Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • retesz147

    őstag

    válasz Aryes #2484 üzenetére

    na szóval....először is köszönöm mindenkinek a sok tippet/segítséget!!! tetszik ez a társaság, hogy ráugrunk a másik problémájára és toljuk a tippeket!! dicséret...egy egy topicban sajnos ez nem így működik....

    de térjünk vissza a problémához....

    megvolt a play és a play szolgáltatások frissítésének törlése, ezután rögtön kikapcsoltam a telót....kivettem a Sim-et, visszatettem, majd bekapcs....mobilnetről elindítottam a play-t, kérte a hozzájárulást a szerződés feltételeknek....szépen bejött, mindent megjelenített, majd letöltés....és sajnos nem történik semmi....még a bal sarokba a nyilacska se jelenik meg....ha 1-et visszalépek, akkor a programoknál azt írja telepítés, de persze nem történik semmi....

    bekapcsolom wi-fit....nem történik semmi....kilépek playból, visszalépek és akkor rögtön letölti wi-fin keresztül.....

    szóval sajnos nem segített semmi.... :O :O

    (a SIM kártyám ugye nekem érdekes, mert magic-sim-et használok, mióta működik, azóta szépen muzsikál....tudok rajta frankón netezni,nem rakoncátlankodik, flottul muzsikál akár a 2G akár a 3Gn....az a bajom, hogy kb 2 hete nem voltam play-on és nem tudom/nem emlékszem, hogy előtte tudtam-e letölteni (feledékeny vok)) egyik SIM-em 1,5 hónapos a másik kb 2 éves.....de a fiatalabbikat használom és amúgy meg flottul működik a mobilnet rajta, csak itt vettem észre hogy bibi van.....
    Sajnos megengedem, hogy a Magic-sim kavarhat be, de nem hiszem....

    aryes: semmi gond!
    vodás, vitamaxos vok.....miknek kell a mobilnet beállításoknál szerepelniük?....durwa 1,5 hónapja van mobilnetem...bekapcsoltam, ment ,,nem foglalkoztam vele....mik lennének a helyes beállítások?

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi 13 eu dev...

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés