Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Szó volt róla, hogy áresés várható TFT fronton. Ezt nyár végére, vagy év végére prognosztizálták? Emlékszik még valaki?

Az AGP-s VGA-knak örülök, jövőre akarok venni valami izmosabb* videókártyát, de nem akarom lecserélni az asztali gépem.

* Valami majdani középkategóriás modell jó lesz... :)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2) Szlovi


Szlovi
aktív tag

Szépek a TT házai bár ezek inkább moddingosoknak való - sztem. És a Mambo nem is drága :Y

(#3) Scream007


Scream007
őstag

Szépek a TT házak tényleg.
Az agp-nek tényleg vége, 46é 7600gt van és azért az mégis ujabb az x800gtonál, a 7800gs ára meg nem esik, csak nem tudom miért, a végén a nyakukon fog maradni remélem, és akkor sírhatnak. :)

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#4) Alvin_ti4200 válasza Szlovi (#2) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

És milyen pocsék minőségűek is...

(#5) D.Orion


D.Orion
veterán

''Imádom'' ezeket az egeres teszteket. Egy két apróság ezzel kapcsolatban:

''Egy röpke teszt erejéig nálunk járt a Razer legfrissebb egere.'' <Lehet, hogy a legújabb, de ha jól számolom akkor már minimum két hónapos és ez a harmadik cikk ami vele foglalkozik.

''A gyártó szerint a Krait kimondottan valós idejű stratégiai játékokhoz (RTS) és az egyre divatosabb online játékokhoz (MMOG – Massively Multiplayer Online Gaming) készült.'' <Nah ezen jót röhögtem, továbbiakban NC.

''A többi egérhez viszonyítva a Krait a kisebb jószágok közé sorolható. Márkatársainál jó egy centiméterrel rövidebb és valamivel keskenyebb is.'' <De akkor egy olyan egeret kellett volna melléjerakni aminél tényleg kisebb. Szerintem mellesleg abszolúte nem kicsi az egér.

''A nagyobb felbontás nagyobb pontosságot eredményez'' <Ez meg a modern kor újabb parasztvakítása. Nekem volt a kezeim közt jó hosszú ideig Microsoft Intelli Mouse 1.1A, 3.0, 4.0; Logitech MX518; Razer Diamondback. Nekem ne mondja senki, hogy a magasabb dpi és a több G-s gyorsulás miatt jobban lehet játszani. Ha van egy jó egérpadod és a vezeték nem akad el sehol akkor csak a te tudásodon múlik, hogy mit produkálsz játékban és nem az egered DPI-jétől. Öcsikém 14éves és egy mic 1.1A-val tolta nagyon sokáig, most az MX518-as egere van. Ő is azt mondta, hogy nem érez semmi különbséget a pontosság szempontjából, egy darabig még szenvedett is a magas dpi miatt.

Jó ha megjelenik egy új egér, de a legfőbb szempont a szoftveren és a kényelmen legyen. Egy 800dpi-s egérrel is lehet olyan jól játsazni, mint egy 1600-osal. ;)

[Szerkesztve]

(#6) rudi válasza parandroid (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Szerintem jövőre már PCI Expressre meg Conroera meg mindenre lesz érdemes váltani, vagy notebookra. Egy év múlva talán már olyan pici lesz az AGP-s kereslet, hogy az ATI nem csinál majd ilyen verziót az X1600 utódjából. Mivel az NV már most is a végét járja HSi chipekből, szinte biztos, hogy a 7600-7900 nem jelenik meg AGP-n, és ugye az utódjai sem.

