Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deja vu

    addikt

    válasz bunfi #23 üzenetére

    Nem egy kommentváltásból szűrtem le, sokan már évek óta nagyon rossz véleménnyel vannak a roccat egereiről, annyi panaszt olvastam minden fórumon. Például ha az ipon roccat kone xtd termékre kattintok akkor tízből kilenc hozzászólás a hiba sorolásából áll. Ha véletlenül a kova+ termékhez is benézek szintúgy az az ember véleménye, hogy Isten ments, hogy én ennek kitegyem magam. De ettől függetlenül lehet, hogy vannak jó roccat cuccok, de a ph fórumon sem ajánlják nagyon. Amúgy jó bemutató és bocsánat, hogy így lehúztam a márkát. :R

    A logitech egereiből csak nagyon keveset ajánlanak, a g400, g500, g9x-et. Használtan meg mx518-at, mást nem nagyon mert sok logi egeret is szarnak tartanak. Én ezt láttam, már régóta nem hisznek úgy a logitech termékekben.

    Ti fogtok még rendelni zowie am pro-t? A teljesen gumi borítású fekete tetszik.

    (#25) grunge
    Köszi a kimerítő választ! :R A szenzora az biztos jó, azt olvastam, hogy dicsérik.

    Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés