gyerekeim azokat, amelyek őrájuk vonatkoztak.

    SZÓVAL : lehetséges levélben is felmondani bankszámlát!!! :K

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés