Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Lauda válasza kpal (#45) üzenetére


Lauda
félisten

Ez a hsz utott! :C :DDD

nakos Grat a szerkezethez, nagyon kemeny lett! :DD :))

(#52) nakos válasza Buda76 (#49) üzenetére


nakos
senior tag

Aaaa, 3D gyerekcipő. Abból 3 monitort venni, ugy hogy még nem kiforrott a technológia, illetve még kevesebb játék tartogatja, felejtős. Egyébként se szimpatikus nekem ez a szemuveges dolog.... :(

(#53) nakos válasza Lauda (#51) üzenetére


nakos
senior tag

Köszi minden kedves hozzászólást! :R

Addig is készüljetek mert már töltöm fel az új videókat amik éjjel készültek:
Sorban:
HAWX - nagyon f@sza lett!
FEAR2
MAFIA2 - a 3 monitor valmi elkepeszto az ilyen maszkalos GTA4 klónoknál - majd meglátjátok!!! :K

és a végén a CRYSIS 2

Szóval kitartás hamarosan fent lesznek! :K

(#54) westcoastog válasza nakos (#53) üzenetére


westcoastog
veterán

Lassan stalker. :D

(#55) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

FPS multiban egyébként mennyi előnyt jelent ez a 3 monitoros kép ;] ?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#56) zH.


zH.
senior tag

Uh, el Settlerseznék rajta. :D

@Cthulhu Dawn: 180°-ot látsz. Hatalmas előny.

[ Szerkesztve ]

just be

(#57) Cthulhu Dawn válasza zH. (#56) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Tény, de van egy olyan sejtésem, hogy több report érkezhet ilyenkor a vérpistikéktől wallhack címen.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#58) nakos válasza D1Rect (#39) üzenetére


nakos
senior tag

:R
Most kicsit félretettem a BC2-t, van sok minden más ami megy. Majd előveszem megint....

Ez pl egy vonatkozó forum: [link]

És a legutolsó hirek szerint Nvidiáék már dolgoznak a megodáson.
"Our software team has been able to reproduce this bug and after investigation, it is determined that the bug is an application bug. Our developer relations team is going to contact Dice to see if they can resolve this issue through a software update. The problem is due to the application mapping the mouse cursor incorrectly. Hopefully a patch will be provided soon to address this issue. "

Szóval, sebaj. Majd addig kitesztelünk minden mást. Azt egy nagyobb szeletet kap a Battlefield BC2 - ami az egyik legnagyobb kedvencem. ALAPMŰ. :K

[ Szerkesztve ]

(#59) nakos válasza Cthulhu Dawn (#55) üzenetére


nakos
senior tag

FPS hatalmas előny. Kipróbáltam a CRYSIS2 Multit a napokban, marha jó volt. Ha nem is tündököltem - ugye minden multit szokni kell - "de mindig tudtam ki honnan lő le" ;] ... Nem volt idióta forgolódás hogy ki lehet mögötted...

Szóval FPS-ekhez IS hatalmas az előnye.

(#60) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

WRC 2010-et néznél?

Örülnék neki :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#61) kpal válasza Lauda (#51) üzenetére


kpal
veterán

Én jót mondok :D

(#62) nakos válasza Motion_Blur (#60) üzenetére


nakos
senior tag

Nincs meg a WRC mert elég rosszakat olvastam róla. Mégiscsak jó a játék?
Miben jobb/izgalmasabb mint DIRT2? - Ha megéri, akkor megcsinálom azt is...

(#63) zolisx4


zolisx4
őstag

Most láttam meg hogy micsoda tesztek mennek . :Y
Nagyon szuper gépet sikerült összerakni . :K
Alig várom az új videót a tesztről :K minden elismerésem a munkádért , :R
F1 2010 de jó volt látni 3 monitoron , :K nekem még 1 en is szaggat :DDD

HAWX2 várom milyen is lett ,a játék.

[ Szerkesztve ]

(#64) nakos válasza zolisx4 (#63) üzenetére


nakos
senior tag

Köszi - Nekem ez mindennél többet jelent... :R

(#65) nakos


nakos
senior tag

FEAR2-vel frissültek a videók :))

(#66) nakos


nakos
senior tag

MAFIA 2 video is aktív már és a Crysis is az lesz perceken belül... :)

(#67) _Volkovy_ válasza nakos (#62) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Kurvajó játék, minimum 150 órát beleöltem már..
"szerintem"

(#68) szőröscica


szőröscica
addikt

Szia!

