Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AMD_ok


AMD_ok
őstag

Renderképek? Mert ha nem, lehidalok...

(#2) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

GTR2 kb így néz ki..
Megint kapunk egy újabb csúnya és ratyi NFS-t :F :(

(#3) rudi válasza AMD_ok (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Veheted annak is, mert ehhez a látványvilághoz eléggé combos vas kell majd.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#4) #51736960 válasza AMD_ok (#1) üzenetére


#51736960
törölt tag

túl magas a poligonszám, ez nem ingame kép szvsz

(#5) Hedgehanter


Hedgehanter
őstag

Szerintem nem lenne jo otlet elarasztani a netet fake ingame kapekkel mert akkor hatalmas lesz a csalodas a megjeleneskor, mert semmi sem fog ugy kinezni mint ahogy a kepeken elotte, es a fikazas lesz. Amugy szep kepek...

(#6) AMD_ok válasza rudi (#3) üzenetére


AMD_ok
őstag

Azért mondom pontosan, hogy igen megizzasztja majd az én gépemet is ha ingame, de ha mégsem, akkor viszont nagy lesz a pofáraesés...

(#7) Nunder


Nunder
őstag

Mr Bean is birtokol egyet? Nocsak, Angliában ilyen jól fizet a humor? :F :Y

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#8) bdlackoo


bdlackoo
tag

sztm siman ingame. miert ne lehetne?

dinosaurs are jesus ponies

(#9) Gomez86 válasza KD6-3.7 (#2) üzenetére


Gomez86
őstag

szvsz töröld le a monitorod szerintem :)

(Egyetértek abban hogy a GTR jobb játék, nem arról van szó, de nem ilyen szép még maxon sem )

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#10) nrgia


nrgia
őstag

veri nájsz... :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#11) alien_


alien_
őstag

Ezek (szokás szerint) szét-PS-selt képek, vagy ezúttal tényleg így fog kinézni a játék? :U

Swarm is coming.

(#12) (Darkwood) válasza Gomez86 (#9) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Úgy gondolod, hogy ez tényleg így fog kinézni? :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#13) negro


negro
őstag

Azt meg kevesen tudjak, hogy hiaba angol auto, fejlesztesrol van szo BMW motor van benne meg pedig az amit eredetileg az M8-ba szantak.

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#14) bdlackoo


bdlackoo
tag

miert ne nezhetne igy ki ?

dinosaurs are jesus ponies

(#15) (Darkwood) válasza bdlackoo (#14) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Mert EA! :N

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#16) bdlackoo


bdlackoo
tag

kijon aztan meglassuk. am valoban bmw motor van benne de nem az amit az m8ba szantak
ez a motor az s70 es szeria a sima s70 volt a 850csi-ben az s70/1 lett volna az m8 ban az s70/2-3 pedig a 93as es a 96os f1ben

mellesleg ez a 96 os f1 amiben nem 627 hanem 635 lovas motor van

[ Szerkesztve ]

dinosaurs are jesus ponies

(#17) DeltaPower válasza #51736960 (#4) üzenetére


DeltaPower
őstag

egyetértek. ja és SÜN legyen veled

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#18) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Csini kicsi-kocsi.. :C
Nem gondoltam, hogy ekkora szám még ez a V8-as BMW motoros verda:C
A képminőségről egyelőre nem mondok semmit. Lehet ilyen lesz, lehet nem..
A valóságban majd az lesz, amit a Te saját monitorodon látsz.. ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19) joshua7 válasza Nunder (#7) üzenetére


joshua7
veterán

Viccelsz? Rowan Atkinson kőgazdag. :K

Semper Fi

(#20) maxisama


maxisama
tag

A playstation2-es Gran Turismo 2 intro ugyanígy nézett ki...

és az ingame engine-el volt készítve

[ Szerkesztve ]

(#21) Viktor77 válasza maxisama (#20) üzenetére


Viktor77
titán

Playstation2-es Gran Turismo 2 nincs. Az még PS1-es.

Amúgy az idő sok mindent megszépít. Közel sem nézett ki így, de a maga idejében maga volt a csoda.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#22) copin


copin
őstag

Én a Dacia Logan-re leszek kíváncsi. Egy kis tuning és mehet a roncsderbi. ;]

(#23) athomi válasza AMD_ok (#1) üzenetére


athomi
veterán

ugyan már, az utóbbi részekből készült képek sem voltak sima ingame képek, miért pont ezek lennének? :)

(#24) - = Zk = - válasza joshua7 (#19) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Nemis kicsit... :Y

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#25) twollah


twollah
nagyúr

Ez konzol, PC vagy valami agyontupirozott, Photoshop-olt kep?

