Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Ez nagyon nagy moka lesz :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) bigadam94


bigadam94
tag

"..néhány meglehetősen fura elemekkel."

Néhány? Én az első másodperctől az utolsóig csak fura elemeket láttam. :D
Az mondjuk kétségtelen, hogy van egy sajátos hangulata a játéknak, de ez a bandaháborús sztori és az ökörködés nekem valahogy nem passzol össze. Bár.. mennyivel könnyebb dolgunk lett volna a GTA-ban, ha ott is lett volna ilyen air strike... :DDD

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#3) GoldenJ


GoldenJ
tag

HA ezt normálisan leprogramozzák (és nem olyan hulaldék módon mint a kettest), és az irányítást is sikerül jól belőni, akkor állat lesz nagyon.

A mai gyerekek nemcsak megveszik a vackot, hanem még azt is elhiszik róla, hogy király.

(#4) Norb0


Norb0
tag

A fejlesztőknek nagyon romlott a lelkük :( Vannak benne ötletek, de az a helyzet hogy ez csak a kisgyerekek és kamaszok agresszivitását fogja jelentősen növelni, épp ezért remélem hogy ugyanúgy megbukik mint az előzőek. :(

(#5) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Nekem bejon. :DDD

(#6) fasirTTT válasza Norb0 (#4) üzenetére


fasirTTT
őstag

hát ha ezt valamelyik szülö megveszi a kisgyerekének ill kamaszának, az meg is érdemli (mármint a szülő, hogy olyan lesz a gyereke)

amúgy elég vad és "fantáziadús" játék xd

(#7) Mr X


Mr X
veterán

Nem tűnik rossznak, egy próbát megérhet majd. De asszem a GTA sorozatot nem veszélyezteti. :D

(#8) wYnteRs[hun]


wYnteRs[hun]
csendes tag

Szerintem a grafika nagyon üt benne, főleg hogy X360-on volt játszva. Milyen platformra fog kijönni?

(#9) Norb0 válasza fasirTTT (#6) üzenetére


Norb0
tag

Itt a probléma az, mint ahogy (feltételezhetően) a Te szüleid sem vettek neked egy játékot sem, úgy azok a gyerekek sem a szüleiktől fogják beszerezni a játékot, hanem torrentről vagy haverjuktól. De azt hiszem, hogy azok a gyerekek akik azzal az ideg- és elmebeteg gyerekkel fognak egy iskolába járni, nem érdemlik majd meg ha esetleg megverik őket. Gondolom Te sem szeretnéd (vagy szeretted volna) a gyerekeidet ilyen gyerekekkel egy suliba járatni, akik azt hiszik milyen vicces az, amit a játékban is csinálnak, és esetleg komoly, súlyos sérüléseket okoznak más gyerekében, vagy pont a tiédben. Gondolj bele ezekbe a sérülésekbe, és abba hogy ezt a Te gyerekeiddel csinálták.

(#10) fasirTTT válasza Norb0 (#9) üzenetére


fasirTTT
őstag

hmm... mondasz valamit :)
bár ez a világ egyre erőszakosabb lesz, ami ellen nem nagyon tehetünk (pedig biztos vagyok benne hogy tudnánk) és videojátékok is részt vesznek benne, de nem mint 1.-leges célpontot kell nézni. (itt most nem csak erről az 1 gémről beszélek)

(#11) Mans20 válasza Norb0 (#9) üzenetére


Mans20
addikt

Mit szenvedsz?nem a gamet kell okolni az idióta gyerek meg szülő miatt.Nekem a második rész jobban tetszett mint niko az idióta öccsével,remélem ez mégjobb lesz.

De akkor a legtöbb gamenál remélheted hogy megbukik,mindegyikbe van valami agresszió.

[ Szerkesztve ]

(#12) Akos96


Akos96
senior tag

Nagyon beteg. Tetszik. :DDD

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#13) @lx


@lx
csendes tag

"Dzsájent pörpül dildó", erről a jó öreg Baltás-pajtás Harry jutott eszembe.

Samurai on the toilet. (-_-)---(<_>)---(o_o)---(O_O)'---(^_^)'--- The End.

(#14) wYnteRs[hun] válasza @lx (#13) üzenetére


wYnteRs[hun]
csendes tag

Nekem meg a GTA:SA, csak abba nem ekkora volt :DD

(#15) csaabz


csaabz
őstag

...anyám...ez durva lett...
:D

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#16) Norb0 válasza Mans20 (#11) üzenetére


Norb0
tag

Az lehet hogy van, de nem mindegy hogy szándékosan azért készítik, vagy csak van benne rá "lehetőség". Azért még a GTA-t sem lehet ezzel összehasonlítani, te is rájöhetsz. Nem mindegy hogy egy agresszív gyerek a te gyerekednek bevisz egy jobb horgost (GTA) vagy a Saints Row féle "mozdulatokkal" tesz benne jóval(!) nagyobb kárt.

Egyébként rólad messziről süt hogy még messze vagy a gyerekáldástól. Majd ha megkomolyodsz egy kicsit, majd megérted te is.

(#17) DeFranco válasza Norb0 (#16) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hány éves vagy Betmen? 40 vagy 70? Ha a gyerekek miatt aggódsz, akkor kb. velem egy idős lehetsz és te is a VHS korszakban nőttél fel.

Tudod, Rambo, Predator, Freddy, Kickboxer, Mortal Kombat segán, Véres lábnyomok a levegőben, Halálos halál 13

Mégsem belezett ki senki senkit, nem volt tömegmészárlás az alsósok között, ugyan az a két pofon csattant el szünetben, amit már 600 éve is kiosztottak az egri vár tövében.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.