Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PBalázs


PBalázs
csendes tag

Még jó, hogy a kereskedelmi csatornák nem sugározzák negyedórával vagy 20 perccel korábban a műsorokat, mint ahogy a műsorújság közli.
Előfordul az, hogy valaki a kertben dolgozik, s a Négyen négy ellen-t akarja nézni (, esetleg hétvégén elmegy bevásárolni, s úgy igyekszik, hogy a Dallas-t meg tudja nézni). Ha valaki azért siet haza, hogy egy TV műsort megnézzen, akkor mivel ő az óráját figyeli, ezért ha valami hamarabb kezdődik, mint ahogyan a műsorújság (vagy egy csatorna teletextje) írja, akkor lemarad az elejéről.

(#2) kemotox


kemotox
addikt

Beszarok :D First world problems!

(Megnyerted a "Világ legnagyobb trollja" címet, és a vele járó dicsőséget:D)

[ Szerkesztve ]

(#3) #56230144


#56230144
törölt tag

Neked nagyon rossz életed lehet, ha ilyeneken fennakadsz :DDD

(#4) Agostino


Agostino
addikt

mi most röhögünk, mert a neten legrosszabb esetben utánanéz az ember, de nagyapám aki nagy focirajongó általában velem vagy testvéremmel kell konzultáljon, hogy akkor hol és mikor is lesz az adott meccs, mert a műsorfüzete képtelen közölni ezeket a tényeket. azt hiszem tvr hetet vagy mit járat

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#5) Lauda


Lauda
félisten

Az orad jol megy?

(#6) DeFranco válasza kemotox (#2) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#7) greenity


greenity
aktív tag

Valóban nem a legnagyobb probléma, de amikor a tv-ben megmondják, hogy ekkor meg akkor lesz, és ahhoz képest is előbb kezd, azért idegesítő..

"Egy mosolynál jobb a több"

(#8) kemotox válasza DeFranco (#6) üzenetére


kemotox
addikt

Te meg egyszer csaltál bújócska közben az oviban. Csúnya kisfiú.

BTW ez hogy jön ide?

(#9) 8th


8th
addikt

Anyám is valami vacak kéthetes tv műsor újságot vesz. Ezzel az a baj, hogy a nyomdába kerülésük és a műsorok tényleges időpontja között eltelik laza három hét vagy esetleg még több. A kereskedelmi tv csatornák ez idő alatt ezer és egy ponton változtatnak a műsormeneten. Például kiírnak filmeket amik helyett más megy le áttolnak műsorokat másik idősávba mert ha a konkurens csatorna is variált akkor gyorsan nekik is reagálniuk kell rá valamit különben nézettséget vesztenek. Én ezért azt mondom megvenni is felesleges bármilyen nyomtatott tv újságot manapság. Ha van rá lehetőséged az interneten (port.hu vagy még jobb a tv csatorna weboldala) nézd meg reggelente, hogy aznap milyen tv műsorok lesznek és firkantsd ki egy papírra ami téged érdekel belőle. Jobb ötletem nincs.

[ Szerkesztve ]

(#10) DeFranco válasza kemotox (#8) üzenetére


DeFranco
nagyúr

kiszerkesztettem, megy pü

[ Szerkesztve ]

(#11) Simi87


Simi87
senior tag

ki sem néztem olyan emberből, hogy ismeri az órát, aki trévét néz.

(#12) PBalázs válasza Lauda (#5) üzenetére


PBalázs
csendes tag

Igen, ugyanis akkor szoktak harangozni, amikor mind a két mutató egyszerre ér fel a 12-esre. Én a teletext óráját is szoktam nézni. Nem tudom, hogy mi az oka annak, ami miatt az RTL Klub hamarabb sugározza a Négyen négy ellen-t, (illetőleg hétvégén a Story4 a Dallas-t,) mint ahogy a műsorban le van írva.

Teszem fel, ha egy busz hamarabb elindul a végállomásról, mint ahogy a menetrend írja, akkor az ember hiába nézi az óráját, s hiába siet, a buszt nem éri el, s ott ragad a végállomáson.

(#13) PBalázs


PBalázs
csendes tag

Figyeljenek csak ide:
[link]

Lassan már negyed 8-kor fog kezdődni a Négyen négy ellen. Az RTL Klub úgy baszik ki a nézőkkel, hogy két választásuk lesz: vagy megnézik A következő végét, vagy ha 4-en 4 ellen-t akarják nézni, akkor még akkor kapcsoljanak át az RTL Klub-ra, amikor még az M1-en megy A következő. Mivel a Négyen négy ellen után jön az Éjjel-nappal Budapest, így a szappanopera sem akkor kezdődik, ahogy a műsorba írva van, s nem tudom, hogy ezt mért csinálja az RTL Klub.

Pl. ha egy végállomásról egy perccel hamarabb megy el egy busz, mint ahogy a menetrendben le van írva, akkor már az az egy perc is sok azoknak, akik sietnek.

(#14) PBalázs


PBalázs
csendes tag

Műsorújság
Nem tudom, hogy ezt a honlapot hány nappal írják a TV műsor előtt.

Hétköznap a Story4-en a Dallas annyira későn van, hogy olyankor már aludni kell. Tegnap beprogramoztam magamnak a VHS videomagnómat, de a Dallas negyedórával később kezdődött, mint ahogy a műsorban le volt írva. Negyedórát nem vett fel a videó.

[ Szerkesztve ]

(#15) PBalázs


PBalázs
csendes tag

Szerdánként az 50 milliós játszma mindig hamarabb van, mint ahogyan a műsorban le van írva.

(#16) 8th válasza PBalázs (#15) üzenetére


8th
addikt

Tragédia. :P

(#17) PBalázs


PBalázs
csendes tag

A műsorok azt írják, hogy most a TV2-n az Appra magyar! van. Erre a Vigyázat, gyerekkel vagyok megy. Tud-e valaki olyan honlapot, ami a műsorváltozásokat leírja?

(#18) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Dallas??
Wazz 1990-es általános sulis évek visszaköszönnek :D
Jó öreg péntek esték....

Vasárnap délután meg megy a Kacsamesék, Csipet-Csapat és a Gumimacik úgyhogy 4-re haza kell érni a random foci, bicikli és egyéb utcai programokból :K

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#19) erer1000


erer1000
őstag

azon a pár percen vagy fent akadva? :D

neeee

nagyon aljasodik a logout úgy érzem

szeretettel várjuk a miért pattog le a körömlakkom, és a "milyen színűnek látjuk az autót ha ultra ibolya festékkel kenjük le" kategóriát

rohadt nehéz életed van hogy nap mint nap ezzel a pár perces csúszással kell őrlődnöd

[ Szerkesztve ]

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#20) Depression válasza Dr. Romano (#18) üzenetére


Depression
veterán

Azért a Dallas nézős játék nagyon brutál volt az egyetemi koleszban. Én általában a feléig sem bírtam. :DDD
De kezdésre mindenki ott volt. Ha az elejéről lemaradtál volna egy ilyen miatt, az tényleg katasztrófába torkollott volna.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#21) 8th válasza Depression (#20) üzenetére


8th
addikt

Az egy igen jó játék volt. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.