Gratulálok a géphez, nem semmi! :)
Egy kérdésem lenne. A felvételen úgy tűnik, mintha a szélső monitorok képe szét lenne húzva, nem kelt túl természetes hatást. Főleg, mikor forogsz, akkor lehetett látni, pl. a Mafia 2-ben elment melletted egy autó és teljesen "el volt nyúlva".

Ez élőben is ennyire feltűnő? Nem zavaró?

(#69) Motion_Blur válasza nakos (#62) üzenetére


Motion_Blur
félisten

F1 2010 mellett én csak ezzel játszok.
A mikrolaggolást leszámítva szerintem jó lett.
Mondjuk nem tudom milyen billentyűzettel, én kormánnyal nyomom.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#70) _Volkovy_ válasza szőröscica (#68) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

A periférikus látás már csak ilyen. A szemeddel is így látsz, csak nem arra figyelsz.

Motion_Blur: na végre, még egy ember, aki szereti ezt a wrc 2010-et.. :D

[ Szerkesztve ]

(#71) Stukker1987


Stukker1987
senior tag

Grat a géphez :K :R
A tesztek is jók...
Annyi negatívumot tudnék csak mondani, nem vagy elég összeszedett! Esetleg picit több infót dobj az elején a konfigról és a játékokról.

De le a kalappal előtted :R

U.I:
NEm kaphatom meg az alaplapod karácsonyra? :DD

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#72) Dj Dekko!


Dj Dekko!
őstag

Gratulálok nakos a gépedhez, brutális erő tulajdonosa lettél, nem csalódtunk benned hogy nvidiát választottál! :B
Nagyon jól sikerült az élmény, illetve teljesítmény beszámolód!
Csak így tovább! :R

(#73) sagesz93


sagesz93
addikt

test drive unlimited 2-t/vagy az 1-t/ is megnézhetnél, úgyis eszi a gépet :D
Bár nem hiszem hogy ezt a gépet bármi is nagyon zavarba hozná.
Grat. hozzá. :))

gta 4-re kiváncsi leszek hogy folyik ezen a vason.

[ Szerkesztve ]

(#74) nakos válasza _Volkovy_ (#67) üzenetére


nakos
senior tag

Na ez nagyon jo hir, akkor telepitem is fel a jatekot. Az autosok kulonosen nagyon jok a 3 monitoron! Kivancsi vagyok ra! :)

Test Drive Unlimited 2 is jonni fog - alapmu a jatek! :))

GTA4 is meglesz, picit kesobb. Hasonlora szamitok mint a Mafia2.

[ Szerkesztve ]

(#75) nakos válasza Dj Dekko! (#72) üzenetére


nakos
senior tag

Nagyon koszonom! :R
Nem vagyok elfogult az nvidia iranyaban - de most az nekem jobban bejon. Ha majd villant az ATI akkor olyan rendszert epitunk... :))

(#76) _Volkovy_ válasza nakos (#74) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Szerintem jó játék.
Nem a legszebb, néhol elnagyoltak a részletek, de tetszik a fizikája.

(#77) nakos válasza Stukker1987 (#71) üzenetére


nakos
senior tag

Koszi, a kritika is hasznos, de nezzetek el nekem hogy ezek a videok hajnalban keszultek - kb 20 ora fentlet utan... :K

(#78) nakos


nakos
senior tag

BATTLEFIELD BC2 problémaát megoldottam. Holnapra jönnek az új videók :K .
- Értelemszerűen BC2
- Medal of Honor
- NFS SHIFT 2
- TEST DRIVE UNLIMITED 2

(#79) nakos


nakos
senior tag

Na jönnek az új videók. Ime szépen sorban.
1. FIFA 11 - már nézhető
2. BATTLEFIELD BC2 - már nézhető
3. MEDAL OF HONOR - 5 perc múlva nézhető
4. Test Drive Unlimited 2 - 15 perc múlva nézhető

(#80) nakos


nakos
senior tag

Frissítve a videók a HAWX2 és a NFS SHIFT 2-vel! Nagyon jók lettek! Érdemes megnézni! :K

(#81) toldy


toldy
őstag

Jók lettek az új vidik. :K

Lenne egy-két kérdésem, ha nem gond.
Látom gta-nál gáz van, ha jól tudom az új kártyáknál nem nagyon szereti a többkártyás kiépítést ( CF vagy SLI mindegy), Megnéznéd kikapcsolt sli-vel is, tudom akkor marad egy monitor, node akkor is érdekel hogy futt egy i7 en egy "gtx 580" al. :R

Illetve gta klonnak ott van még a The Saboteur, esetleg azt is kitudnád próbálni, ott inkább a több monitor érdekel. :R

Az élet nem habostorta.