A TFT pica árai folyamatosan csökkennek, de a csökkenés a mérettel fordított. A 17-esek ára lassan beállt 45-80 000 Ft közé, a 19-esek is lassan fixálódnak 60-120 000 között. Most a 20+ colosak zuhannak éppen, év végére meg azt várom, hogy bejönnek az 1600x1200 fölötti felbontánsú, 24 col körüli cuccok, amik a 60 cm körüli képátlóval már teljesen kiválthatják a TV-t.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#7) Szlovi válasza Alvin_ti4200 (#4) üzenetére


Szlovi
aktív tag

Erről Én nem tudok nyilatkozni,nincs,illetve még nem volt Thermaltake cuccom,bár olvastam róla,hogy egyes dolgaik nem a legjobbak,vagy nem igazán sikerültek,pl.a vizhűtése.
420-as TT tápot akartam venni,de más (Hiper Power) lett belőle.Kérdésem:Jól tettem?

[Szerkesztve]

(#8) D.Orion válasza rudi (#6) üzenetére


D.Orion
veterán

7600-ból lesz AGP-s. A 7600GS-ről már vannak képek, asszem pont tegnap került be a 7600GT topikba.

(#9) rudi válasza D.Orion (#5) üzenetére


rudi
nagyúr

Egyáltalán nem osztom a véleményed! Igenis, ezek a nagyobb felbontású egerek sokkal precízebb működést biztosítanak! Jópár 800+ dpi-s egeret teszteltem, és amikor visza szoktam váltani az Intelli Exploreremre, mindig érzem, hogy mekkora egy tohonya állat, a nagyfelbontású cucchoz képest (Explorerre váltáskor is éreztem, mennyivel jobb fogásra és kezelésre mint a korábbi Intelli Opticalom, a teflontalpak miatt pedig jobban jár). Ezt például fényképek pixelbuzerálásánál értem, amit elég sokszor csinálok a PH-s cikkek miatt, de pl. Oblivion is teljesen más érzés volt Kraittal mint Explorerrel, és itt nem az ergonómiai kényelemre gondolok, hanem az irányítás precizitására.

Aki ezeket a részleteket nem érzi, az ne vegyen ilyen egeret, mert neki fölösleges, de igenis, vannak olyan emberek, akiknek nem mindegy.

Ismét elmondom (lassan csinálok egy makrót rá). A PH sem mindenható, nincs folyamatosan ezerféle tesztcucc a polcunkon, hogy egy-egy fotó, vagy röpteszt erejéig összevethessük egyes modelleket. Persze qurv@jó lenne, ha az összes Razer, MS és Logitech egér meg vagy 20-féle egérpad itt lenne tesztre, de sajna ez csak a mesében van...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#10) rudi válasza D.Orion (#8) üzenetére


rudi
nagyúr

Képek pl. a Playstation 3-ról is vannak :) Múltkor híreztük, hogy az IBM nem gyárt már HSI chipet az NV-nek, szóval nem kell az AGP-s NV cuccok tömeges inváziójától tartani.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#11) parandroid válasza rudi (#6) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem újan gondoltam jövőre az AGP-s VGA-t... ;) Bár a Conroen gondokodom, de most feccöltem némi pénzt egy asztali gépbe, inkább megtartanám még egy kicsit, pláne, hogy igazából azért nem is gyenge...

A TFT-kkel kapcsolatban ez a 20''-es 1400x1050-es sziimpatikus lenne, de elég lenne akár ugyanez a felbontás 17''-ben is nekem. Volt 15,1''-es notim ugyanezzel a felbontással, imádtam. Ha meg már mindenképpen 20'', akkor tényleg jó lenne, ha valami emberi áron elérhetőek lennének az 1600x1200-as felbontású monitorok is.

Az a bajom a 17 és 19''-es TFT-kkel, hogy az idióta 1280x1024-es felbontásuk számomra túl erotikus (bassza a szemem), különösen 19''-en, ahova kevés is... Az utóbbi időben nézegettem a 19-20'' wide kijelzőket (asszem 1400x900, meg ilyesmik), de ezek nekem egy kicsit még mindig nagyok. Túl közel ülök én a géphez ahhoz, hogy egy ekkora felület már nehezen átlátható legyen...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12) Loretto


Loretto
veterán

Mikorra várható, hogy mérséklődjön a 800-as ddr2 ramok ára? :B Meglepő, hogy agp-re jött ki új vga, bár biztos van aki, örül ennek.

