Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rodrigez


rodrigez
senior tag

Hát az a 0.1%-os javulás akár mérési pontatlanság is lehet. :)

(#2) kchris78 válasza rodrigez (#1) üzenetére


kchris78
veterán

+1..

Meg annyira az Android dominanciáját sem értékelném túl... Az a 42%-os Apple részesedés az jól mutatja hogy a felsőkategóriában igencsak az iOS dominálhat.. Itthon is nagyon sok telefon Android de csak azért mert már nem kapni normális nem-smart phonet..

[ Szerkesztve ]

(#3) AS


AS
félisten

Kevesebb profit Samsugnak mégis az nöt legnagyobb USÁ ban..
Akkor Kinai kiszoritás miatt lett kisebb profit.

MS meg jövöre szerintem kaszálni fog.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

Úgy látszik, hogy beálltak a számok.
Mindenki megtalálta a neki való rendszert.
Itt valami nagy gurításra van szükség, hogy ezek a számok megmozduljanak!
Remélem lesz is :)

(#5) Pttypang válasza kchris78 (#2) üzenetére


Pttypang
veterán

Amerikaban... :)
a szifon A telefon :)

Everybody lies.

(#6) rodrigez válasza Pttypang (#5) üzenetére


rodrigez
senior tag

Amerikában az iCuccok a minden. :) Ott fogy messze a legtöbb MacOS-es meg iOS-es cucc. Nem láttam még olyan filmet amiben szintén amcsi Dell notebook lett volna MacBook helyett. :)

(#7) #86973952 válasza Pttypang (#5) üzenetére


#86973952
törölt tag

Na igen. Emlékeim szerintem USA -ban mindig is izmosabb volt az iOS. Nem véletlenül.

Én egy nemzetközi felmérésre lennék kíváncsi, amiben már benne van a szokásosan erős negyedik negyedéves eladása az almának. Majd valamikor jövőre..

rodrigez:
Sony még szokott lenni, illetve nagyon ritkán BB is. Mást én sem nagyon látok, csak igen elvétve. :)

A Coca Cola és az Apple az amerikai filmgyártás szerver része. :)

[ Szerkesztve ]

(#8) leslieke válasza rodrigez (#6) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kevés filmet láttál.. :)) több sorozatban és filmben is látható Dell cucc...

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9) Воланд válasza #86973952 (#7) üzenetére


Воланд
titán

Apple sales hold steady despite iPhone 6 pre-launch demand

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10) btotyi válasza #86973952 (#7) üzenetére


btotyi
tag

Ez is egy Dell:

[ Szerkesztve ]

(#11) #86973952 válasza btotyi (#10) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én nem írtam, hogy más termék nincs az amerikai filmekben. Csak az arányokat. Mert azok elég komolyak szerintem. Ennek meg is van az oka. Ahogy annak is, hogy az Apple marketing stratégiája teljesen más a piacon, nagyon sok gyártó vesz át tőle. Olyan módszerek, amik a filmgyártásban már évtizedek óta léteznek. Pl. kiszivárogtatásos módszer, vagy a teaser.

(#12) assemble válasza Воланд (#9) üzenetére


assemble
addikt

Pont ezt olvastam par napja, eszerint USA-ban is jelentosen nott az android elonye, 63.6%-al tobb, mint duplajara veri az ios-t ott is. Globalisan pedig 75-80%-al dominal az android.

(#13) otoaak


otoaak
tag

Na ez durva "teljesen" átrendeződött a piac, a samsungnak vége van mint a botnak a microsoft meg nyomul ezerrel.. :)

SG Note Pro P900

(#14) #03372544 válasza btotyi (#10) üzenetére


#03372544
törölt tag

Én meg olyan amcsi filmeket láttam amiben minden eszköz Sony volt, laptop, kijelzők, hifi.

(#15) malnabokor válasza btotyi (#10) üzenetére


malnabokor
senior tag

Csillagkapu :C

Amúgy ha az Arrow sorozatba belenéz valaki, ott meg mindenki Lumiákat és Surfaceket használ, néha annyira látványosan, (végighúzza a start képernyőt a kamera előtt) hogy azt egy sima reklám is megirigyelhetné :D

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#16) Zolik


Zolik
senior tag

Ismerősöm kint él usa-ban, ő mesélte hogy ott már a csövesnek is iphonja van és rohadt módon nem számít menőnek, sőt valahol már égő ha valaki azzal próbál menőzni. nálunk sajnos az a helyzet...kitenni az asztalra pörget forgani, 1 percenként megnézni jött e valami értesítés.
majd ha itthon is kb annyiért lehet venni iphonet mint egy középkategóriás droidot akkor lesz esélye.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#17) Agrippa22 válasza #86973952 (#7) üzenetére


Agrippa22
tag

Nem véletlenül. Elég csak egy pillantást vetni az amcsi iTunes-ra. 10szer annyi tartalom van rajta, mint pl. itthon.
De mondjuk ez igaz a Netflixre, a Google Play-re, meg sok minden másra is... (Mondjuk még így is az iTunes itthon talán a legizmosabb)

@Zolik: Itthon is lehet venni 1 Ft-ért iPhone 5S-t. Ugyanúgy, ahogy az amcsiknál is, csak a havidíj combos, ugyanúgy ahogy az amcsiknál is. Csak "odaát" az 30-50 dolláros havidíj (~ 14k Huf) nem számít egetrengetőnek.

