Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) duvi


duvi
nagyúr

Nagyot kell gurítaniuk a játékmenettel, mert szerintem ez legalább egy 5+ éves látványvilág és animáció :(

[ Szerkesztve ]

(#2) Plata válasza duvi (#1) üzenetére


Plata
félisten

Kit érdekel a látványvilág ha Star Trek.
Tíz éve játszom Star Trek online-al rendszeresen,ma is toltam legalább két és fél órát.
Már megjelenésekor elavult volt a grafikája mégsem izgat mert igazi Star Trek hangulata van.Szeretek az ikonikus űrhajókkal harcolni vagy egyebet csinálni.Bár még 10 év után is a borg a kedvenc ellenségem.Csak ma már nem kezdő hajóval,hanem sokszáz dolláros hajókkal űzöm őket. ;)

[ Szerkesztve ]

(#3) duvi válasza Plata (#2) üzenetére


duvi
nagyúr

"Kit érdekel a látványvilág ha Star Trek."
Mondjuk a rajongókon kívüli réteget, mint lehetséges vevőket ;)

(#4) Plata válasza duvi (#3) üzenetére


Plata
félisten

Aki nem rajongó az nem is nagyon akar vele játszani szerintem.
A rajongók meg valószínűleg nem igazán figyelnek a grafikára.
Vagy nézd meg ott volt az a játék ami nem régen jött ki,VR játék volt,annak jó volt a grafja,de a játék maga idegesítően szutyok volt.

(#5) duvi válasza Plata (#4) üzenetére


duvi
nagyúr

Természetesen önmagában nem elég a látványos grafika. Ha nincs mögötte tartalom, akkor bukta lesz. Fordítva még működhet. Ha jó a játékmenet, de gyenge a graf, akkor még lehet sikeres a játék, csak ilyenkor egy potenciális vásárlói réteget veszítenek el.

[ Szerkesztve ]

(#6) ***ANDRÁS***


***ANDRÁS***
aktív tag

Telltale Games játékoknál sosem a grafika minősége volt a lényeg, hanem a történet alapú játékmenet. Biztos fognak még csiszolni a látványvilágon, főleg az arcmozgáson.

(#7) Kristof93


Kristof93
senior tag

Nagyon naív ez az elképzelés, hogy a grafika nem számít. Senki nem költene rá dollármillíókat ha ez igaz lenne - de a valóságban az erőforrások nagy része a látványra megy el egy játék fejlesztésekor.

Bár nem szép, szerencsére azért nem is katasztrofális ez a Star Trek játék ebben a tekintetben.

(#8) Aljasvip


Aljasvip
senior tag

Szerintem szép a grafika. Ezeket az arcmimikákat megirigyelné némely AAA játék, pl. az AC sorozat, de a Cyberpunk-ban is hiába mozognak az arcok, nem hatnak ilyen valósnak.
A Star Trek rajongói ki vannak éhezve jó játékokra, a külsősök bevonzására inkább valami egyedit kellene felmutatni, az univerzumot majd megismerik (netán megszeretik) játék közben.

[ Szerkesztve ]

(#9) CPT.Pirk válasza Aljasvip (#8) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jepp. Tisztességes ST játék már jó rég nem készült. Na meg főleg olyan nem, ami nem a kelvin idővonalon játszódik.

Ez a játék eddig tetszik, a grafika számomra is másodlagos tényező itt. Majd várjuk a további híreket. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.