Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jadro


Jadro
veterán

Ez kellemesen vékonynak tűnik. Elsőre nem rossz!

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#3) Skizz


Skizz
addikt

N80 óta megfogadtam, hogy nem veszek több N Nokiát, de ez nagyon megfogott.

(#4) ben11


ben11
őstag

Szerintem ízléstelenül néz ki,persze ízlés dolga..

(#5) Ligend válasza ben11 (#4) üzenetére


Ligend
tag

Egyetértek, nekem sem tetszik a kinézete. Mellesleg szerintem kiköpött HTC Touch Dual, legalábbis "szemből".

Az ostobaság ellen az istenek is hiába hadakoznak.

(#6) Pajoz


Pajoz
őstag

Szerintem meg brutális!Mint egy ragadozó fekete párduc.Egyszerű kinézet,mégis nagyszerű tudás.(az a gomb a piros mellett kicsit ront az összképen)
Mekkora lehet a kijelzője?2.4"?

(#7) 2T


2T
tag

Szerintem meg nagyon jól néz ki..

Arról a Htc-ről megjelenésekor úgy véltem hogy Nokia koppintás.
Melyik is volt előbb, az N81 vagy az a Htc?

Kár hogy a kijelző még mindíg QVGA ;]
Méretre szerintem 2,8"-os lesz.

[ Szerkesztve ]

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#8) Mamuska


Mamuska
őstag

Az lehet ,hogy jól néz ki de az anyaghasználat megint otvarnak tűnik így képről.

(#9) joey04 válasza Mamuska (#8) üzenetére


joey04
titán

Igen ettől tartok én is sajnos!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) Dare2Live válasza Ligend (#5) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Hát szerintem dizájnra ordít a különbség. Arrol az "apro" dologrol nem szolva, hogy egyik slide a másik touch.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#11) Dare2Live válasza Mamuska (#8) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Kár, hogy rendszeresen vannak anyaghasználatra "nem tökéletes" szériák Nből... Ott tartunk, hogy mobilarena teszt/megfogdosás elött lényegében nem ajánlott a megvételük. :(

Mért nem lehet ezeket olyan etalon szintre megcsinálni mint az E szériát.....? :(

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#12) <NewL> válasza Kalandor (#2) üzenetére


<NewL>
addikt

Ugyanúgy néz ki,vagy legalábbis ezek az újabb slideos nokiák nagyon hasonlitanak egymásra! Még anyagukban is,ami nem is annyira jó,igy képekről! :U

Mi az az N00 ??

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#13) Mamuska


Mamuska
őstag

Lassan már közel tíz hasonló tudásu nokia van ezért valamit újíthattak volna. Ja mint ahogy mondod legalább olyan minőséget megérdemelt volna mint az e66 vagy mint a samsung egy optikai zoomot lehetett volna bele tenni. Úgy látszik még egy darabig az n82-öt fogjuk megkapni csak más köntösben.

[ Szerkesztve ]

(#14) kali válasza <NewL> (#12) üzenetére


kali
legenda

majd ha hivatalosan is bejelentik a megjelenését, akkor már nem n00 lesz...

(#15) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

azt hiszem hogy ez a telefon kicsit megkésett...
én most már ilyeneket várnék...

(#16) <NewL> válasza Dr.Anonymus (#15) üzenetére


<NewL>
addikt

Nem mindenkinek kell 16giga hely egy telefonon meg 8mp-es kamera. Ez a samsung se annyira dizájnos forma. (szerintem,de nem néz ki rosszul)

There's an app for that

(#17) Magnum_


Magnum_
nagyúr

eddig igen csúnya előről.

I humbly and respectfully decline™

(#18) Dare2Live válasza Dr.Anonymus (#15) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Szerinted az userek hány %nak kell 16gb? 5%-10%? 8mp? Jó nagy visszalépés örüljünk ha egy g600 képminőségét eléri de sanszosan inkább rosszabb lesz annál. Akkor mi ebben az előrelépés?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#19) 2T válasza Dr.Anonymus (#15) üzenetére


2T
tag

Lehet bennem van a hiba, de Nekem ez a Nokia sokkal jobban tetszik külsőre mint az a Samu. És nem baj hogy 5mpx, sőt szerintem jobb így..

