Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) batman91


batman91
őstag

Ez alapján nem is csoda hogy leállították a fejlesztést, pusztulat rossz. Igaz ez csak kitudja milyen verziószámú buildja.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2) Khalul


Khalul
csendes tag

Hát ez eléggé pre-alpha, mondjuk poén amikor a trooper átváltozik Vader-ré a közepén.

(#3) mobal


mobal
MODERÁTOR

Eléggé kezdetlegesnek tűnik ez a verzió. Ki tudja, még jó játék is lehetett volna!

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#4) Beri78


Beri78
őstag

nem nagy szám, sőt...

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#5) kapeti07


kapeti07
senior tag

Inkább csináljanak egy másik Battlefront 3-at. Ezt pedig nem bánom, hogy leállították.

Igaz, hogy csak bele-bele nézegettem az egyórás videóba, de ennyi is elég volt.

Xbox: kapeti

(#6) JohnnyHero


JohnnyHero
csendes tag

neee grafikát nézzétek az nem lényeg, ennél még a sw:bf2 is szebb volt, ez egy nagyon alpha build látszik, magát a játék menetet hívatott tesztelni, látszik hogy még a gyenge grafika ellenére is vannak lassulások szal optimalizálva sincs, ez egy csontváz, erre építették volna a bf3-mat, de tetszik hogy vannak pálya bunoszok :) akár még jó is lehetett volna és egy SW mindig tuti biznisz szal nem értem..... remélem lesz még 3.része

(#7) GeryFlash


GeryFlash
veterán

attól meg ez rossz, attól még kell egy normális sw játék.... force unleashed-ek vmi iszonyat sz*rok lettek

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#8) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Az alapkoncepció nem lenne rossz, a második részt anno meg is vettem, szerettem is, de most a Battlefield 3 mellett azért ilyen kivitelezéssel sajnos nem állná meg a helyét. Viszont a BF3 motorjára ráhúzva biztos sikeres lenne egy újabb Battlefront, én vevő lennék rá :K

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#9) WonderCSabo válasza GeryFlash (#7) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Sztem sokkal jobbak az SW:BFeknél, főleg a FU1.

Ez a vidi pedig u.a., mint a SW:BF2...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.