Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) <NewL>


<NewL>
addikt

nekem is fennt van,első nap kipróbáltam azóta a legkevésbéhasznált categories mappába csücsül:D

tényleg,az iBluenovát használja valaki rendszeresen? (cserélgetitek a csengéseket a suliban? :O :DDD ) azt is felraktam megjelenésekor és ugyanebben a mappában van az utolsó lapomon:D

ötödik iPhone hír, ki-fog-bo-rul-ni-a-bi-li :DD

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#2) zabu


zabu
tag

egy elírás: (t) erén

(#3) gerilee válasza <NewL> (#1) üzenetére


gerilee
aktív tag

Gondolom nem sűrűn jársz olyan helyen, ahol GSM jelet alig talál az ember... :U

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#4) bmwk1200s válasza <NewL> (#1) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Amikor csak EDGE kapcsolatom van én kihasználom az Operát elég rendesen. :C
Az iBluenova ha jól emlékszem eddig csak egyszer kellett.... :DDD

Semmit sem írok alá!

(#5) .bableWes


.bableWes
őstag

én a számitogépen internetezek nem a telon. firefox nincs az iphonra? :DDD

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

A mobilos Opera jobb, mint a PC-s. :D

(#7) Chosen


Chosen
addikt

Én is kipróbáltam, de a Safarihoz képest nekem egyáltalán nem volt gyorsabb, ráadásul külön kezeli a hardverapró és a fórum acc-ot. :DDD

(#8) rObika8802


rObika8802
aktív tag

énis az opera mini-t használom csak én nem Iphone-on :D hanem w705-ön ha az alap böngészőjét használnám befonnám a hajam és több oldal is megy egyszerre naon tuti ;) gépen firefox ez alap,de elvileg az is lesz majd mobilra :)

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#9) #16820480 válasza <NewL> (#1) üzenetére


#16820480
törölt tag

gyaníthatólag egyébként ez a sorsa a letöltések nagy részének. amiket a store-ból leszednek az emberek, gyakran csak egy próbát érnek meg valószínűleg. dehát ez a jó az ingyenes cuccokban például...

(#10) sagesz93


sagesz93
addikt

dolphin browser powa..
androidra ;]

egyébként mikor iphone-ról neteztem, semmi bajom nem volt a safarival, minek erre opera is?

[ Szerkesztve ]

(#11) erdoke válasza sagesz93 (#10) üzenetére


erdoke
titán

Próbáld ki EDGE-en a sebességet. Ezen felül ha valakinek kis net csomagja van, elég drasztikus különbség van a forgalomban.

A legjobb aláírás a héten

(#12) madstunt válasza sagesz93 (#10) üzenetére


madstunt
addikt

még mindig tartom az álláspontom hogy a szifonos opera az igazán azoknak hasznos akik desktopon is operáznak...

(#13) <NewL> válasza erdoke (#11) üzenetére


<NewL>
addikt

[link] Danial fórumtárs tesztelte egy kicsit. akkora nagy különbséget nem látok,sőt van ahol a mobilos változatban megjelenő oldalakat 2-3x annyi idő alatt hozza be.

nemtudom én úgy vagyok ezzel a böngészéssel,van pár oldal amit szoktam nézegetni,amiknek van iPhonera optimalizást változata vagy alkalmazása az AppStoreban. (pl Engadget) ide nem kell böngésző,villámgyors egyszerü

vannak a könyvjelzőim - többségük mobilos változatban van elmentve,mert így könnyü a navigálás,nem kell bajlódni az oldal tördelésével,nincs reklámblokk,csak a tartalom van ami érdekel.

és vannak a fórumok mint pl a mobilarena ahol ha 2x annyi idő kell az oldal betöltéséhez akkor is inkább a Safari. mert minden ott van a megszokott helyen (1-1 mint az asztali böngészőn) és kell a mínőség - képek,videók,linkek stb

There's an app for that

(#14) sagesz93 válasza erdoke (#11) üzenetére


sagesz93
addikt

Ez igaz, nem gondoltam át teljesen. Én most inkább a 3g használatra gondoltam(meg csak úgy használtam a safarit)
Mikor a telómon nincs 3g, akkor kemény gprs-el nyomulok(thx voda), na az gyönyörű... :D
Meg az operával nincsenek arany pillanataim, bár ez nem a böngésző hibája. (LG arenán kiábrándító sebességgel futott a java.)

[ Szerkesztve ]

(#15) erdoke válasza <NewL> (#13) üzenetére


erdoke
titán

Attól is függ, honnan próbálod, itthon nyilván nincs szervere az Operának.
Abban igazad van, hogy az oldalakat jobb asztali módban nézegetni, én is előnyben részesítem az Opera Mobile + Turbo kombinációt a Minihez képest.

A legjobb aláírás a héten

(#16) snorbi válasza hemaka (#6) üzenetére


snorbi
csendes tag

Próbáltad már az új Operát? Ha nem, akkor próbáld meg... Elég jól muzsikál.

Nokia 3210->3310->6210 ->Motorola V360 ->Nokia 6120c ->Samsung S5230 -> Samsung Spica (I5700)

(#17) stevve


stevve
nagyúr

A hírre csak ennyit tudok reagálni: és? Ez mitől olyan nagy hír? :F

Az meg jellemzi a felhasználókat, hogy a twitter és a facebook az egyik legnépszerűbb oldal. A google meg gondolom ezek megkeresésére van. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18) David75 válasza stevve (#17) üzenetére


David75
őstag

Gondolom twittert meg a facebook-ot csak ímó haju 17 éves picsák meg pasijaik használják igaz?És persze a többi platformon meg még csak internetet se használnak mert az szar és mobilt is csak otthon mert az bunkofon. :W

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#19) D@niel válasza David75 (#18) üzenetére


D@niel
addikt

...ilyen alacsony szintű kommentre miért pazarlod az időd, hogy válaszolj...

