Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eddie17


eddie17
addikt

Nagyon jó cikk lett. Várom a folytatást!
A mobilos része külön lesz, vagy ebben a folytatásba?

(#2) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Hű, agyrém ahogy egy-két procihűtő kinéz :C

<< Heimdal >>

(#3) whitehand


whitehand
senior tag

ez a gemini nem is rossz elgondolás

(#4) -FreaK- válasza whitehand (#3) üzenetére


-FreaK-
veterán

Jaja, pont arra gondoltam énis, jó lenne egy teszt róla:) Szerintem teljesítményben ver jelenleg mindent:)

(#5) Komplikato


Komplikato
veterán

''A Zalman a hírrovatban már említett vízhűtők mellett kihozott két új VGA-hűtő szériát (VFB100 és VF1000) és egy új CPU-hűtőt is.''

Jeszus, és pont ezekről nem raktatok még ki képeket? A VF1000 elmenne ékszernek, ahogy kinéz a ''kicsike'' ;]

P.S. Az az Artic Cooling böszme hűtés elvileg nem múltiplatformos? (R600/GF8800) :F

[kép]
[link]

[Szerkesztve]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#6) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Ez a hyper tx 3 már nem is néz ki olyan rosszul... nekem a sima és a 2 nem teccik... :) Kíváncsi leszek, hogy mikorra lesz nálunk kapható...

ez a kedvenc aláírásom

(#7) Petek


Petek
tag

''Ha már táp, ugyanebben a pavilonban akadtam rá a nálunk még hírből sem ismert MaXima Group apró standjára, ahol több HTPC ház mellett egy rózsaszín tápegység (és egy vele színben teljesen harmonizáló) tápteszter hívta fel magára a figyelmet. Barbieházba barbietápot!''


Ez pontosan úgy néz ki mint az előző tápom: IMBP 420W-os volt ( nem rózsaszín, hanem kék ) ugyanígy volt bordázva a borítás, a hátsó részen is azonos volt a potméter, és a ventillátorok elhelyezése is azonos, szvsz ez az én 3 éves tápom átfestett, átmatricázott változata. :)

In vino veritas

(#8) strebacom


strebacom
senior tag

Nagyon fasza ez a CeBIT jövöre én is kimegyek, az biztos!!
Addig gyüjtök és keményen melózok, mint eddig!!!

Hajrá!!! :))

(#9) Soak


Soak
veterán

Nagyon jó , érdekes, OCZ modul nem gyenge :D

(#10) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Jó kis cikk lett. Várjuk a folytatást egy kicsit több személyes élménnyel.

"Csak úgy mondom"

(#11) fasyrt


fasyrt
őstag

Most már értem, hogy miért kell olyan sok reklám... ;]

(#12) Franklin


Franklin
addikt

''Fatal1ty mester oktatta a népet Quake 3-ban''

A képet nézve Quake 4 lesz az... :-)

(#13) AmPeX


AmPeX
aktív tag

Jó cikk!
De a VFB100 nekem VNF100-nak tűnik a képen.

(#14) rudi válasza AmPeX (#13) üzenetére


rudi
nagyúr

de

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#15) szab.tam


szab.tam
nagyúr

''Reggelre a várost is ellopták, csak valami szürke volt helyette.''

Én még csak itt tartok, de má' jó!

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#16) ftc


ftc
nagyúr

tovább az írást ;]


még mindig megy az,hogy az utolsó nap mindent eladnak(gyártók) ,hogy ne keljen haza vinni?

(#17) nap


nap
addikt

Kedveskeim!

Megtennetek, hogy a hozzam hasonlo tajekozatlanok kedveert kepalairasokat helyeztek el, vagy a szovegben egyertelmuen jelolitek, pl: (5. abra) melyik kepen mi lathato?
Mert az irasotok jo es hangulatos.

Az iden megkerestek a szervezok, hogy allitsak ki. :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.