Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) punky10


punky10
addikt

Szerintem a widgetek helyett pont az ilyen cikkek feleslegesek.Aki divatból vett Androidot,az esetleg a cikk olvasása után letörli a csili-vili widgetjeit,majd 2 nap mulva olvas egy másik cikket,és visszarakja öket.Aki kicsit is tudatosan használja a telefonját,az tudja,hogy mire akarja használni.Nem az a kérdés,hogy használjon-e valamilyen appot ,csak az,hogy melyiket.
Az Android az egyik legelterjedtebb oprendszer az okostelefonok között.Okostelot pedig nem csak divatbol lehet használni,vagy nem csak fontos(kodo)üzletemberek kiváltsága.Az is smartphone-t vesz,aki csak szeretné saját magára szabni a telefonja tudását.Nekem pl nem sok szükségem van office alkalmazásokra,bár igy,hogy van rajta,igy használom.De sokat használom a multimédiát,sokat fotozok(és többet számit a GPS pozicio mentése,mint a képminöség)internet(Opera Minivel,nem kell flash,egyszerüen csak infora van szükség)Erre alkalmasabb a nyilt oprendszer,mint a zárt.
Orát nem hordok,az idöt a telomon nézem meg.Idö-widget tehát kell.Az 1.HSZ-hez hasonloan én is korán(korábban:1/2 5-kor)kelek,tehát jo tudni,milyen idö van.50 km utazok,a sötét vonatablakon keresztül nem mindig tudom,hol járunk.Egy idöjárás-widget mindezt megoldja egyben.Mutatja az idöt,1 gombnyomásra megmutatja hogy öltözzek,rápillantva a kijelzöre tudom nagyjábol merre járunk,hunyhatok még 10 percet...Neked ezek a funkciok semmit nem érnek,nekem nagyban megkönnyitik az életem.
A killerekkel egyetértek,bár(mint már irták)régebben okosan használva lehetett indok a használatára.
Virusirtot gyakran nem a virusok ellen használnak,inkább tüzfalként.Jopárnál be lehet állitani,mi kapjon netet.Ez nekem nem fontos,de akinek szükös a mobiénet-kerete,annak jo lehet.
Egyszoval:nincs olyan,hogy fölösleges app.Max én nem használom,de valahol,valakinek lehet,hogy az az elsöre fölösleges vacaknak hato alkaémazás jo szolgálatot tesz... :)

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.