Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Viszlát


Viszlát
addikt

Anno öcsém karatés pályafutása a Van Damme filmekkel kezdődött, még mielőtt edzésekre eljárt volna, meg tudta csinálni VD után a spárgát két székre támaszkodva. Remélem ezt már nem fogja utána csinálni. :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2) pixelblondie válasza Viszlát (#1) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

:D :D Reménykedünk :D

as good as it gets

(#3) HuMarc


HuMarc
addikt

Nagyon tetszik ez a videó, én is szeretnék így spárgázni :) És már nem sok kell hozzá, hogy így menjen. Csak sokan nem hiszik el, hogy tudok, mert ugye farmerban... :U

[ Szerkesztve ]

(#4) lapa


lapa
veterán

esetleg valamit tudhat az a nyerges, én kocsival nem tudok ilyen egyenesen tolatni. azért a kikanyarodást a kicsinke csinálja.

zúzunk és szét a lábam, én meg pár haver.

(#5) lapa


lapa
veterán

csak hogy a fiatalok is kicsit képben legyenek ki ez a csúnya bácsi.

[ Szerkesztve ]

(#6) pixelblondie válasza lapa (#5) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Én is VanDamme filmeken nőttem fel:-) Az utánozhatatlan gr44-:-) :B

as good as it gets

(#7) pixelblondie válasza lapa (#4) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD
Mennyire állat :D:D:D

as good as it gets

(#8) ruti


ruti
Közösségépítő

fiúk, nyugtassatok meg, ezek a gépek ugye előrefelé mentek, csak visszafelé van lejátszva :)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#9) pixelblondie válasza ruti (#8) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Ezt én is néztem egy ideig, ahogy az ingje lebeg, több, mint gyanús. Nem tudom.

as good as it gets

(#10) peter9228 válasza pixelblondie (#9) üzenetére


peter9228
aktív tag

Az ingjén szerintem pont hogy az látszik, hogy nincs megfordítva a videó. Nézd meg ahogy a 19-20. másodpercnél mozog alul. Ha előrefelé mennének, akkor szerintem inkább hozzásimulna a testéhez.

(#11) pixelblondie válasza peter9228 (#10) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Na akkor megnézem megint:)

as good as it gets

(#12) Viszlát válasza ruti (#8) üzenetére


Viszlát
addikt

Miért vagy ideges emiatt? :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#13) lapa válasza Viszlát (#12) üzenetére


lapa
veterán

gondolom dafon dolgozik, azt meg még mindig kormányozni kell viharban, meg nem is áll meg magától akadály előtt, azaz ott no menet közben alvás.

(#14) peter9228


peter9228
aktív tag

(#15) ruti válasza peter9228 (#10) üzenetére


ruti
Közösségépítő

megnéztem még1x, hátrafelé mennek, mert a nap lefelé bukik :)

amúgy szemből nézve a bal jármű nem nyerges, "csak" dobozos,
a kamion tolat a burkolatjelen, a dobozos meg tud bicskázás nélkül tőle távolodni
-
VD lábánál van vmi plusz rögzítés, a tükör mögött/fölött

persze ez nem von le semmit az ég világon a produkció és a reklám értékéből, ötletéből, stb...
teljesen jó az egész :C

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#16) ruti válasza peter9228 (#14) üzenetére


ruti
Közösségépítő

jópofa, jópofa...
lenne ha nem láttam volna ilyen típusú f@sza csávó sofőröket kétszer 24 tonna felépítmény közé összepréselődni, hogy csak konzervnyitóval tudták kivágni a tűzoltók...a holttestét :N

[ Szerkesztve ]

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#17) peter9228 válasza ruti (#16) üzenetére


peter9228
aktív tag

Így a monitor előtt jót röhögtem rajta, főleg amikor az ülésen táncolt. De valószínűleg élőben már ennyire nem találnám viccesnek. Az nem igazán érdekel, hogy ő hova préselődik, csak saját maga tehet róla. De sajnos nem csak az ő holttestét (ha lehet annak hívni ami ezek után marad belőle) szedhetik ki, hanem más, normálisan közlekedő emberekét is. Azzal a 24 tonnás kamionnal meg valószínűleg nem ő húzza a rövidebbet, ha az ülésen táncolva beleszalad egy személyautóba.

(#18) lapa válasza peter9228 (#17) üzenetére


lapa
veterán

24 tonna a terhelhetősége. 40 tonna a gép teli. tarzan legalább láthatóan éber és ébren.

svédeknél általános, hogy a nyerges után van kötve még egy - szerintem 18t körüli - vontatmány. az ellen a legdurvább rénszarvasok is takonnyá válnak a dögrácson.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.