Soirée...

(#13) Scream007 válasza D.Orion (#8) üzenetére


Scream007
őstag

na ja egy gst bejövős lenne :B
Ha nem lesz akkor tényleg game over, nincs tovább :O

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#14) D.Orion válasza rudi (#9) üzenetére


D.Orion
veterán

Jó én nem akarok kötekedni, de én ezt éreztem. Pixelbuzárálás meg szerencsére nem tartozik a munkakörömbe.
HSI chip-el kapcsolatban: Anno amikor leálltak a 2500+Barton gyártásával akkor még jó ideig lehett kapni ebből kiindulva szerintem azért van még párezer darab chip valamelyik raktárban.

(#15) pisti


pisti
őstag

Nemrég néztem teszteket a TT Sopranóról és egyik teszt szerint 1 nagy hibája, hogy ha hosszú kártyákat rakunk az alaplapba akkor nem fér be a 6 HDD helyre csak 2 vinyó.
A lényege az a mondanivalómnak, hogy nincs elforgatva 90fokkal a hdd tartó keret pont ez a probléma, szóval ezt javítsátok mert félrevezető. Persze ha ez vmi új revízió amiben direkt kijavították ezt a hibáját ennek a háznak akkor nemszóltam.

Ezt leszámítva egyébként nagyon jókat írtak erről a házról, meg is tetszett. Szóval nem értem Alvin hozzászólását.

[Szerkesztve]

(#16) fasyrt válasza pisti (#15) üzenetére


fasyrt
őstag

Létezik, hogy ezeknek a házaknak műanyag elejük lennének? A Casetek házaknak műanyag elejük van, viszont nagyon hasonlít az oldallapi szellőzőrostély, illetve a felső 3.%-ös hely, meg az elülső kivezetések.

(#17) afterburner_ válasza fasyrt (#16) üzenetére


afterburner_
őstag

nekem thermaltake xaser 3 v2000 ezust szinu hazam illetve egy kandalf v9000 ezust hazam van mindketto aluajtokkal:) frankó hazak sztem.

Ez a fajta pl nem igazan tetszik, olyasmi mint egy hűtő:D

amugy srácok hol lehet venni 2 giga 800-as corsairt 60 bruttóért vagy az netto ami a cikkben van?

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#18) bumper válasza rudi (#6) üzenetére


bumper
senior tag

Azér megnézném milyen a TV adás képminősége egy 24 colos wide tft-n... ;] (kaki)

(#19) pisti válasza fasyrt (#16) üzenetére


pisti
őstag

Igen létezik, de csak tapintásnál érződik azt írták, szóval engem marhára nem zavarna. A Tsunami az aminek már fém az eleje, viszont az nem 16-20k, hanem 30-35. :)

(#20) Tithian válasza rudi (#10) üzenetére


Tithian
őstag

Pár hete/napja még egészen mást lehetett olvasni a neten [link], s még teszt is volt az AGP-s 7600GS-ről: [link].
Az IBM-el kapcsolatos hírt már akkor is lehetett tudni [link], akkor a fentiek hogy jelenhetek meg (elsősorban a PH!-s hír)?

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#21) slayer006 válasza Alvin_ti4200 (#4) üzenetére


slayer006
addikt

no ez azért nem teljesen igaz ...

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#22) Tithian válasza Tithian (#20) üzenetére


Tithian
őstag

Illetve a 7600 témában linkelt cikk: [link]
A Galaxy és az Inno3D már készített is 7600GS AGP bemutató példányokat.

[Szerkesztve]

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#23) Alvin_ti4200 válasza slayer006 (#21) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Megfogtam az olcsóbb házakat meg a Shark-ot is, és mintha egy piaci szart fogdosnék kb. olyan érzés volt, a Tsunami pl. recseget, amikor nyitogattam:U Csodás TT koncepció.

