Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polllen


Polllen
nagyúr

De magabiztosak... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2) Alexios


Alexios
veterán

Fuhh, elsőre azt olvastam, hogy egyáltalán nem lesz multiplayer, kicsit megijedtem:D

(#3) Polllen válasza Alexios (#2) üzenetére


Polllen
nagyúr

Túl jóra sikerült, ezért még nem adják ki...külön kiegészítő lemezen jön 10k+havi előfizetésért...természetesen a 14k-s MW2 single része kötelező a futattáshoz :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4) S.J.M. válasza Alexios (#2) üzenetére


S.J.M.
senior tag

Jaja én is, pláne, hogy a társoldalaknál lévő kis boxba csak ennyi fért ki: "Modern Warfare 2 - Nem lesz multiplay..." :DDD

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#5) darkarthur válasza Alexios (#2) üzenetére


darkarthur
senior tag

Én is elsápadtam egy pillanatra :DDD

Nem is kell béta, jöjjön a full game! Csak jönne már :U

Samsung S23 Ultra 5G

(#6) Hevius


Hevius
tag

Csak jönne már ki! :O :DD

(#7) zuchy


zuchy
őstag

Ez nem Trejarch, az Infinity nem ad ki bétát. :N

PC-STYLE.hu

(#8) adam320


adam320
senior tag

A szivgörcs elkapott,azthittem nemlesz multiplayer,de látom hogy csak béta... ;]

(#9) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Nem meglepő hír eddig sose volt multi beta csak az 5.-nek.

(#10) Markoka1993


Markoka1993
tag

Én megbízom bennük :) Nem okoztak csalódást a CoD 4nél sem :)

live gt: Markoka1993

(#11) fpeter07


fpeter07
veterán

Legutolsó játék amit vártam az a cod4 volt :D majdnem minden nap megnéztem az összes vidit amit kiadtak :) most nem várok semmit

(#12) lovag05 válasza Markoka1993 (#10) üzenetére


lovag05
aktív tag

Nem hát, azon kívűl, hogy csak a neve a régi... :U Ennyire magabiztosnak azért nem kéne lenni, közel sem annyira jó a helyzetük...

So many demons, so little time...

(#13) Prof01


Prof01
veterán

Háhá :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#14) Markoka1993 válasza lovag05 (#12) üzenetére


Markoka1993
tag

Csomóan azt mondták, hogy miyen szar lesz a cod 4 :) Engem egy évig lekötött :) Single-t is végiglehet vinni egy párszor

live gt: Markoka1993

(#15) feka007 válasza fpeter07 (#11) üzenetére


feka007
nagyúr

Jaja, én se várok már sokat. :( Épp most downgradelem a gépem, inkább költöm másra.. Egész évben kijön 3 játék ami ér valamit, azért nincs értelme 4 magos gépet fenntartani..

[ Szerkesztve ]

(#16) Jhonny06 válasza Polllen (#3) üzenetére


Jhonny06
veterán

haha viccesfiú

(#17) h-yle válasza lovag05 (#12) üzenetére


h-yle
addikt

Közel sem annyira jó a helyzetük??? Valszeg minden idők legjobb eladásait produkáló játékát fejlesztik épp, ami miatt vagy 3-4 A kategóriás cím csúszott 2010-re, de ja... szarban vannak :D

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#18) Alexios válasza h-yle (#17) üzenetére


Alexios
veterán

Igen, de csak amiatt mert CoD. Szerintem arra értette, hogy sok jó, hasonló játék is fog kijönni, amik akár jobbak is lehetnek(pl. Bad Company2), de kétlem hogy ettől rosszabbak lennének a MW2-nek az eladásai, akkora a hype körülötte.

(#19) N4ri87


N4ri87
senior tag

Cod4 után cod5 trailerét megnézve nekem annyira nem szimpatikus. Eddig a 4 jobban tetszik. De várom, hogy kipróbálhassam, és ne legyen igazam.

