Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

udvozlegy GitS vilaga...

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) big-J


big-J
őstag

Azért a nexusok is eléggé root barátok voltak.

(#3) #06658560


#06658560
törölt tag

Ha ez fejlesztöi kütyü, akkor nem pont ilyennek kell lennie? Különben hogy lehetne rá fejleszteni bármit is normálisan?

(#4) Integra válasza big-J (#2) üzenetére


Integra
titán

maradjanak is azok, de ez a gg történet.. sehogy sem tetszik... nem akarok odáig jutni, hogy egy nap emberek fejéről kelljen leszednem, hogy ne kamerázzanak le, mert nem akarom.. szerintem ebből nagyon sok feszültség lesz az emberek között. a használója szerint király, vele szembe jön valaki és azt mondja, hogy töröld a felvételt, mondja, hogy nem vett fel semmit, de kapásból kap egy sallert..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Véletlen nem Bin4ry az a másik modder? :B

(#6) gzbotii


gzbotii
veterán

KIvancsi vagyok, mi lessz ebbol a projektbol es milyen haszna lehet a valo eletben...

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#7) Mr. WolfDog


Mr. WolfDog
tag

Ez nem volt meglepetés, az viszont nekem az, hogy 4.0.4 van rajt és nem 4.1.2

(#8) Bambalazs válasza Mr. WolfDog (#7) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Hiányolod a Project Buttert? :))

(#9) gzbotii válasza Bambalazs (#8) üzenetére


gzbotii
veterán

Szerintem a "kinyithato" ertesiteseket inkabb :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#10) Rickazoid válasza Mr. WolfDog (#7) üzenetére


Rickazoid
addikt

Mondjuk ez pont a Google-től tényleg ironikus, de valószínűleg siettek és a végleges verzió már KLP-t kap, ami még szintén nincs kész.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#11) Keeperv85 válasza Rickazoid (#10) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Még nem is lesz egyelőre. A mostani Google I/O konferencián is a 4.3-ast fogják promózni, ami még mindig JB rom.

(#12) Bambalazs


Bambalazs
senior tag

Ősszel jön a KLP, mert a most felbukkant build-ek kódjai is mind J-vel kezdődnek...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.