[ Szerkesztve ]

(#18) #86973952 válasza assemble (#12) üzenetére


#86973952
törölt tag

Az lesz a kérdés, hogy mennyire lesz sikeres a 2 telefont dobjunk egyszerre a piacra módszer. Főleg a kijelző méretek miatt. Én el tudom képzelni, hogy sikerül növelni a piaci részesedést nem csak amerikában, de globálisan is. Persze más-más arányokban. Főleg a jellemzően erős negyedik negyedév után, aminek majd csak jövőre láthatjuk az eredményességét.

[ Szerkesztve ]

(#19) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Tized százalékokról beszélünk? :D
Szerintem, itt nincs miről beszélni.

(#20) Fritz Teufel válasza ctvagyok (#19) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Most mi ezzel a baj?! Fizettek érte... ;]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#21) hallerlaller válasza Воланд (#9) üzenetére


hallerlaller
addikt

Az a japán rész elég durva, egy év alatt gyak. minden második ios felhasználó fogta és androidra váltott. Mi lehet az oka?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#22) #86973952 válasza Воланд (#9) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én az egész évesre leszek majd kíváncsi. Az Apple -nél a negyedik nyegyedév a lényeges.

[ Szerkesztve ]

(#23) vicze válasza rodrigez (#1) üzenetére


vicze
félisten

Azért ez a Bikk, Bors nem tudom milyen szennylap van még ezalatt, címválasztás a +0,1-hez, már-már az IT bulvár szintet is túllépi (negatív irányba).

(#24) vicze válasza rodrigez (#6) üzenetére


vicze
félisten

Ez úgy hívják, hogy product placement. Ha egy terméknek tisztán látszik a márkája, akkor az adott gyártó fizetett érte, minden más esetben ki van takarva a logó vagy a márkajelzés. Pl. Sony Pictures által készített filmekben nem fogsz iPhone-t látni, csak Sony telefonokat. Vagy ahogy a legutóbbi America Kapitányban is HTC-t használ Fury. Azt veszed észre amire figyelni akarsz. Rengeteget lehetne sorolni, ez a tudatalatti reklámozás lényege.

(#25) ctvagyok válasza Fritz Teufel (#20) üzenetére


ctvagyok
őstag

Mondtam én nem hiszek a konteókban. ;]
Max a kattintások generálnak nekik reklámból bevételt.
De amúgy szerinted megint a Samsung pénzelte őket? Vagy most az aLma? Eseleg Microsoft? ;]

(#24) vicze1
Product placement engem inkább zavar és kizökkent. Persze ha okosan adagolják, akkor akár vevő is lennék rá. Ha valami referenciába csomgolják vagy ilyesmi. Mondjuk egy Nokia 3310 el térítenének el egy aszteroidát ;]

[ Szerkesztve ]

(#26) Csapoati válasza vicze (#24) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja, a Tini Nindzsa meg tele volt Nokiával.

Japánban tényleg durva az iOS hanyatlása, pedig gyanítom ott nem is nőnek olyan mértékben az eladások, tehát darabszám-csökkenésről is lesz szó. USÁ-ban is jelentős a visszaesés. Fura, mert ugye ezek egy éves tendenciát mutatnak. Viszont most biztos sokan vissza fognak váltani a méretnövekedés miatt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#27) vicze válasza Csapoati (#26) üzenetére


vicze
félisten

Japánban biztos épp más lett a divat, az úgy változik mint a széljárás. :)
De az i6-tal biztos nőni fog megint, ott főleg a Plus lesz kelendő.

[ Szerkesztve ]

(#28) daniel909 válasza kchris78 (#2) üzenetére


daniel909
addikt

Igény alig lenne mar egy nem smart Phonera.
Az emberek többségének Facebook és angry birds kell. (Szvsz)

Csapoati: más kultúra. Ott szerintem inkább a ket kártyás flipes telefonok vagy hasonlók mennek. Olyan telefonok amiket Európában nem is lehet kapni. Ha jól tudom ott például az is deal breaker lehet ha nincs Fm rádió mert ott meg hallgatják. Egy szifon ott eléggé nem illik bele a képbe mert eleg fapados nekik.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#29) Hadrian


Hadrian
tag

"A következő vizsgált ciklus még érdekesebb lehet, hiszen azóta már debütáltak az új iPhone-ok, valamint a Samsung Galaxy Alpha és a Galaxy Note 4 is egyre több országban válik elérhetővé."

A több országban való elérhetőség hogy befolyásolja Amerikát?

(#30) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nehéz összehasonlítani az ios és a droid számokat, mikor csak az apple használ iost, a droidot meg vagy raklap gyártó.

