Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Destructo


Destructo
aktív tag

A szivárgások után mindig mennek a találgatások :D :R

(#2) Švejk


Švejk
őstag

A Nokia nem a formatervezésnél szokott elakadni, mert az remekül megy nekik.

(#3) kisskerko


kisskerko
tag

lesz élő közvetítés?

Ki vagy te, csodálatos férfiú, hogy tüzet tudsz gyújtani kova és öngyújtó nélkül?

(#4) Beco91


Beco91
csendes tag

Vigyázat! Le van kerekítve, fekete, és van alul középen gomb. Ebből Apple-per lesz

(#5) Воланд válasza Beco91 (#4) üzenetére


Воланд
titán

gyenge poen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#6) ZeroLimit


ZeroLimit
tag

nem lesz ez rossz :DD

(#7) Lall


Lall
veterán

Ezek alapján nem igazán tetszik. Na majd meglássuk élőben jövőhét szerdán.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#8) assemble


assemble
addikt

Hát rossz hírem van. Ezek bizony rectangle with rounded corners dizájnnal rendelkeznek, amit az Apple levédetett. Készülhetnek a perre :DDD

(#9) Chrys_ válasza Воланд (#5) üzenetére


Chrys_
addikt

Lehet nem is annak szánta :)

(#10) Beco91 válasza Chrys_ (#9) üzenetére


Beco91
csendes tag

Ami azt illeti, tényleg nem poénnak szántam. Fogadni mernék, hogy ebből tényleg per lesz...

(#11) Lenry


Lenry
félisten

az alsó képen a baloldali rajz egy az egyben ZTE Blade. még a hangszóró is ugyanolyan. nem gondoltam volna, hogy eljön a pillanat, ami a Nokia fog kínait másolni :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) (An)Dante válasza Beco91 (#10) üzenetére


(An)Dante
őstag

Az Apple a teljesen egyenes oldalú, sarkainál lekerekített formatervet védette le, melynek az előlapja körül egy fémes perem fut körbe. A Lumia 610 és az új dizájn oldalai sem egyenesek és az előlap is egészen más elrendezésű.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#13) csiribacsi válasza (An)Dante (#12) üzenetére


csiribacsi
tag

hát ne haragudjatok szerintem kicsit viccre lett fogva ez az egész, a mai piacon szerintem egy ilyen dizajnú telefon nem állja meg a helyét, majd kiderül...

Üdv. Ádám

(#14) Beri78


Beri78
őstag

szivárogjanak a telefonok is :Y

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#15) boletus válasza assemble (#8) üzenetére


boletus
aktív tag

Hmmmmmmm.
Ha Ön ezt észrevette Magyarországról,amelyet az avatottabb

NOKIA szakemberek nem,és ez így is lesz,kalapot emelek Ön előtt, kedves Nostradamus.

[ Szerkesztve ]

(#16) csiribacsi válasza boletus (#15) üzenetére


csiribacsi
tag

naggyon köszönöm :)

Üdv. Ádám

(#17) (An)Dante válasza Lenry (#11) üzenetére


(An)Dante
őstag

Akkor nem ugyanazt a képet nézzük, ugye? ;)

[ Szerkesztve ]

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#18) boletus válasza (An)Dante (#12) üzenetére


boletus
aktív tag

Köszönjük,megelőzött egy - két Szakember már már újabb Apple pert vizionáló kommentjét.
Ön szerint ezek a kedves fórumtársak ilyenkor jól érzik magukat ?

(#19) bzoli71 válasza boletus (#18) üzenetére


bzoli71
csendes tag

Azért ha figyeled a tőzsdei híreket, nem kell túl jól értesültnek lenni, hogy a sam a perek hatására 7%-ot veszített..... Mellesleg a Nokia 8%-ot erősödött, a windows renszere miatt..

(#20) Dante32 válasza csiribacsi (#13) üzenetére


Dante32
tag

+1

(#21) boletus válasza bzoli71 (#19) üzenetére


boletus
aktív tag

Jól mondod,egymásnak estek a krokodilok.
"Szegény" NOKIA,egy kicsit több levegőhöz juthat.
Habár,csak ne sajnáljuk őket.

(#22) Fkris


Fkris
őstag

a teteje hasonlít a 710-es re.

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#23) csiribacsi


csiribacsi
tag

túl sok "az üres hely" az alján, szal olyan funkcioját vesztett a telefon mérete....

Üdv. Ádám

(#24) HuMarc


HuMarc
addikt

Hát ha szivárog, akkor nem fogok ilyet venni :Y :Y

(#25) csiribacsi válasza HuMarc (#24) üzenetére


csiribacsi
tag

az életbe nem vennék már nokiát, elavult, leragadtak a régi hagyományaiknál a menűpontokat meg a menürendszert tekintve....

Üdv. Ádám

(#26) r3dsnake válasza Beco91 (#10) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem lesz. A Nokia normálisan megegyezett az Apple-lel, a Samsung viszont nem fizetett a szabadalmakért. De trollkodj nyugodtan.

(#27) gerilee válasza (An)Dante (#17) üzenetére


gerilee
aktív tag

Na majd megint jönnek a megmondóemberek, hogy mé'hamisítoditten a képeket... :DDD

Egyébként én azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy egy Lumia 610 design alapokon nyugvó Ahsa modellt takar a rajz (pölö a képernyő alatt fizikai híváskezelő gombok is lehetnek...).