(#82) zolisx4 válasza nakos (#80) üzenetére


zolisx4
őstag

HAWX 2 Nagyon ütős lett ,főleg 3 monitoron nagyon jó :K

(#83) nakos válasza toldy (#81) üzenetére


nakos
senior tag

Egy monitoron simán mennie kell a GTA4-nek. Tudom mert már próbáltam. De majd megnézem neked ... :))

(#84) nakos válasza zolisx4 (#82) üzenetére


nakos
senior tag

Köszönöm! :R Igen, szerintem is nagyo ott van a HAWX így... :))

(#85) zolisx4 válasza nakos (#84) üzenetére


zolisx4
őstag

Sajnos nekem valami gond van a HAWX 2 vel mert hasonlóan megy mint neked a TEST DRIVE UNLIMITED 2, Vagyis néha meg áll hogy miért az nagyon jó kérdés pedig menni kéne neki rendesen ,érdekes :F

[ Szerkesztve ]

(#86) nakos válasza zolisx4 (#85) üzenetére


nakos
senior tag

Na akkor szoljunk majd egymasnak ha rajottunk a megoldasra... :))
Egyebkent rejtelyes dolgok ezek. A TDU2 annyira nem zavar mert nem vagyok a jatektol beajulva... szoval kap egy Uninstall-t es jatszok a tobbivel ami jol megy... szerencsere van meg par. A HAWX jobban zavarna mert repuloszimbol (egyszerubol! - nem szeretem amikor lexikont kell kinyomtatni a gombkombinaciokhoz) nincs sok alternativa... :(

(#87) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Faszák az új videók :R

Shif2-nél számomra meglepően alacsony az a 48-50 fps :F

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#88) nakos válasza Motion_Blur (#87) üzenetére


nakos
senior tag

Koszonom! :R
Hat a SHIFT 1 se volt az a >100 FPS fajta. Azert ne feledd hogy 5760x1200 felbontas nem keves.... :(

[ Szerkesztve ]

(#89) D1Rect


D1Rect
félisten

Van BFBC2! :R

(#90) nakos válasza D1Rect (#89) üzenetére


nakos
senior tag

Jaja, es megy szepen. Peresze hiperbena voltam a videon Multiban de most ne arra osszpontositsatok... itt a 3 monitoros bemutato volt a lenyeg.
Annak aki jol ismeri a jatekot mar - a 3 monitor biztosan sokat segit :K

A Medal of Honor multit azota tolom is rendesen estenkent, nagyon kellemes igy. Majd teszek fel frissitett videokat negyed ev mulva hogy lassatok a fejlodest multiban :))

(#91) zolisx4 válasza nakos (#86) üzenetére


zolisx4
őstag

Mindenképpen szólok ha valamire rájövök a pillanatnyi szaggatás miatt.
De engem nagyon zavar hiszen a kedvenc játékom a HAWX szaggat ,a többihez kézikönyv szükséges ez pedig egyszerű és jó ,de most próbáltam az 1 részét az dettó ugyan az :F
De gőzöm nincs sokkal gyengébb gépeken is folyamatos ,hihetetlen :(

(#92) nakos válasza zolisx4 (#91) üzenetére


nakos
senior tag

Ez nagyon fura, mivel a Hawx mindig nagyon siman ment. Itt is lattad hogy kiutotte mind a Hawx 1 es a 2 is a 200 as FPS szintet meg ekkora felbontasnal is. Korabban neztem kisebb kartyakkal is mindig szepen ment egy monitoron... Szoval valami ott nalad a driverekben lehet elasva. Milyen vga-val probalod?

