Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vinibali


vinibali
őstag

nagyon jól néz ki, biztos sokat is gyorsult :)

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#2) gaben88


gaben88
őstag

Tetszik! Kíváncsi vagyok, hogy a jelenlegi modelleken, hogyan fog futni! :) Kéne egy N8 2. mobilnak bulikba fotózni! ;)

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#3) The Baja97


The Baja97
csendes tag

Ja tényleg nagyon jó! Am mi lesz a mai MA!TV-ben???

(#4) GALARDO


GALARDO
addikt

Pofás kis felület. :K

5:Ennek mi köze van a Nokia felületéhez?

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#6) szezso15


szezso15
addikt

Háát, nem vagyok egy Nokia-fan, de ez iszonyat jól néz ki...

Végre látszódik valami munka a Nokiánál is....:)

*Hajrá Loki!* i15+

(#7) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Tetszett az érintéses másolás :K

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#8) V8David


V8David
tag

Nem is csúnya, sőt! Elég jól néz ki szerintem, pedig korábban nagyon lehúzták a Mobilarénán is az új ikonkészlet miatt.

E=mc² - Nincs értékelésem, mert 8 évet külföldön éltem és csak Ebay-en hirdettem.

(#9) Alexios


Alexios
veterán

Szerintem ez inkább a meego-ra hasonlít mint a wp7-re.

V8David: Az szerintem az Anna volt

[ Szerkesztve ]

(#10) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Nah ez egyre jobb.Örülök h a Nokia nem hagyja magára a felhasználóit:R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#11) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Na végre már valami ... ideje volt 4 év után. :)

(#12) Tomcat


Tomcat
őstag

Nem is rossz, bár kicsit szokni kell. Egyébként egy ideje én is kísérletezek az egyik N8-on egy béta Android Transformation Pack-al ami skin jelleggel fut a S3 alatt teljes funkcionalitással, viszont lassabb mint a S3 Anna felület (mikroakadások, 1-2 mp-es várakozások voltak amikor futott :(( ).
Ez az újdonság viszont határozottan gördülékenynek tűnik a video alapján. Egy biztos ha hibátlan lesz én minden egyes környezetemben lévő N8-E7 készülékre felrakom majd. :)

Tomcat

(#13) rankesz


rankesz
veterán

Nos, azt hiszem az N8 személyében megvan a tökéletes asszonyfón...

(#14) Tomcat válasza rankesz (#13) üzenetére


Tomcat
őstag

Én egy rózsaszínt adtam a kezébe nemrég. Samsung Pixon után egyfolytában újjong hogy milyen jó képeket és video-t csinál az N8, pedig a Samsung-ot is a (lelkes-amatőr) fotózási hajlam miatt kapta anno. :D

Tomcat

(#15) David3


David3
őstag

Aljas módon most csak egy mondatot emelnék ki a cikkből: A karcsú státuszsor kényelmesebb megjelenítéséért az újonnan bevezetett értesítési zóna felel, mely az Android-alapú készülékekből ismert módon, a képernyő felső részéről húzható elő.

Most akkor ki perelhetne kit desing-lopásért? Nem értem az egészet. Az autóknál is nem egy és nem kettő szinte az utolsó csavarig megegyező, azonban más gyártótól származó jármű van, mégse megy a pereskedés. Most akkor Apple, kérdem én: miért kell ezt?

A Nokiákat világéletemben utáltam, viszont ami irigylésre méltó, az a szoftverfrissítések folyamatos kiadása. Ezt az egyet nagyon jól csinálják. Viszont, mint telefon, egyik darab sem kéne.

(#16) S-eye


S-eye
senior tag

Szép is,jó is,csak sajna az s60v5-re nem megy fel.Bár igazán főzhetnének valamit a modderek.

(#17) Alexios válasza David3 (#15) üzenetére


Alexios
veterán

Az autós példák még mindig sántítanak, azért van hasonlóság, illetve azonos alkatrészek ott, mivel elég sok márka tartozik egy konszernhez, így pl. VW, Audi, Skoda, Lamborghini ugye egy konszern alatt vannak.

(#18) gybazsi


gybazsi
senior tag

A videó alapján nekem nagyon tetszik ez a felület.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#19) keIdor


keIdor
titán

N8-al egész jó lenne ez. Végre valami értelmes a Nokiától.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#20) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Hát gyerekek ez nagyon jól néz ki. De kérdem én, ezt miért a "halál" előtt kell kiadni? :(

(#21) zsirfecske


zsirfecske
addikt

na még pár év és eljutnak az androidig funkcionalitásban ;]

amúgy tényleg nagyon sokat dob az eddigieken, de sajnos túl mélyről indul.

(#22) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Könyörgőn ne nyírják már ki a Symbiant, nekem jobban tetszik mint a WP7... :O :((( Középkategóriában maximálisan életképes és lehetne még továbbfejleszteni.

Symbian Cecilt, Desdemona-t, Eve-t a népnek :))

[ Szerkesztve ]

(#23) (An)Dante válasza =Mentor= (#22) üzenetére


(An)Dante
őstag

Remélem nem Desdemona lesz a negyedik frissítés neve, mert az marketing szempontból szó szerint „halálos” tévedés lenne.

[ Szerkesztve ]

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#24) adrianv


adrianv
tag

Végre látom a fáradozást a finnek részéről... Lehet, hogy vennem kéne egy nokiát? :DD

Sorry for party rocking!!!

(#25) lcee79


lcee79
őstag

Hát kicsit azért tényleg androidos lett...
De ez jobban tetszik, mint ahogy nokia telefont is szivesebben veszek mint mást...

Ha így folytatják lehet hogy nem kell temetni...
hacsak nincs 100%-ra betervezve.

Bár egy ember átlag max 1-2 évig használ egy telefont (ez tényleg max. szokott lenni)
abba meg belefér egy ilyet kipróbálni...

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#26) Inarus válasza (An)Dante (#23) üzenetére


Inarus
addikt

Hátha a WP fronton feltűnik egy Otello update és akkor teljes lesz az "összhatás".

[ Szerkesztve ]

(#27) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Nyálcsorgatás...

De most megint várhatok bizonytalan hónapokat, mire frissíthető lesz a készülékem. :(((

(#28) k3n3z


k3n3z
csendes tag

Vicces, hogy ilyenekről hírvernek, amikor még az Anna update sem érhető el mindenkinek...

(#29) tothbe válasza k3n3z (#28) üzenetére


tothbe
addikt

Éppen ma már elérhető lett pl. t-mobile-nál is E7-re.
Max. egy hét és mindenhol mindenre meglesz az Anna.

És sztm ezt sem fogják sokáig váratni, még ősszel tuti publikálják a kint lévő s3-asokra.

Amúgy már az Anna is nagyon jó lett, legalábbis a mail és a browser kategóriákkal jobb a réginél. Mondjuk a főképernyőn halványított mail-ek elég vacakul látszanak. Na meg a dátumok, ha bemész egy mail fiókba.

By(e) Tothbe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.