Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Samus:] X3100

Hozzászólások

(#7) Samus válasza DeadMeat (#6) üzenetére


Samus
addikt

beesik néha az fps 100 alá

Kössz...nekem az is jó lenne, ha valami NORMÁLISAN futna 30 FPS mellett (jó, nem vagyok CS fan, tudom, ott fontos a sok képkocka és COD alatt is multiban, és általában mindenhol, de nem multizok, épp ezért.). A GTA: VC-vel még teszek egy próbát, és a Deus Ex-el is, gondoltam még a Morrowind-ra is...

A gép egyébként Pentium Dual-Core T2390 (1 Mb cache, 533 FSB, 1.86GHz), 1 GB Ram (1 modul, DDR2, 533MHz), és az Intel csoda. Emellé társul egy 1280x800 Wide kijelző, persze a régi játékok nem támogatják a wide felbontásokat, így egy picit torzul a dolog 1024x768-ban. 800x600-ban semmit nem veszek észre ebből...érdekes. Bár nem tudom hogyan, de az UT natívban ment...és a Mafia is, az mellesleh High beállítások mellett hozott 20 FPS-t. Picit visszavettem az árnyékokból és Shaderekből, és láss csodát, megvolt a 25-30 átlag. Semmi kompatibilitás állítás, simán ment és nem volt lag, sem gyorsulás, sem szaggatás.

Oh, a HL: Source is High-on ment 40 (!) FPS átlaggal, 60max és 20 min mellett (mikor sok szörny és vér és robbanás volt egy helyen) natívban.

nem tudom, ilyen, hogy Legacy of Kain: Defiance, menne-e, vagy BloodRayne (a régebbi GS teljes játékokat szedem elő :D). vagy talán Painkiller kellene...de már untam...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Samus:] X3100
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.