(#24) Dare2Live válasza slayer006 (#21) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

anno végignézegettem majd az össes MOon kapható házat TTről kegyetlen lehangoló véleményem van....... az áruk megugye horror.

mondjuk én az alvó cicás TT silent 21dB(A)s hütöiktől dobom el az agyam amik sacc kb 50dB(A)+t produkálnak azaz TTmég össze vissza hazudik is.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#25) AMD Power válasza parandroid (#1) üzenetére


AMD Power
titán

Egy 6600GT jó választás lehet! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#26) pisti válasza Alvin_ti4200 (#23) üzenetére


pisti
őstag

Valami érdemi hibájuk is van ezeknek a házaknak, azon túl hogy ''nyikorog'' vagy ''recseg'', vagy nem tetszik a külseje? Mert ugye a házakat nem azért tartod hogy fogdosd, hanem hogy a konfigodnak adjon egy kényelmes kis ''otthont''.

Szerinted melyik gyártó házai azok amik nem ilyen ''piaci szarok''? Szeretnék énis képbe jönni.

(#27) Dare2Live válasza pisti (#26) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

az szvsz érdemi hiba, hogy nyikorog, recseg..... ha ennyi pénzt kiadok érte akkor amikor belerakok egy cdromot, usbt.... érezzem azt, hogy azért a k* sok pénzért nem csak egy dizájnt vásároltam hanem minőséget is.

hamár kiadok vmiért egy rakat pénzt annak nelegyenek olyan hibái amilyen egy harmad annyiba kerülő noname háznak nincs....


stacker pl de majd az összes low cost serverház uaz az árkategória mint TT minőségben meg össze se lehet hasonlítani a kettőt.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#28) D.Orion válasza Tithian (#22) üzenetére


D.Orion
veterán

Kicsit lejjebb ott van angolul is. ;)

(#29) parandroid válasza pisti (#26) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Gondolom az árral egyenesen arányos a minőség. Nem a táppal együtt 10000 Ft-os kategóriában kell keresgélni, az biztos.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#30) rudi válasza pisti (#15) üzenetére


rudi
nagyúr

Tényleg elnéztam, csak a Swingnek vannak elforgatva a merevlemezhelyei. A TT házak azért tűnhetnek kicsit izésnek, mert nem a szokásos, 1 mm-es, hanem 0,8 mm-es acéllemezből van a borításuk ezért kicsit hajlékonyak.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#31) pisti válasza Dare2Live (#27) üzenetére


pisti
őstag

Tehát mondjuk a Cooler Masterek jók, azt mondod? A Centurion 534-et néztem még ami ilyen Soprano kategória, árban legalábbis biztos. Aztis dícsérték többnyire.

(#32) sgbo válasza pisti (#31) üzenetére


sgbo
csendes tag

holnap nekem is érkezik az 534-em...

Amúgy TT-t sem kell fikázni. pl. Mamba 10.000 pénz. Milyen minőségű (és kinézetű) más házat kapna ennyiért az ember???. (amúgy nekem nem tetszenek ezek az ajtós házak. jobb szeretem a hagyományosakat)

(#33) Alvin_ti4200 válasza sgbo (#32) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Pl. Chieftec-et, ami kultúráltabban néz ki.:)

(#34) sgbo válasza Alvin_ti4200 (#33) üzenetére


sgbo
csendes tag

10.000 ért ??? én még nem láttam (attól persze még lehet hogy van).

(#35) Alvin_ti4200 válasza sgbo (#34) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

(#36) sgbo válasza Alvin_ti4200 (#35) üzenetére


sgbo
csendes tag

nem azért mondom de ritka rusnyán néz ki. (persze ez nyílván izlés dolga)..