(#31) #31733248 válasza rodrigez (#1) üzenetére


#31733248
törölt tag

(#1) rodrigez

"Hát az a 0.1%-os javulás akár mérési pontatlanság is lehet. :)"

Nem tudom, vajon lejött-e volna úgy a cikk, hogy "Csökkent a Windows Phone részesedése Amerikában", ha ugyanilyen mértékű visszaesés következik be. :N

(#32) GeryFlash válasza rodrigez (#6) üzenetére


GeryFlash
veterán

Dell mondjuk pont hogy sok filmben van... :U

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#33) Zolik válasza Agrippa22 (#17) üzenetére


Zolik
senior tag

hát igen, csak nem mind1 hogy havi nettó 130k-s fizuból nyomod a ~18k-s havi díjat vagy 330k-s fizuból.
de most néztem az 5s a t-nél xxl csomaggal is még mindíg 90k ft...egy több mint egy éves telefonért is ennyit elkérnek maxos előfizetéssel több mint pofátlanság

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#34) Csapoati válasza daniel909 (#28) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez oke, de akkor hogy volt eddig 40% folotti az iOS reszesedese?

Decepticon: Kik fizettek? A "tudjuk kik", a Reptilian csillagkozi szovetseg, vagy a Chemtrail for everyone alapitvany? Hagyjuk mar ezt...

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#35) Quasi_modo válasza AS (#3) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

MS meg jövöre szerintem kaszálni fog.
Mit ?

valami

(#36) vicze válasza Quasi_modo (#35) üzenetére


vicze
félisten

Búzát, lucernát van választék. Biztos vannak szép rétek Seattle környékén. :)

(#37) GeryFlash válasza Quasi_modo (#35) üzenetére


GeryFlash
veterán

Symbian részesedését... Windows fanok trollkodják (jogosan) a Linuxot, hogy mindig jövőre fogja megváltani a világot, a wp is ezen az úton van. Karma is a b!tch.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#38) dreamdancer válasza Zolik (#33) üzenetére


dreamdancer
őstag

A T-nél nagyon vicces iPhone-árak vannak. Két év hűséggel, havi 3500 HUF díjcsomaggal 199K az 5s - ugyanez függetlenül, szerződés nélkül az apple.hu-n 186K. Szóval nem jó viszonyítási alap.

Az viszont, hogy az Apple tavalyi csúcsmodellje annyiba kerül, mint a többiek friss gépei - hát ezt ítélje meg mindenki maga.

Nem a lényeg a fontos.

(#39) rodrigez válasza leslieke (#8) üzenetére


rodrigez
senior tag

Azok biztos alacsony költségvetésűek és nem engedhetik meg az iCuccokat :D

(#40) vicze válasza dreamdancer (#38) üzenetére


vicze
félisten

Apple már levitte az árakat a T még nem, majd ha otthon forgalomba kerül akkor ott is csökken.

(#41) rodrigez válasza vicze (#24) üzenetére


rodrigez
senior tag

Tudom, ismerem, viccesnek szántam. Ennek ellenére mikor USA-ban voltam a kávézókban, parkban az emberek kezében/ölében túlnyomó többségben Apple cucc ült. :) Barátom orvosi egyetem elvégzése után kinn tanult tovább és mondta, hogy vicces volt mikor az előadóban neki volt egyedül nem macbook-ja, mert ő egy szaros FuSi-val feszengett a padban. :D

[ Szerkesztve ]

(#42) Quasi_modo válasza GeryFlash (#37) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A Symbian gyakorlatilag már sehol nincs, azon már nincs mit elkaszálni. A WP meg szerintem nem jut előbbre.

valami

(#43) GeryFlash válasza Quasi_modo (#42) üzenetére


GeryFlash
veterán

Sarcasm...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#44) Воланд válasza Quasi_modo (#42) üzenetére


Воланд
titán

jo, hat szerinted a bb, jolla, meg az ubuntu is le fogja nyomni a wp-t.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#45) Quasi_modo válasza Воланд (#44) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem.
De ettől még igaz, hogy a WP egy helyben toporog.

valami

(#46) Воланд válasza Quasi_modo (#45) üzenetére


Воланд
titán

jogos, tevedtem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#47) Mr.Silkó válasza vicze (#36) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

:D

(#48) Gabó75 válasza daniel909 (#28) üzenetére


Gabó75
senior tag

Az FM rádió hiánya nálami is kizáró ok egyelőre.

(#49) Quasi_modo válasza Воланд (#46) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Azt írtam lehet... De nem mosták le. Ez van. Viszont közben a WP nagyjából maradt ahol volt. Vagy akkor most a 0.1 százalék az előrelépés ?

valami

(#50) halkow válasza Воланд (#9) üzenetére


halkow
őstag

Hungarisztánba nincs ilyen felmérés?

A japcsikom meglepődtem elvileg ők nagy szifon fanok

Alcatel onetouch idol2s the king

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.