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#20) madstunt válasza David75 (#18) üzenetére


madstunt
addikt

hát példának okáért Bill Gates is használ twittert. de még lehetne mondani milliónyi komoly embert aki twittel

(#21) D@niel válasza madstunt (#20) üzenetére


D@niel
addikt

Igen, az a gond, hogy egyesek nehezen jutnak el olyan értelmi szintre (kinek nem inge..), hogy esetlegesen ezekből a közösségi funkciókból -twitter, facebook- hasznot is lehetne húzni, megkönnyíthetne, ill. helyettesíthetne bizonyos kommunikációs funkciókat...

...és akkor marad az, hogy semmi értelme az egésznek, meg csak a hülye tinédzserek foglalkoznak vele... csak így tovább! ;)

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#22) David75 válasza madstunt (#20) üzenetére


David75
őstag

Orbán Viktornak meg facebook-ja van és ismeráősöm is.De még benedek pápa is fent van!!!! :D

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#23) stevve válasza D@niel (#19) üzenetére


stevve
nagyúr

Mert ez magas röptű hsz volt ám a javából... :U

Van véleményem, neked más... most akkor az én véleményem alacsonyabb szintű? Érdekes hozzáállás, nem gondolod?

David75:
Nem igazán értem, hová akarsz kilyukadni. Én oda akartam, hogy ezek szerint vannak emberek - és sokan, akiknek az össz netezése kimerül ezekben az oldalakban. Ez szerintem nem a legjobb rájuk nézve.

(#21) D@niel és David75:
Azok, akik hasznot húznak belőle, valószínűleg pont ezt a statisztikát nézik és pont ezt a nagyon nagy tömeget használják haszonszerzésre... nyilván ezért van Orbánnak és Bill Gatesnek is - biztosan nem azért, mert hű, de sokat nézik az oldalt.

[ Szerkesztve ]

(#24) #71321344


#71321344
törölt tag

én felváltva használok Operát és Safarit, Opera a hosszú oldalaknál (értsd: sokat kell görgetni) jön jól, elég kiábrándító, hogy a Safari 2-3 képernyőnyi oldalt tölt be max.. Operánál akár mekkorát rántok a képernyőn, nem pepitásodik be. Bár azt aláírom, hogy Safari kultúráltabban működik, dehát valamit valamiért:)

(#25) stevve válasza #71321344 (#24) üzenetére


stevve
nagyúr

Nekem is az Opera jött be a legjobban, bár nem iPhone-on használom. Gyors és kényelmes - számomra.

(#26) D@niel válasza stevve (#23) üzenetére


D@niel
addikt

Ne haragudj, de most elmagyarázom magam konyha nyelven, úgy látszik csak így lesz érthető:

Nekem az volt az uninteligens kommented, amit írtál a facebook-ról és a twitter-ről.

Ha nem tudod úgy használni, hogy hasznod legyen benne, megkönnyítsen dolgokat, hír szerzést, csevegést, ne haragudj, de akkor tényleg hagyd ezeket az eszközöket...

Mindenesetre ha megengeded hogy megkérjelek valamire: Ne minősíts olyat -ill. azokat akik használják- amihez nem értesz teljesen!

Harmad részt: Kikérem magamnak Orbán Úr nevében is amit mondtál!

Ui.: Ha neked az iPhone-os hírek nem nagy hírek, egyszerűen ne írj kommentet hozzá. Mert ha írsz, úgy látszik fontos neked. És szerintem az az inteligens, aki nem az érzelmeit fejezi ki, hanem a véleményét, úgy, hogy másokat még véletlenül sem sért meg!

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#27) stevve válasza D@niel (#26) üzenetére


stevve
nagyúr

Most diplomatikusan elküldtél melegebb éghajlatra? :D

Orbán nyilván marketing célzattal van fent, mint minden híresség. Talán nem is tud róla, csak a stábja. Naivság azt hinni, hogy ez őt érdekli.

Én azokat az embereket nem értem, illetve kicsit szegényesnek érzem az életüket, akik csak ezeken az oldalakon lógnak. talán csak lehet ennyi véleményem, nem? Neked is megvan rólam, amiért én kerülöm ezeket az oldalakat, mert számomra érdektelenek.

Ez a hír önmagában nem hír. Akkor lett volna az, ha mellette lett volna a többi platform is. akkor van mihez mérni. Az már nagyobb hír volt, hogy mennyi iPad fogyott, ha már alma. :)

én egy ilyen unintelligens ejtőernyős pilóta vagyok, ezen ne akadj fenn ennyire :DDD :R

(#28) D@niel válasza stevve (#27) üzenetére


D@niel
addikt

semmi gond.

Ha kerulod az ilyeneket, engem az semennyire nem zavar, nem leszel kissebb a szememben. Inkabb azzal volt bajom ahogy leminositetted a facebook-osokat.

Kifejezetten nem szeretem a Samsung mobilokat, de nem utallom azokat akiknek Samsung van. Nekik az a jo, es en ennek tudok valamilyen szinten orulni. Mindaddig amig nem kezdodik a masik csufolasa.

Mi is ertjuk egymast, ennek orulok :) vege.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.