Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) leviske


leviske
veterán

Sztori szintjén ez rohadtul izgalmasnak ígérkezik, mert ezek szerint a második részben talált red lyrium idolnak köze van a fade leválasztásához.

Remélem magát a játékot nem az Anthem irányába viszik el, mert az rohadtul elszomorító lenne.

Amúgy Solas hangját már nem Gareth David-Lloyd adja? Mert másképp hangzik, mint a Tresspasserben. :F

(#2) Mamuska


Mamuska
őstag

Kb. két éve megvettem a Dragon Age Inquisition játékot, de nekem az irányítás nagyon gyengének tűnt, talán olyan konzolos, nem tudom. Witcher 3 után vettem meg mert akartam valami hasonlót, de nagyon nem jött be. Most a Dark Souls 3-at akarom elkezdeni, már ezt is rég megvettem. Erről is áradoztak, csak jó lesz.

Én várom ezt a játékot, és remélem tetszeni fog ez a Dragon Age.

(#3) #85552128 válasza leviske (#1) üzenetére


#85552128
törölt tag

Először nekem is másnak tűnt, de szerintem ugyanaz a színész, csak mintha "szomorúbban" kezdte volna a beszédet.

Amúgy ha így haladnak (concept art van kész) sztem ebből 2020 is lesz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Nem azért, de erről a trailerről kb az jutott eszembe mikor a CoD IW ellenében ment a BF1 trailere, csak itt épp ehhez hasonlítva: [link] , jó sokat ez sem mutat úgymond, de azért hangulatban jobban felkelti az ember érdeklődését. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#5) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Bioware? EA? Nope!

(#6) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Az Anthemet kihagyhatták volna, már rég az utolsó simításokat végezhetnék a DA-n. Remélem újra lesznek egymásra épülő spell kombók mint az 1-ben.

(#7) leviske válasza Dr. Akula (#6) üzenetére


leviske
veterán

Az Inquisition-ben is voltak. Egy rakás spellnek nincs is másképp értelme, csak ha kombózod valamivel.

(#3) Szaby59: Én nem bánom, ha később jönnek, csak ne csesszék el. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8) Dr. Akula válasza leviske (#7) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

De olyan volt mint az 1-ben, hogy egyikre rányomod a másikat, és lesz belőle egy sokkal erősebb harmadik, vagy csak simán leadta a hatását mind a kettő, oszt jónapot?

(#9) leviske válasza Dr. Akula (#8) üzenetére


leviske
veterán

Nagyjából hasonlóan működik, mint a Mass Effect 3-ban, szóval robbantani tudsz megfelelő kombókkal. Nekem csak elemental mágusom volt, de azt elég könnyen el lehet tolni op irányba.

(#10) melega válasza leviske (#9) üzenetére


melega
őstag

Engem érdekel nagyon a Dragon Age Wolf of rises néven hirdeti több konzolbolt. A Konzolokszervize 2021-re.

Amúgy a 3. részben az utolsó előtti küldetésbe nem engedett be 40-es power sazintűnek kellett volna lenni és 16-os szintű voltam.

Sőt a kimaradt 8-as power szintű melléküldetésekhez is kevés voltam mert elrontottam a karakterem meg a fegyveremn fejlesztését.
Így eladtam

Így ezt a játékot nem fogom megvenni.

Amúgy láttalak a Dragon Age 3 fórumán aktív voltál.

[ Szerkesztve ]

(#11) melega


melega
őstag

Előrendeltem a játékot 2021-re, majd ha nem lesz rá pénzem nem erősítem meg az előrendelést. Akkor lemondom.

Állítólag olvastam hogy online játék lesz mihelyst beszállnak a csapattársak átveszik a számítógép szerepét. Az 3. része izgalmas volt ps 4-en a 2. rész demóját számítógépen nyomtam legnehezebb fokozaton és úgy nagyon nehéz volt nekem.

(#12) melega


melega
őstag

Tervezi valaki ps 4-re megvenni?

Én arra rendltem elő, és nem akarok úgy járni mint a 3. résszel a 40-es power szintű utolsó előtti küldetésbe nem engedett be, mert 12-es szintű voltam.

Elrontottam a karakterem és fegyverem fejlesztését

Valaki megveszi ps 4-re, vagy tervezi megvenni írjon rám privatban és psn azonosítót cserélnük.
Ebbe a játékba ha beszáll az illető állítólag átveszi a számítógép szerepét

(#13) melega válasza leviske (#9) üzenetére


melega
őstag

Jó játékot mindenkinek hozzá

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.