Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Enci1983


Enci1983
senior tag

Bejövős! Na egy ilyet elfogadnék, ha kapható volna.

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#2) Lionking01


Lionking01
tag

Pont ellenkezőleg gondolom. Én, férfi létemre, biztosan nem venném fel. Nem tudom miért nem lehet egy unisex design-t csinálni.

(#3) moleculez válasza Lionking01 (#2) üzenetére


moleculez
veterán

Write only mód, vagy mi??
"Persze a grafika illeszkedhet az Ibishez épp úgy, ahogyan egy sportosabbra vett órához, minden a megrendelő kérése alapján történik"
Nem ezt a példányt szánták Neked, csak megmutatták, hogy vannak, léteznek.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#4) Lionking01 válasza moleculez (#3) üzenetére


Lionking01
tag

Ettől még lehetett volna egy unisex pldányt mutatni, ami esetleg a férfiaknak is tetszhet. Egyébként végigolvastam.

(#5) halkow


halkow
őstag

hogy néz ez ki ,kész főrtelem

Alcatel onetouch idol2s the king

(#6) solaris17


solaris17
aktív tag

5 kilós kalapács, csókolom. :K

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#7) nismoka


nismoka
addikt

Okos sörnyitó, remek! :Y

(#8) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Hülyeség ez még mindig...

Minden szavam magánvélemény!

(#9) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Pár terméket lehetne még megemliteni, amely a Creoir által került megvalositásra

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) #01696768


#01696768
törölt tag

És ez sokkal valószínűbben előre vetíti a jövőt, mint a kaperecként felcuppantható hajlékony képernyők. Ennek a demónak az a lényege, hogy egy okosóra éppenséggel akárhogy is kinézhet, amíg az óratestet bele lehet illeszteni. Viszlát műanyag szíjak és ormótlan kocka-dizájn, pár év és akár (el)viselhető is lehet az okosóra.

(#11) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Nem kell csodálkozni, hogy kicsit túlgondolták a formatervet. A kifutón általában borzalmas ruhakölteményeket látni, mégis azokból lesznek a normális utcai ruhák. Itt ugyanez a helyzet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.