De hogy miért nem tudtak egy VGA display-t beleheggeszteni? ;]

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#20) sp33dypr0


sp33dypr0
tag

Nem igazán értem, hogy ha már egyszer N-es széria, akkor miért nem újítanak be valamit kicsit ütősebbet... Mondjuk nagyobb kijelzőfelbontás??

(#21) Dare2Live válasza sp33dypr0 (#20) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Mert megzabálja az aksit azé. 1napot se bírna.

Nézd meg az új 640*480as HTCt, pont ezta hibát követték ott el. Oké nem tudod kiszúrnia pixeleket de hazafelé már nem is lesz mobilod.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#22) hétalvó


hétalvó
addikt

remek, csak sötétben látszanak a symbian gombok :O

hol van a házacska :B , mint az e51-ben. ááá ezt minek kellett??? :(((

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#23) joey04 válasza sp33dypr0 (#20) üzenetére


joey04
titán

Rájuk férne ez igaz.mondjuk ez itt pont nem igaz.de a s60 touch rendszerű telók már szerencsére megnövelt felbontással jönnek!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Kicsit lehetne fejlődni a Nokiának is. Egyébként szerintem nem lenne rossz teló ha nem sütne róla az anyaghasználat. Na de ne ítélkezzünk előre.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#25) #16820480


#16820480
törölt tag

áh, a hátlap tök szép mintát kapott, az előlap meg olyan, mintha egy bili oldalából vágták volna ki... de miért??? :( egyszerűen nem értem, ugyanez a baja szinte az összes új N szériás telónak, csillogó fényes előlap, ami kb 3 másodpercig néz ki jól, aztán képtelenség tisztántartani.
mondjuk a tudás megint ugyanaz a kaptafa, mint az N82, N78, N95 (8GB) esetében. végülis abból a szempontból nem baj, hogy így lesz egy N81 utód, ami jobb kamerát kap, meg frissebb szoftvert, de másra nemigen jó...

(#26) 1010


1010
őstag

kiadni ugyanazt a készüléket 100féle képpen ugylátszik olcsó és kifizetődő megoldás ez most a nokiának

(#27) spedyboy


spedyboy
senior tag

Ha hülye wok javitsatok ki! Sztem ez u.a. Mint az n95 csak más bundában

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#28) 2T válasza spedyboy (#27) üzenetére


2T
tag

Pontosan.
És azaz új csodasamsung is..

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#29) Jadro válasza spedyboy (#27) üzenetére


Jadro
veterán

Újabb oprendszerrel és más külsővel. Pl nem olyan bumszli. Talán a proci is nagyobb lesz benne. Nekem jobban tetszik mint az N95.

1010: Miért is ne? Nem mindenkinek ugyanaz tetszik. Lehet válogatni! :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#30) 1010 válasza Jadro (#29) üzenetére


1010
őstag

hát igen még ha 70% ugyanaz a szappantartó forma

(#31) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Akkor most ez miben különbözik az n96-tól? :F

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#32) AMD Power


AMD Power
titán

Így feketében nem rossz külsőre. Vajon az anyagminősége milyen lesz. Én nem vagyok oda ezekért az N-s Nokiákért. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#33) #16820480 válasza NyxNyxNyx (#31) üzenetére


#16820480
törölt tag

tv-out, meg DVB vevő így első ránézésre.

(#34) androcles


androcles
tag

Szerintem meg szépek ezek az egyszerű letisztult formák, csak az anyaghasználat legyen minőségi, és akkor tetszeni fog!

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#35) legiaap


legiaap
nagyúr

Ez nagyon szépre sikeredett

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#36) ByB


ByB
addikt

Lehet már valamit tudni az érkezés időpontjáról?

(#37) Bazsó


Bazsó
tag

Nekem is nagyon tetszik,szép megoldás, hogy nem látszik pár gomb csak ha világít :K

□ "Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél" □

(#38) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

Akinek nincs n serias telefonja és telefonvásárlás elött áll annak jó választás lehet az n85, viszont akinek már van egy régebbi tipusu n serias telefonja annak nem érdemes lecserélni.eÉn azért karácsonyra leváltom az n73 amat :D már csak azért is mert utálok a zsebembe egy féltéglát hordani.És ez egy nyomos ok :U

[ Szerkesztve ]

Music!!!

(#39) attisx válasza Szuperboci (#38) üzenetére


attisx
addikt

Ki mondta azt, hogy nem érdemes lecserélni más s60-as után?! Szerintem, N73 után biztosan felüdülés lesz a használata... ;] ;)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.