(#37) Alvin_ti4200 válasza sgbo (#36) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Legalább nem akar szétesni a kezeim között;)

(#38) anjani182 válasza Alvin_ti4200 (#37) üzenetére


anjani182
őstag

SZVSZ is csúnyák a Csifi házak, viszont ez a Mambo se nagy cucc, inkább egy elegáns DTK :R

Nekem ilyen van: [link]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#39) parandroid válasza sgbo (#32) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mint mondtam, a gagyi a táppal együtt 10000 Ft-os kategória. Chieftec esetében kapásból maga a ház és a táp egyenként kerülnek ennyibe. Egyébként én is Chieftecet mondtam volna. Persze ez ízlés dolga. Nekem pl a cikkben említett házak közül egyik sem az esetem külsőre sem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#40) Solad válasza D.Orion (#5) üzenetére


Solad
őstag

''A nagyobb felbontás nagyobb pontosságot eredményez'' <Ez meg a modern kor újabb parasztvakítása. Nekem volt a kezeim közt jó hosszú ideig Microsoft Intelli Mouse 1.1A, 3.0, 4.0; Logitech MX518; Razer Diamondback. Nekem ne mondja senki, hogy a magasabb dpi és a több G-s gyorsulás miatt jobban lehet játszani. Ha van egy jó egérpadod és a vezeték nem akad el sehol akkor csak a te tudásodon múlik, hogy mit produkálsz játékban és nem az egered DPI-jétől. Öcsikém 14éves és egy mic 1.1A-val tolta nagyon sokáig, most az MX518-as egere van. Ő is azt mondta, hogy nem érez semmi különbséget a pontosság szempontjából, egy darabig még szenvedett is a magas dpi miatt''

Vitaba kell szalljak. nagyon kis sensivel jatszom (180° fordulas ~40 cm) ha gyorsan kell azt a 180-at fordulni akkor ki-kiakad az 1.1a. Biztos kijelenthetem, hogy ilyen esetekben kell a jobb optika.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#41) rudi válasza anjani182 (#38) üzenetére


rudi
nagyúr

Ha tényleg olcsó és jól festő házat kell választani, akkor az Asus háza táján kell kölülnézni. Most járt nálam két-két TA és TM sorozatos jószág, egészen kellemesen néznek ki kívülről, bár a belük low-end közeli, viszont tápostul 10-13 000 Ft környékén vesztegetik őket.

Szerintem éppen az általad linkelt DTK a rusnya, nekem ezek közepes TT-k kinézetre jobban bejönnek, de ez ízlés dolga.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#42) sgbo válasza Solad (#40) üzenetére


sgbo
csendes tag

Én nem értek az egerekhez annyira de sokat számít az bizos. pl. lanoztunk, nekem egy MX300-asom volt, haveromnak vmi alapszintű logitech (persze optikai). és hatalmas volt a különbség. mindíg az nyert általában aki az én gépemnél ült.
vagy pl amikor megvettem a mostani MX1000-et (mivel előző megadta magát) : jobban reagál, és pontosabb. Nem vagyok egy pro-gamer de még én is észrevettem a különbséget azonnal.

Bár szerintem igazán csak FPS-multihoz kell a jó egér. (azt hogy csinálnak egy egeret RTS hez azt viszont én is erősen parasztvakításnak érzem)

(#43) chop válasza pisti (#19) üzenetére


chop
őstag

Miert olyan nagy gond, ha egy haznak muanyag az eleje? En speciel nem szoktam ulni, meg ugralni az ajton, szoval szerintem halalmindegy mibol van, nagyjabol legyen massziv, erre pedig a muanyag is megfelel.

(#44) parandroid válasza chop (#43) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Minőségérzet? Műanyag és műanyag között is ezernyi árnyalatbeli különbség van. Általában a vegytiszta, festett műanyag (aka fröccsöntött piacos bóvli) nem veszi ki jól magát egy minőségre kihegyezett használati tárggyal kapcsolatban.

