Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yutani


Yutani
nagyúr

Már csak az a kérdés, hogy a hűtőn lévő világítást szoftveresen hogy vezéreljük? Van USB csatlakozása?

(#2) Hobbbyt: Igen, csak te érzed. :DDD

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#2) Hobbbyt


Hobbbyt
őstag

Csak én érzem úgy, hogy az ekkora -passzívan nem használható- hűtők kora leáldozóban van?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#3) Cythyel


Cythyel
senior tag

nekem gyanús hogy passzívan akár egy 65Wos ryzen sem izzadna meg alatta, de lehet hogy erősebb házszellőzés mellett a 95Wot is vinné saját ventik nélkül, ha már ventikkel 250Wra van hitelesítve

(#4) zolee5016


zolee5016
őstag

feltalálták a Thermaltake Frio by MSI RGB Sárkány reverse-t
Az ára 30k alatt nem várható szerintem :(((

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#5) zolee5016 válasza Hobbbyt (#2) üzenetére


zolee5016
őstag

És még vannak ennél nagyobb darabok is.....de most hogy mondod,az én másfél kilós vasdarabomat kipróbálom passzívan.....ez eddig eszembe se jutott.....homlokracsapóssmiley.........

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#6) Pug


Pug
veterán

Ez se kétpálcás kinézetre, ááá dehogy.... :DDD :N

(#7) PandU


PandU
csendes tag

1,3 kg, brutális! : :Y

(#8) Hobbbyt válasza zolee5016 (#5) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Az én HR02 Machom csak 0.7 kiló, de átlag használatban vígan elbír egy i7 4790-el.. de ez ugye kifejezetten alkalmas a passzív üzemre, nem úgy mint ez az msi. :)

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#9) tailor74


tailor74
őstag

Jo nagy vas....Ez sem kellene itthonra. :D
Persze biztosan jó, csak én nem erzem már ilyeneknek a szükségét.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#10) hemaka


hemaka
nagyúr

XXX_rajbaba_XXX kinezet meg van itt is. :D

(#11) Wombath válasza Cythyel (#3) üzenetére


Wombath
HÁZIGAZDA

Azért ez nem biztos, ránézésre eléggé le vannak fojtva a bordák, tele van pakolva hőcsővel, stb. Hiába lenne meg a felület, ha a levegő nem tud rendesen áramolni pusztán a természetes konvekció által. A jó passzív hűtők sokkal szellősebbek. Esetleg a ház ventilátoraival lehetne úgy játszani, hogy átfújják...

(#12) Chp


Chp
őstag

Lehet rosszul gondolom, de egy ekkora, böszme hűtőre egy venti is elég lenne. Van akkora felülete a hűtőbordának, hogy alacsony fordulaton is elég legyen az az egy ventilátor. :K

(#13) Whysperer


Whysperer
addikt

Komolyan kérdezem. Ezeknek a burkolatoknak azon kívűl ,hogy beszorul a levegő mi az értelme? Ettől jobban halad egy irányba a levegő vagy mi? Nem értem mért probléma ,ha a házban keringő levegő is hűtia bordát?

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#14) troviko


troviko
senior tag

Tapasztalatom alapján (sok MSI VGA, most éppen RX 480 Gaming X 8G) az MSI ventik egész jók, halkak, de ha CPU hűtő, csak és kizárólag Noctua jöhet szóba.

[ Szerkesztve ]

https://www.oldtech.hu/

(#15) Műszakis válasza troviko (#14) üzenetére


Műszakis
tag

+1 ,nekem noctua 15 van , az msi nagyobb nehezebb de 2 ventivel se lesz szerintem olyan mint a noctua , ahol a bordázat kialakításának biztos van szerepe,és még valószínű drágább is

(#16) Syklas


Syklas
tag

Nekem egy Thermaltake Frio Extreme Silent 14 Dual-om van.. az is 1.2 kiló.. 250W-ig.. két 14 centis lapáttal. Az Fx 8350-esemen csücsül amit 4.5Ghz-en járatok..( 50C fölé nem megy..) jó árban van.. és elég "látványos" már csak a mérete miatt is. :D Ez az MSI viszont nagyon high-tech.. és nagyon baba..! :K Ha MSI lapom volna vennék is rá egy ilyent..! :D A Noctua bár talán a legjobb hűtő.. de az biztos hogy a legrondább is. :D

Kedves Jézuska egész évben jó voltam... okéé, csak néha-néha... Áááá..hagyjuk inkább,megveszem magamnak a Prohardveren..!

(#17) Eugene Roe válasza troviko (#14) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Thermalright. Nézz tesztet Grand Macho vs a tiédben. Nem olyan rossz az -5 / 12 ezerért. Pláne nem alavsony fordulatszámon.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#18) Hobbbyt válasza Eugene Roe (#17) üzenetére


Hobbbyt
őstag

..azt is mondhatnánk, hogy technikai K.O-val győzőtt a Grand Macho

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.