Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fáraó


Fáraó
őstag

Az fura, hogy nem adják meg az árat, mikor pont az hívta életre ezt a lapot.

Csak nekem szúrja a szemem, annyira nem magyaros ez a "a kedvezőbb árú kategóriát". Miért nem egyszerűen "kedvezőbb árkategória"...

VIGYORRRGAZMUS.....

(#2) chopin42 válasza Fáraó (#1) üzenetére


chopin42
őstag

Azért, mert ez sem kedvező ? :D Csak a másikhoz mérve

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#3) #16939776 válasza chopin42 (#2) üzenetére


#16939776
törölt tag

Mivel 98%-ban ugyan azt kapod:K 30-50 usd-s különbségre számítanék.

[ Szerkesztve ]

(#4) Pipó


Pipó
őstag

Azért egy olyan cikk, ami arról szól, hogy "olcsóbb", "kedvezőbb árú" már csak mondja meg, hogy mennyi az ára! Ha meg nem tudni, akkor miért erre van kihegyezve még a cím is?

"kapunk két számjegynyi hétszegmenses LED kijelzőt is" ---- az ára lenne két számjegynyi....

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#5) Segal válasza Pipó (#4) üzenetére


Segal
veterán

Két számjegyű lesz "csak" 98ezer :(((

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6) fanti


fanti
addikt

Jaj Istenem!

Ennyi félkész, alfa teszt fázisú technológiát így kiadva......

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#7) Walter_White


Walter_White
senior tag

Nekem az a VRM hűtés nagyon egy galambkakinak tűnik, épp hogy csak van ott valami, mert dizájnos, de valahogy egyáltalán nem tűnik acélosnak..a másik MSI X399-nél se tetszett....

(#8) tibaimp válasza Segal (#5) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Létezik egy hasonló terméke a "másik" vonalon: MSI X299 SLI PLUS ez 80.000 ft körül van. Szerintem ez sem lesz drágább.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#9) Lacok


Lacok
őstag

Ez itt a reklám helye.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.