Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolás


Zolás
addikt

Hát látványosnak látványos.
De hogy pc-re miért nem lehet kiadni :O

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2) CYBERIA válasza Zolás (#1) üzenetére


CYBERIA
őstag

Ez számomra olyan rejtély, mint az hogy XBOX emulátor miért nem létezik.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#3) wednesday


wednesday
őstag

Reménykedjünk benne, hogy csak időben tolták el a PC-s verzió megjelenését.
Engem az se zavar, ha hónapokkal később jönne csak ki.

Abban bízom, hogy annyira nem jön PC-re mint a Star Wars: The Force Unleashed. :U

(#4) konas


konas
senior tag

Hu de beteg jatek..Sok a szorny de legalabb nem mindennapi fajtak.

(#5) Nunder


Nunder
őstag

Nekem nagyon tetszik, vetekszik a GoW3-mal. Nagy kár a PC port hiánya. Szerintem ilyen játékot vétek kihagyni a PC-s megjelenések közül. :N

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#6) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Hűű a mindenit, engem már suliban is felcsigázott ez a Dante pokla, de hogy még játszhatok is benne:DDD Még meg is tanultam a különböző körökben kik vannak és az érdekesebb történeteket hozzájuk...ma már nem sok(kb. semmire) emlékszem:(

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#7) Borgi


Borgi
aktív tag

hi

egy ilyen igéretes világgal rendelkező játékot ilyen gagyi konzol ugra burgra módon megoldani szégyen... szégyelják magukat a megálmodók hogy ezt a hulladék játékperspektívát próbálják megint ránkeröltetni.

a látvány jó a játék motor hulladék.

üdv,
Borgi

Resistance is Futile!!

(#8) Termigáßor válasza Borgi (#7) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Hát ja. Lényegében az összes hack 'n slash gamma egy kaptafa. Anno a Diablo még tetszett is. Ezekből a mostaniakból meg megnézem a trailereket, azt' elég is. A vak is látja hogy agyon van scriptelve az egész játékmenet.

Tényleg valami fajsúlyosabb stílust igényelt volna a téma.

Jobbára ártalmatlan...

(#9) Gomez86


Gomez86
őstag

Akárki akármit mondhat, NEKEM BEJÖN!

Szép a graf, és lehet hogy a játékmenet nem fogja megváltani a világot, de lehet hogy nem is baj. Várom nagyon. Főleg ha jó hosszú lesz....

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#10) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

Egy horrorFPS vagy sima túlélő horror megfelelő lett volna, de ez? :(

PainKiller, Doom3ResurrectionOfEvil, stb. azért más hangulatot nyújtottak ;]

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#11) nrgia válasza Gomez86 (#9) üzenetére


nrgia
őstag

Szívemből szóltál ember... :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#12) Mazsika


Mazsika
őstag

jöhet jöhet nagyon várom!!!

Dáccsika

(#13) Slade92


Slade92
aktív tag

Menjetek a Dante poklába én megyek Olymposra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.