Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) D1Rect válasza Chapel (#50) üzenetére


D1Rect
félisten

Passz. :F
Nekem eddig 1 volt/van. Nincs viszonyítás alapom. Az előző telefonjaimmal viszont soha nem volt ilyen gondom.

(#52) D1Rect


D1Rect
félisten

Voltam bent a panno telenornál, a többi is ilyen. :(

(#53) Gabesz84 válasza Chapel (#50) üzenetére


Gabesz84
őstag

a samsung telok ilyenek, nekem a g800-on 3 csik van, ha leesik 2-re akkor barmikor megdogolhet kb, 1 csikot sose latok :)

es aza furcsa hogy ujabbanaz mp3 lejatszoik is ilyenek, legalabbis az R0 is hasonloan mukodik, mondjuk azert azon azert nincs az hogy 2 csiknal barmikor lemerulhet, de az 1 csik utan kb 2 orat bir azt sanyi.

(#54) Tristis


Tristis
őstag

Sziasztok! Régebbi egyik Samsungnál volt gond játékok feltételével, ezért kérdezem meg tőletek, hátha még most is fent áll ilyesmi: ugye simán felmennek a játékok a telefonra egy egyszerű másolással?
Szívesen olvasnék tőletek részletes tapasztalatokat :R

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#55) Gabesz84 válasza Tristis (#54) üzenetére


Gabesz84
őstag

nem.
netről kell letölteni őket mindenképpen, de úgy mindent rá lehet tenni.
Ajánlom ezt az oldalt erre a célra, nagyon hasznos.

más:
Egyébként, megér ez a telo zsír újonnan, függetlenül 25k-t?

(#56) Chapel válasza Gabesz84 (#55) üzenetére


Chapel
addikt

Én is mint többen a Telenor-nál vettem már meglévő előfizuval 7.5 K-ért! ;)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#57) Chapel válasza Gabesz84 (#53) üzenetére


Chapel
addikt

Szakértői segítséget kaptam, az a JÓ ha egy aksi így merül hogy hirtelen esik mert így mind végig tartja a maximum teljesítményét ahelyett hogy egyre csökkenve, lassúlna, szaródna el!
Szóval ez normális ;)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#58) darthsmoke


darthsmoke
Korrektor

Én vettem egyet a Telenornál 10 Ft-ért... Annyit megért! :DD

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#59) b_master


b_master
tag

Koreaiaktól már megszokhattuk, hogy memóriakártyát nem szívesen csomagolnak a telefonhoz, de az, hogy már az adatkábelt is kihagyják (meg, hogy nem lehet találni boltban sem) az valami nevetséges. Csak így tovább... Még jó, hogy elolvastam a tesztet meg a hsz-eket, mielőtt megvettem volna...

(#60) gyiku válasza Magnum_ (#17) üzenetére


gyiku
nagyúr

majd fel evvel kesobb mar csak 10ft + elofiz telenornal :DDD

darthsmoke: en is ezen gondolkozom most, kezd behalni a k800am. tapasztalatok?

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#61) gyiku válasza gyiku (#60) üzenetére


gyiku
nagyúr

ma 4 boltban voltam, 1 db sem volt nekik, szanalmas.

hüllő

(#62) littlelion21 válasza gyiku (#61) üzenetére


littlelion21
addikt

Ne lepődj meg...ennyiért gondolom azonnal széthordták.

(#63) gyiku válasza littlelion21 (#62) üzenetére


gyiku
nagyúr

naja, de fuggetlenul 25k a telefon. nyugodtan lehetne nagyobb keszletuk :(((

hüllő

(#64) Chapel


Chapel
addikt

Tud valaki mondani egy programot amivel avi-kat tudok ezen a telón lejátszani? :)

Thx!

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#65) Dracula


Dracula
senior tag

Nem tudja valakik, hogy lehet kikapcsolni az idegesítő kezdő és kikapcsolási animációt? :W

Amúgy a telefon elég halk. Az akku kb. 2 napig bírja, a 3.-on tényleg a 2. csík után hirtelen KO... a kijelző felbontása szép, a látószög viszont pocsék. Ok, alsó kategóriás.

Végre rezeg és csöng, valamint ezek tetszőleges kombinációja. A telefon a maga nemében csinos, tetszetős... (nem sajátom amúgy).

Üdv!

(#66) B1T3 válasza Chapel (#64) üzenetére


B1T3
addikt

Szerintem ne is vesződj ezzel, sokkal egyszerűbb átkonvertálni minden értelemben; ajánlom pl. a Format Factoryt, jó minőségű produktumok elérhetőek vele. :)

Én viszont játékokat keresek a telefonra. Tud valaki segíteni ebben a témában?

(#67) SolDR


SolDR
csendes tag

Üdv.:
Az lenne a tiszteletteljes kérdésem, hogy miként lehet beállítani az emilezésnél a hotmail fiókot normálisan, nekem sajna kissé bonyolult, bár lehet én vagyok túl láma hozzá. Eddig s60-as nokiával ez nem okozott gondot, bár ez szerintem érthető. Előre is köcce a segítséget :)

[ Szerkesztve ]

(#68) localhost válasza Rayyy (#46) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nálam megy win7-tel, 360 Ft-os microUsb kábellel.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#69) B1T3


B1T3
addikt

A játékok hogy bírhatóak működésre a telefonon?

