Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) puttputt válasza elessar (#44) üzenetére


puttputt
őstag

Az dicséretes mondjuk hogy így vágta.. legalább.. Lehet, épp munka nélküli jogász volt, vagy még a BOT-tal beszélgettél. :D
A kedvencem az a reptéri jegyvásárlós BOT volt, amelyik elvileg tanult (a Szolgáltató elképzelései szerint legalábbis..), gyakorlatilag meg egy háziállat szintjén sikerült elemeznie, amit mondtál neki.
Élvezet volt a reptéri hangzavarban üvölteni neki a születési dátumot (angolul). Egyre furcsábban néztek rám, egyre hangosabban próbáltam egyesével a számokat, majd tagolva, majd mindenféle más formátumban.
GDPR FTW. :D A gépeléses megoldás biztos bonyolultabb lett volna...
A végén üvöltöttem neki hogy 'I want to speak with the operator, give me the helpdesk, the representative, the CEO, you stupid machine!" Erre váratlanul bekérte a PNR számát annak az jegynek, amivel gondom volt. Lehet a CEO volt a titkos jelszó, vagy hozzá azért nem akarták hogy eszkalálgassunk.. Bár bírtam volna ha valóban bekapcsol a CEO-hoz, egy ilyen "fontos" kérdéssel. :))
A kódot is harmadjára sikerült megértetni vele. Persze a 2. kör után megint kiabáltam neki, hogy "mi van, süket vagy, te barom robot?", lehet az se segített. A körülöttem lévők mindenesetre már látványosan drukkoltak nekem. :DDD .
A slusszpoén: nagy nehezen kapcsolt egy dolgozót. Aki bekérte még egyszer az összes adatot... Vagy lefagyott/összeomlott végül a rendszer a sok szidalmazástól, vagy simán dobta a rekordot emiatt. Mindenesetre ha rögzítették tréningekhez, okozhatott pár vidám percet a betanulóknak, pláne a magyarral tarkított fele. Azt hihették, valami ősi maja ráolvasás, vagy mi. :DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.