(#26) Ari18


Ari18
őstag

Inkább a játék jöhetne, már így is annyi képet kaptunk, hogy nekem bőven elég.

(#27) Nunder válasza joshua7 (#19) üzenetére


Nunder
őstag

Miből lett olyan kő gazdag? Mert valahogy nem tudom elképzelni, hogy a Stand-up, a MR Bean karakter és az a pár filmszerep annyit hozzon. Bár így leírva tényleg soknak tűnik. :B

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#28) lorcsi válasza Nunder (#27) üzenetére


lorcsi
veterán

dehogynem...nagyon sok rész és évadja van a Bean-nek...és ő biztos nem csak s zerepeiből keres már csak

(#29) Nunder válasza lorcsi (#28) üzenetére


Nunder
őstag

Mondjuk igazad van. A jogdíjakból vígan eléldegél, meg szerintem szerepel is rendületlenül.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#30) cor válasza Nunder (#7) üzenetére


cor
őstag

s nem mellesleg össze is törte már egyszer ;] :O

ez még mindig egy hihetetlenül jo auto

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#31) Archer válasza - = Zk = - (#18) üzenetére


Archer
őstag

Tegyél hozzá még 4 hengert :)

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#32) #72042496


#72042496
törölt tag

Furcsa ez az autó hátsó szárny nélkül, annak idején az NFS 4-ben úgy szoktam meg. :)

A képek szépek, remélem, tényleg hasonlóan néz majd ki a játék. Bár a Carbon óta nem a grafika miatt csalódtam részről részre az NFS-ben... a belső nézet újbóli megjelenése miatt azért bizakodom. :)

(#33) - = Zk = - válasza Archer (#31) üzenetére


- = Zk = -
félisten

V12?:U Hm.. Akkor ok:R
A hengerek számában nem voltam biztos:R Köszönöm...

szerk: wiki.. valóban! :B :R

#32) Balika911: én az NFS4-ben az M5 (II)-t és a Z3-ast szerettem... Mit nem adnék, ha játszhatnék vele újtra. Végre kiprögetném a karrier módját!
Mennyi extra autót lehette alápakolni...:C pl. 740i Sport, kamiont, StarWars Y-wing figter és atöbbi ésatöbb...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#34) Nunder válasza cor (#30) üzenetére


Nunder
őstag

Na ezért kell a sztároknak szuper sportkocsi ;] Az ilyeneken csak röhögni tudok :D

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#35) hoffman_ válasza Nunder (#34) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Úgy látom, itt mindenki tájékozatlna Mr. Bab-bal kapcsolatban :D

Mr. Bab-ról tudni kell, hogy benzin van a vérében, és vérprofi autóversenyző, az anno sorozatbeli Mini Morris-os trükköket is fél kézzel csinálta meg, és azért volt egy-két igen komoly :)
Bár annak ellenére, hogy nagyon profi sofőr, jó pár 100.000 dolláros négykerekű csodát zúzott meg :D

Ezt az általánossá váló NfS fikázást meg nem értem. Jó, hogy most gyártják a hulladék részeket, de szvsz. a Carbon-ig jók voltak, és aki képes volt legendát alkotni, azt én nem ásnám el ilyen hamar.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#36) Nunder válasza hoffman_ (#35) üzenetére


Nunder
őstag

Egyrészt köszönöm a felvilágosítást, ezeket még nem tudtam. :R

Másrészt nekem a MW2-ig tetszett nagyon a sorozat. Utána már a Carbon se volt az igazi. :(

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#37) hoffman_ válasza Nunder (#36) üzenetére


hoffman_
nagyúr

MW mint Modern Warfare 2? Mert én Mostwanted-nél leragadtam az 1-nél :B De az edddigiek közül talán az a kedvencem. Nameg Porsche Unleashed, Hot Pursuit. És sokakkal ellentétben nekem a Carbon is nagyon tetszett :U

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#38) nap válasza hoffman_ (#37) üzenetére


nap
addikt

Az MW2 a NFS Untertaker, ize undercover kodneve.

Az NFS sorozat az utobbi idoben nem jeleskedett a grafikaval. Szoval a fenti kep szerintem elorenderelt, nem pedig jatek kozbeni pillanatfelvetel.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#39) hoffman_ válasza nap (#38) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:R

- Szerintem nem is nagyon hitte senki, hogy ingame ,teljesen szűz kép... :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#40) Voyage válasza hoffman_ (#37) üzenetére


Voyage
aktív tag

NFS 2-3,Porsche,Hot Pursuit 2, UG1-2 jó volt, MW,Carbon,PS,UC mind-mind egy rakat...Szerintem. :)

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.