Egy számítógépháznak illik anyagválasztásában is visszaadnia a funkcióját: ebben tárolod, ezzel véded a géped legfontosabb és legérzékenyebb alkatrészeit.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#45) Allien válasza sgbo (#42) üzenetére


Allien
veterán

Az egér + alátét igenis sokat számít! Én tudom. Aki kételkedik, csak szóljon, és kb 10 perc alatt az őrületbe kergetem!:DDD
CSAK annyit kell tennem, hogy oda adom neki a Trust egeremet (anno a Razer felébe került, 6E, ami elég sokk), és kezdjen el Medal of Honor-t MULTIBAN játszani (battlefield 2-ben, és több fps-ben is produkálta, de a Mohaa az igazi idegbaj vele)! :C Természetessen azért a drivert én rakom fel hozzá (gyárilag mellé adott, de az utánna kiadott sem jobb).;) Aztán, majd belátja az illető, hogy egér, és egér között mekkora a külömbség!
Illetve, mint tudjuk (gondolom mindenki tisztában van vele), az újabb egerek miatt hackellni KELL a wint.:DDD Külömben lóturó lesz. UTÁNNA viszont már nem is akar az ember, csak minimum 800 dpi-s egérrel lövöldözni! Nekem biztossan sokat jelentett, hogy vettem egy minőségi egeret, és aztán késöbb egy jó egérpadot hozzá. A Battlefield 2 statisztikámon is meglátszik! :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#46) D.Orion


D.Orion
veterán

Bocsi skacok én egérről beszéltem. Soha nem volt a kezemben olyan ''egér'' ami álló helyzetben is remegő kurzort produkált. Én 2-es sensel tolom a legtöbb fps-ben. Még sehol nem éreztem, hogy megrángott volna az egér. Anno a 3.0nál volt olyanom, hogy CS 1.5-ben visszarántott, de ott a driver volt a szar nem az optika. Nekem biztos nem kellene semmi pénzért 2000 vagy 1600dpi-s egér. Tökéletesen meg vagyok elégedve egy minőségi optikai egérrel. Ha a TEAM64.AMD két tagjának is MS 4.0-ja van akkor sztem elég jó ez is...

(#47) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Érdekes, hogy a viszonylag régi Mamba és Swing házakról szólt a hir, mikor itt vannak a érdekesebb TT házak mint a Matrix VX, Eureka, Junior Armour vagy a gyári vizhütésü Kandalf.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#48) dokesz007


dokesz007
aktív tag

Sziasztok

nem tudom hol de az általok kiírt 43500 ár az új AM2 foglalatú 3800+ egyszerűen nem létezik, a legolcsóbb ár 75000 szóval légyszi segítsetek, hogy hol tudom ennyiért megvenni...

---C.2.A. Dokesz007 ---I'm the power---SAJTOLOK---

(#49) rudi válasza dokesz007 (#48) üzenetére


rudi
nagyúr

Ebben a pillanatban néztem meg az Expert Computer listáját és nagykeres nettóban 34 150 Ft-ért mérik az egymagos 3800+-ot. Készleten 1-5 darab van. Mindeközben a régi, Socket 939-es 3800+-ot is ugyanennyiért mérik, abból 1-10 darab van készletem. Ráadásul ezek dobozos, 3 év garis hivatalos forrásos procik, nem kínai szürkeimportos vagy ojem cuccok. Ramirisban 1 év garival, nettó 40 000 Ft környékén van az S939-es 3800+; ennyit tesz, ha valaki hivatalos AMD partner :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#50) kovsol válasza sgbo (#42) üzenetére


kovsol
titán

''(azt hogy csinálnak egy egeret RTS hez azt viszont én is erősen parasztvakításnak érzem)''

játszottál már neten Warcraft3 -t ?(SC is jó példa lehet) mert én már pár ezer játékot lenyomtam és azt kell mondanom amikor percenként kb 150-200 -t katintasz egy csatában, mikrozol ezerrel tényleg jóljön egy prontos egér (na persze nem mindenki tolja ilyen szinten de egy közepes gamer is 50-80 -t nyomat)
ha nem vagy profi rts gamer akkor mit tudod te, hogy mi a jó RTS játékhoz ?

az mmorpg az inkább parasztvakítás és ott szerintem a sok gomb is jól jöhetne


mellesleg én pont ezt a két kategoriát favirozálom és MX518 egerem van (bár néha kis BF2 is befigyel)

[Szerkesztve]

May the Force be with you!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.