Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#70) TomPoe válasza TomPoe (#40) üzenetére


TomPoe
tag

Na én azóta megvettem amúgy a Nokia BH-214-es fülesemet és azt kell mondjam, hogy bevállt a cucc a Samsung S5350-es telefonomhoz. Egyetlen valami kicsit érdekes, hogy amikor bekapcsolom a bluetootht és a fülest, akkor ugye megkérdezi, hogy csatlakozzon-e a telefon a cucchoz, eddig rendben is, de sajnos nem vált át automatikusan rá hívásoknál. Tehát ha ilyenkor hívnak, akkor ugyanúgy a telefont használja, nem pedig a fülest, tehát ilyenkor mindig elő kell venni a telefont és átváltani fülhallgatóra. Ez a probléma nem áll fent, ha ezek után hívnak, de ha kikapcsolod a bluetooth-t vagy a fülest (vagyis leválasztod a fülest a telefonról), akkor utána megint be kell játszani ezt a dolgot. Amúgy viszont jól szól és sokáig bírja (még nem merült le egyszer sem használat közben). Egyedül a gumik érdekesek, ha erősebben benyomom a fülembe és utána ki akarom húzni, akkor szeret ott maradni a dugó a fülemben :D. Emiatt kénytelen vagyok kevésbé bedugni, így viszont nem szűri ki olyan szinten a külső zajokat, mint alapból és a mély hangok se szólalnak meg annyira jól, de még azért így is elég jól szól. Viszont azt hozzá kell tenni, hogy bármilyen fülessel lehet használni, tehát ez csak a gyárilag hozzáadott fülhallgatóra vonatkozik (Nokia HS-44). Így (fél)röviden ennyi a tapasztalatom ezzel kapcsolatban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.