Masfelol ha regen volt Win7 ujrainstallalas lehet meg kellene nezni egy gyors teszt erejeig. En mindig azt szoktam csinalni hogy elkeruljem a felesleges macerat az ujrainstall soran, hogy eloveszek egy ures HDD-t (eleg vmi tok egyszeru, olcso, kis meretu - gondolom vmi beragadt tetel mar lassan mindenkinek van) azt ratolom a win7 -et ujra es minden mas nelkul megnezem hogy jobban fut-e a jatek a friss oprendszerrel. Ha igen, akkor nincs mese ujrahuzom a win7-et a normal HDDn es feltelepitek minden mast is. Ha viszont nem javul meg, akkor igy megsporoltam legalabb azt a nyugot hogy a regi felrakott rendszeremet total ujra kelljen rakni, raadasul azt is megtudtuk hogy nem a win7 szemetelt be valamit - tehat egy lepessel kozelebb vagyunk a megoldashoz.

A te eseted azert is gyanus, mert mig a TDU2 -re sok a panasz, addig a HAWX- ra nem, szoval itt a problema nagy valoszinuseggel a Te keszulekedben lehet.... :F

Szolj majd mire jutottal, a Hawx egy inkabb arkad jatek, nem igazan repszimu, de nagyon elvezetes, pont jo kikapcsolodni, szoval kar lenne ha nem menne neked szepen... :W

(#93) Apone33


Apone33
őstag

Hello!

Csak most láttam a blogodat, nagyon király, és grat a durva pc-hez, nagyon tetszenek a videóid, csak így tovább. :R

Play Hard!!!

(#94) zolisx4 válasza nakos (#92) üzenetére


zolisx4
őstag

Igen számomra is az 5830 as vga és QuadCore Intel Core i5 750 procim van ,igaz hogy alapon használom 2600 Mhz körül van, lehet ez kevés,?
A win 7 most raktam újra mert kísérletezek vele ,hátha de már jópár drivert kipróbáltam de ugyan az .

(#95) nakos válasza zolisx4 (#94) üzenetére


nakos
senior tag

HD5830 -? Ezt jol ertem? Az eselyes hogy nem lesz eleg neki. Mi a felbontas amin probalod? Valaha is ment azzal a kartyaval folyamatosan a jatek :U

Procit nem kell huzni, az eleg. Szerintem a VGA gyengecske... probalj kolcsonkerni egy kartyat es teszteld le vele... -Esetleg egy jo kis Nvidiat :D

(#96) zolisx4 válasza nakos (#95) üzenetére


zolisx4
őstag

Igen jól érted 5830 as ,nem annyira gyenge azért :B
de azért minimum beállítással kellene neki menni ,a felbontás az nem nagy csak 1280x1024 19" os monitor simán kéne mennie ,van NV kártyám igaz az is hasonló mint ez Palit GTX 260 Sonic De volt egy 460 as 768 MB os ez nagyon gyenge kártya , ezt cseréltem az 5830 asra .
De az 1 részt azt 4890 es hez kaptam ,azon hibátlanul ment ,de ezen az első sem megy az oké hogy a második rész erősebb vga-t igényel és szaggat de az 1 rész :F

[ Szerkesztve ]

(#97) nakos válasza zolisx4 (#96) üzenetére


nakos
senior tag

Ja, megneztem, tenyleg nem annyira gyenge mint gondoltam. Ezen a teszten szepen viszi a HAWX-ot. [link]

Igaz a tesztben a proci i7 920-as 3gigan, de az nem hiszem hogy az okozna a kulonbseget. :N

szoval nyomozni kellene tovabb mert ez nagyon fura.... :))

(#98) nakos


nakos
senior tag

Hetvegi UPDATEK lesznek:

1. METRO 2033 - a nagy nyomas hatasara elore vesszuk...
2. Es egy Total War SHOGUN 2 is nektek. ;]
Most szereztem meg a LIMITED Edition Diszdobozos verziot amely egy komplett SAKK-TABLAT is tartalmaz. Lesz annak is UNBOXING Videoja... Csak NEKTEK! :R

Ime egy kis izelito: [link] ;]

Szoval ne menjetek nagyon messze! :))

(#99) Robykee válasza nakos (#98) üzenetére


Robykee
csendes tag

Szia nakos! Meg tudnád mondani, melyik webshopból rendelted a vga-kat? Én is szeretnék egy single-t, de sehol nem találok európában (mindenhol out of stock), az usából meg vámmal, stb szívás, ráadásul a garit is problémás lenne érvényesíteni. Előre is köszi!!!

(#100) Robykee válasza Robykee (#99) üzenetére


Robykee
csendes tag

Most nézem az unboxing videót, szóval akkor: http://eu.evga.com :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.