(#25) csiribacsi
A WP7-nek melyik része az elavult? :U

[ Szerkesztve ]

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#28) catroot válasza csiribacsi (#25) üzenetére


catroot
veterán

No offense, de miről beszélsz? :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#29) vicze válasza r3dsnake (#26) üzenetére


vicze
félisten

Ne zavarjon, hogy az Apple egyezett meg a Nokiával. (Zavaró lehet az a szemüveg olvasás közben, nem?) Nem tudom mennyit kap készülékenként a Nokia plusz volt pár kereszt licence megállapodás...

(#30) csiribacsi válasza gerilee (#27) üzenetére


csiribacsi
tag

jó annyi az egész hogy nem birom a nokia hagyományait. :o

[ Szerkesztve ]

Üdv. Ádám

(#31) bigkrisz96


bigkrisz96
tag

Hű! Egyre szebbek.

(#32) negyedes válasza csiribacsi (#30) üzenetére


negyedes
addikt

wp7/wp8-ban mi a nokia hagyomany? :F max a belle-re lehet mondani, de az is kicsit meegos ikonokat kapott.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#33) gerilee válasza csiribacsi (#30) üzenetére


gerilee
aktív tag

Lehet, hogy egy kicsit haladnod kellene a korral és utánaolvasni milyen irányba fejlődik a Nokia...
Melyik hagyományát nem bírod?
- Az ingyenes offline hangos navigációt?
- A minőségi készülékházakat
- Az egyedi megjelenését a készülékeknek?
- A többi okostelefonnál magasabb üzemidőt?
- A készülék mellé csomagolt ingyes (Asha esetében 40 EA!) játékot?

Mert hogy ezeken kívül nem hozott mást a jobb sorsra érdemes symbian-ból. Symbian-os telefonból egyébként pedig február (PV 808) óta nem mutatott be új készüléket, viszont a több mint 2 éve bemutatott telefonokhoz épp most érkezett egy újabb javítás/frissítés.

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#34) onetri


onetri
tag

kicsit a c7-re is hasonlít.. szerintem..

(#35) jacis


jacis
nagyúr

Fuuuu mekkora formák ezek. Kb. mint az 5 évvel ezelőtti Nokiák....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#36) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

A sokatmondó gyerekrajzok..

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#37) hallerlaller


hallerlaller
addikt

A hagyományos gombok nem jók. :(

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#38) erahurka


erahurka
félisten

Voltak már hasonló képek, akkor a Lumia710 kínai változatáról volt szó, a Lumia 719-ről. [link]

(#39) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Isten ments hogy ilyen tucatkinézetű legyen... Felső kategóriában ezt sürgősen el kell felejteni... A Nokia 610 kifejezetten ronda, a 710 még szódával elmegy, de meg nem venném. :W :U

[ Szerkesztve ]

(#40) angyalpc2 válasza Švejk (#2) üzenetére


angyalpc2
aktív tag

hát ez inkább gagyi szappantartó kinézetű

(#41) Lacces


Lacces
őstag

Nem rossz formaterv ez, ha tini lennék, akkor ezt választanám. Szerintem tinédzsereknek jó. Nekem a Nokia 610 is nagyon tetszik, élénk, élettel teli és jól megy a windows phone csempékhez, szerintem.
Az meg kivételsen okos húzás volt, hogy levédette a licenszet/jogokat hozzá.

(#42) nincsisbéla válasza Beco91 (#4) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Ja, még az is lehet...

Mentalita'

(#43) Szmájler


Szmájler
csendes tag

Nem unjátok néhányan ezt az apple pereskedés témát? Nem vagyok apple fan, csak minden topikban ezt olvasni már unalmas kicsit

(#44) nincsisbéla válasza Szmájler (#43) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Én nem! :)

Mentalita'

(#45) kiskaktusz válasza Szmájler (#43) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Jók ezek a topicok, csak kell egy kis popcorn mellé. Vicces, ahogy a 2 oldal habzó szájú felhasználói oltják egymást :DDD

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#46) brazz


brazz
csendes tag

Én ezt várom.

[link]

Lumia 920

(#47) -secret- válasza (An)Dante (#17) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

nekem is először a blade ugrott be.. :W

(#48) Khan13


Khan13
senior tag

Nekem a Lumiák közül a 610 tetszik a legjobban, a 800 meg szerintem kimondottan ronda. Nem vagyok oda a szögletes formákért ilyen téren (megjegyzem a Modern UI felüte viszont nem zavar). 8-900-as szériát mondjuk hármat egymás mellé rakva méretben el tudnám képzelni, mint egy asztalon fix "élő" naptár/titkár, de telefonként 610 :) Remélem az új készülékekben lesznek hasonlók.

(#49) gybazsi válasza =Mentor= (#39) üzenetére


gybazsi
senior tag

Nekem meg pont a 710 formaterve nem tetszik, ellenben a 610 szerintem nagyon jól néz ki. Persze ízlések és pofonok.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#50) gerilee válasza brazz (#46) üzenetére


gerilee
aktív tag

Úgy gondoltam az N9 fazonja szinte tökéletes, de ez azt hiszem még jobban bejön. :)

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.