(#70) TomPoe válasza TomPoe (#40) üzenetére


TomPoe
tag

Na én azóta megvettem amúgy a Nokia BH-214-es fülesemet és azt kell mondjam, hogy bevállt a cucc a Samsung S5350-es telefonomhoz. Egyetlen valami kicsit érdekes, hogy amikor bekapcsolom a bluetootht és a fülest, akkor ugye megkérdezi, hogy csatlakozzon-e a telefon a cucchoz, eddig rendben is, de sajnos nem vált át automatikusan rá hívásoknál. Tehát ha ilyenkor hívnak, akkor ugyanúgy a telefont használja, nem pedig a fülest, tehát ilyenkor mindig elő kell venni a telefont és átváltani fülhallgatóra. Ez a probléma nem áll fent, ha ezek után hívnak, de ha kikapcsolod a bluetooth-t vagy a fülest (vagyis leválasztod a fülest a telefonról), akkor utána megint be kell játszani ezt a dolgot. Amúgy viszont jól szól és sokáig bírja (még nem merült le egyszer sem használat közben). Egyedül a gumik érdekesek, ha erősebben benyomom a fülembe és utána ki akarom húzni, akkor szeret ott maradni a dugó a fülemben :D. Emiatt kénytelen vagyok kevésbé bedugni, így viszont nem szűri ki olyan szinten a külső zajokat, mint alapból és a mély hangok se szólalnak meg annyira jól, de még azért így is elég jól szól. Viszont azt hozzá kell tenni, hogy bármilyen fülessel lehet használni, tehát ez csak a gyárilag hozzáadott fülhallgatóra vonatkozik (Nokia HS-44). Így (fél)röviden ennyi a tapasztalatom ezzel kapcsolatban.

(#71) TomPoe


TomPoe
tag

Én egyszerűen csak felrakom a .jar kiterjesztésű fájlokat bluetoothon keresztül a telefonra (ilyenkor automatikusan az egyéb fájlokba teszi) és utána a telefonon megnyitom a fájlt, ilyenkor feltelepíti a játékot és utána rögtön rá is kérdez, hogy elindítsa-e a programot. Ezek után pedig megtalálod az "alkalmazások/játékok és egyebek" között. Már én se tudom, hogy honnan szereztem be hozzá játékokat, de google-ban ha rákeresel, hogy "320x240 java games", akkor találhatsz rá cuccokat. Viszont egy csomó játék nem működik vagy akadozik a telefonon, pl. a 3d-s cuccokat nagyon nem bírja. Tehát nem egy szélvész ezen a téren sajnos, de azért még így is bőven akad élvezhető szinten futtatható játék hozzá.

(#72) B1T3 válasza TomPoe (#71) üzenetére


B1T3
addikt

Tényleg működik, köszönöm, mondjuk magától értetődő, csak feleslegesen nem teszteltem, mert nem az enyém a telefon. :)

(#73) sdd2 válasza B1T3 (#72) üzenetére


sdd2
veterán

Így érthető.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#74) B1T3


B1T3
addikt

Valahogyan varázsolható a Sharkra angol-magyar/magyar-angol szótár? Esetleg még egyéb nyelvűek.

[ Szerkesztve ]

(#75) sdd2 válasza B1T3 (#74) üzenetére


sdd2
veterán

java módban íródott szótár igen.Már láttam ilyet de nem tudom mejik oldalon.Írd be java angol/magyar szótár.nézd meg miket dobál ki a google.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#76) B1T3 válasza sdd2 (#75) üzenetére


B1T3
addikt

Találtam is, nem tudom, van-e másabb, jobb.

(#77) B1T3


B1T3
addikt

Bluetooth használatakor, ha egy készüléket talál a Shark, akkor azt elmenti az adott néven. Azonban azon a talált mobiltelefonon nevet váltottam, és ezután a Sharkban a lista nem frissült, tehát úgy döntöttem, törlöm a telefont, és újra rákeresek, hogy az új nevével szerepeljen a listában. Ekkor az új nevén talált rá, azonban nem mentette el, és minden egyes alkalommal keresni kell, mint új készüléket. Miért van ez? Orvosolható?

(#78) Szabi3


Szabi3
csendes tag

Sziasztok!
Nekem nagy problémám ezzel a telefonnal a billentyűzár, valamiért 3 perc míg aktiválódik az automatikus billentyűzár, ami nagyon sok idő. Megtudná nekem mondani valaki hogy hol lehet ezt beállítani? Amikor hívnak és felveszem a telefont egyből kikapcsol a bill. zár és amikor leteszem akkor nem egyből kapcsol vissza a a bill. zár hanem újabb 3 perc. Múltkor pl a zsebemből több ismerősömet is felhívtam, ez így elég zavaró. Ha valaki segítene azt megköszönném.
Üdv

Szabi

(#79) szigy


szigy
csendes tag

sziasztok

nem szeretem az érintőképernyős készülékeket, de sokat netezek telefonon.

mit tapasztaltatok, mennyire jó netezésre ez a shark? (olvasgatok, emailezek, nem videózom)

sonyericsson cedar-on gondolkodom még....

Szerintetek?

(#80) pahynor


pahynor
csendes tag

Gyönyörű, főleg a mostani okos telefonok egyhangúsága mellett nagy a kontraszt. Lehet még kapni vajon?

(#102) geprombolo


geprombolo
senior tag

Sziasztok!
Tudom, hogy ez egy nagyon régi teló és már szinte senkinek nincs ilyen, de hátha van valakinek egy használható EU-s rom hozzá? Nagyon megköszönném, mert én csak kínait, illetve ázsiait találtam, még szerencse, hogy legalább angol van benne... Köszi

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#103) #77646080 válasza geprombolo (#102) üzenetére


#77646080
törölt tag

Szia! Valóban nem egy friss darab. Szerintem itt kérdezd meg, mert ott még van élet, 1 hetes az utolsó poszt. A szakmai retro viszont 2015 óta inaktív... Ha valaki tud segíteni, akkor ott, az OFF topikban megtalálod.

(#104) geprombolo válasza #77646080 (#103) üzenetére


geprombolo
senior tag

Köszi, máris átugrom oda! :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.