Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) tildy


tildy
nagyúr

Az axa egy kocsog bank. Mar bocsanat. Nyitottam anno naluk szamlat online , mondtak, x idon belul kikuldik emailben a nyomtatvanyt . Nem kuldtek ki , igy en nem tudtam bemenni vele, es igazolni ki vagyok, ugyanis mikor kikuldtek, mar ismet Londonban voltam. ( egyebkent utana sem kaptam meg)

Gondoltam semmi gond, felhivom oket, kell a szamla, tartsak meg, majd 3-4 honap mulva ugyis megyek haza, akkor elintezem. Itt meg korrektek voltak, sikerult igy megegyezni.

Repterrol megerkezem, beslattyogok hozzajuk, mondom mijaratban, azt mondja nyomtatvany? Mondom bocsanat, most jottem Londonbol, gondolom itt helyben is ki tudunk egyet tolteni. Elhajtott a p...aba.
Sajnalhatjak, kinti megtakaritasombol helyeztem volna el naluk szep osszeget. A lenyeg, a soha el nem keszult bankkartyam dijat beszedtek rajtam, de nulla szolgaltatast, de inkabb minuszegyest kaptam.
Senkinek nem ajanlom.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.