Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bandika1988


bandika1988
csendes tag

inkább csússzon át 2014-re, nem kell elkapkodni

(#2) Jander


Jander
senior tag

De jó, nem is tudtam, hogy lesz még folytatás, persze a sikerre való tekintettel érthető. Ez a hír feldobta a napomat!

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#3) intercooler


intercooler
őstag

Remek :C
A legjobb lenne ha mindjárt magyar felirattal jönne ki.. Angolul nem nagyon tudok, és itt azért érteni kell miről is van szó :)

(#4) oriic válasza intercooler (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lesz felirat hozzá hamar, korábbihoz is lett.

Live-Die-Respawn

(#5) Kanczy


Kanczy
veterán

Instant vétel, mikor kijön egyben az egész :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#6) Viper26


Viper26
nagyúr

Ennyire jó lenne?Még ki sem próbáltam. :F

iPhone 14 | FR955

(#7) Kanczy válasza Viper26 (#6) üzenetére


Kanczy
veterán

Nekem iPaden megvan az első rész, és nagyon tetszetős :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#8) xKacsax


xKacsax
aktív tag

Totális siker és azonnali vétel az egész széria! (eddig legalábbis) Volt szó valami átvezető részről is a hírekben vagy én emlékszem rosszul ?

Verba volant, scripta manent.

(#9) Jander válasza Viper26 (#6) üzenetére


Jander
senior tag

Igazából semmi új nincs benne (játék mechanikai szempontból), de annyira jó hangulata van, hogy én úgy vagyok vele, végre egy játék ami újra a játék-feelinget hozza, amit már hosszú-hosszú évek óta nem éreztem egy játéknál se.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#10) szilva01


szilva01
őstag

Én csak walthrough-t néztem youtube-on de várom már hogy folytatódjon :C

(#11) Thodeus


Thodeus
aktív tag

Tavalyi év egyik kiemelkedő darabja.

(#12) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

A sorozat eléggé bejövős. Nem is tudtam, hogy van belőle játék.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nagyon kellett ez a siker a Telltalenek. Az ez előtti 2 játékuk bukta volt (Jurassic Park és Back to the Future).

***

(#14) Prof01


Prof01
veterán

Nekem is nagyon bejött az 1. évad, igaz csak az első epizódot vittem végig, de gondolkodom rajta, hogy a többit is beszerzem. :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#15) freeknight


freeknight
őstag

Tavaly kb csak ezzel a címmel játszottam, nagyon nagy örömhír, hogy érkezik egy második évad is, én erről nem is tudtam! Elég jól lezárt vége volt, meglepő, hogy folytatják. Bár Clem újabb kalandjai érdekesnek ígérkeznek.

Csak nehogy elszúrják!

(#16) oriic válasza ollie (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Back to the Future bukta volt? ÉN nem így hallottam. A JP az igen, de az tényleg xar volt.

Live-Die-Respawn

(#17) beef


beef
őstag

Nekem annyira nem jött be, egy klasszikus kalandjátékot vártam, túl sok benne a quick time event, meg a válaszolj pár másodperc alatt.
Egyébként nem lenne rossz csak nem ezt vártam, de ez már az én bajom :)

(#18) GegeWarrior válasza Viper26 (#6) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Annyira jó a történet mesélés, a szereplők az egész hangulat 5* Bevallom a végét meg is könnyeztem.
Pedig nem váratlan a vége, de mégis...

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#19) Wolverine válasza Synthwave (#12) üzenetére


Wolverine
félisten

A sorozat eleve csak utórengés, a képregény az alap, és az a sorozatnál is keményebb.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20) zozoo83


zozoo83
tag

Az első széria tényleg nem volt rossz, a hanglat az nagyon ott van, a pár másodperces választási lehetőség ami tényleg zavaró volt a játékba. A történeti szál fonódása helyett viszont inkább csak az érzelmi szálak fonódnak benne, a történetet igazából semmilyen választásunk nem befolyásolja. Viszont ugyanazt a történetet sokféleképp átélhetjük, ami szerintem kiemeli a játékot a többi közül.

Ezt felülmúlni már tényleg csak azzal lehetne ha a történetet is tudnánk majd befolyásolni, bár ahhoz óriási munkára lenne szüksége a fejlesztőknek! Tételezzük fel hogy minden epizód fő szála 2 fő szálra bomlik, ugye akkor a 2. epizód 2 szála már 2-2-re bomlana, az 5. epizódra meg már 16 féle befejezést kéne írni, ez kicsit méretben is megdobná az egyes részeket :DDD
De már az is bőven elég lenne ha csak a 3. és 5. epizódban lenne 1-1 elágazás a történetben, akkor 4 féle befejezést kéne írni ami már vállalható szerintem.. Az évtized játéka címet is elnyerné :D

(#21) zozoo83


zozoo83
tag

Illetve azért apróbb események másképp is alakulhatnak az elsőben, de a fő cselekményvonal mindig megmarad..

(#22) Gregory451 válasza oriic (#16) üzenetére


Gregory451
csendes tag

Igen, a Back to the Future elég jó volt, a Telltale Bundle-ben jutottam még hozzá anno.

“The right man in the wrong place can make all the difference in the world.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.