C805

(#20) Alexios válasza N4ri87 (#19) üzenetére


Alexios
veterán

Nem igazán értem mire gondolsz, a CoD5 már rég megjelent, ha a Modern Warfare 2-re gondolsz, akkor az a CoD6:)

(#21) aram01 válasza Alexios (#20) üzenetére


aram01
nagyúr

nem lesz már cod6 mw2-lesz meg lehet majd 3 és 4 is kitudja :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#22) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Nem fontos. Ide vele. :C

(#23) Fortissimus


Fortissimus
őstag

csak jonne mar

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#24) master12


master12
csendes tag

gyerekek én azt hittem vak vagyok amikor elolvastam a cím egy részletét....... :DD
most vettem új laptopot hogy majd tolom rajta modern warfare 2-t erre amikor megláttam..... :))

Komolyan ha a hülyeség fájna---->bash.hu/3290<---- /// Samsung Wave

(#25) feka007 válasza master12 (#24) üzenetére


feka007
nagyúr

Mer most miért nem fogod tudni tolni?

(#26) nightmare13 válasza aram01 (#21) üzenetére


nightmare13
senior tag

De ez is call of duty lesz, ugyanis meggondolták magukat, és mégis odabiggyesztik... volt is róla egy hír itt régebben

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#27) h_mate


h_mate
tag

Én elhagytam volna a CoD jelzést! A call of duty szériáról a legtöbbeknek a II. vh-s játékok ugranak be, de mivel ez nem azoknak az folytatása hanem a MW-nek ezért el lehetne hagyni.Elég végignézni a hsz-eket mindenki Modern Warfare 2-nek emlegeti a játékot nem CoD 6-nak!

Suhognak a Fuck.

(#28) lovag05 válasza Alexios (#18) üzenetére


lovag05
aktív tag

Pontosan, így értettem. Erre akartam célozni, bocsánat, ha nem érthetően fogalmaztam volna. :U

So many demons, so little time...

(#29) hommeros


hommeros
őstag

Drágább is lesz, próba sincsen. Tartsák meg.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#30) kaik_holi


kaik_holi
tag

Én nagyon várom már...szerintem tuti nagyon ütős lesz... :K :K :C

....mAximum mInimal....

(#31) feka007


feka007
nagyúr

Egyébként érdekes, hogy most ebből nem lesz béta, mert a CoD4-nél is 2-3 hónappal a megjelenés előtt kiadtak bétát X360ra meg PS3-ra, sőt még az 5-ből is volt. NFS-nél is így kezdődött, hogy MW-nél még hetekkel előre adtak ki demót, Carbonnál már csak 1-2 nappal előtte, hogy ne nagyon tudják visszamondani az előfizetéseket már. Meg videókat se nyomatnak túlságosan a játékból, eddig ha jól számolom 1 mp videó jött ki, és attól se vágódtak hanyatt sokan sztem.

(#32) athomi válasza Polllen (#1) üzenetére


athomi
veterán

mondjuk van miért (mohaa, cod, cod2, cod4) :)

[ Szerkesztve ]

(#33) h-yle válasza lovag05 (#28) üzenetére


h-yle
addikt

De pont a MW2 miatt lettek a hasonló "A" kategóriás címek (lásd a fent említett BC2) 2010-re pakolva.

Egyik kiadó sem mer ellene hasonló kategóriában játékot indítani. Hiszen az egyszeri user (vagy épp a user barátja/barátnője/családja) ott áll karácsony előtt a boltban és azt lesi melyik legyen az az fps amivel meglepik / meglepi magát és nagy valószinűséggel az MW2 fog prioritást élvezni mindenek előtt.
Így értékes eladásokat rabol a többi címtől amit csak azok fognak megvenni akiknek a karácsonyi nov/dec büdzsében 2 modern fps is szerepel.

Tehát értem amit mondasz, csak mivel az összes kiadó beijedt az MW2-től, ezért hacsak valami kapitális nagy hibát nem vétenek az IW-nél a srácok, akkor az osztatlan siker borítékolható.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#34) lovag05 válasza h-yle (#33) üzenetére


lovag05
aktív tag

Azt pedig nem fognak, ugyanis ezt így már NEM lehet elrontani, - már rég elvan - a fanok, casual gamerek úgyis megveszik, akármilyen lesz... Csak ez alatt, megint egy terrorista lövészet lesz, mint az előző MW... Tele filmszerű dolgokkal, közben, pedig inkább egy "interaktív nézővé" válik a játékos, 0% küzdelemmel, kihívással... Nem mondom, hogy a régebbi részek, valami 'húúúdenaonjóóóó" kategóriába lettek volna sorolva, mégse tűnt ennyire script-eltnek, ott még jól mutatott, és nem éreztem magam frusztrálva, a hülye ellenségek, stb. miatt. Nincs is értelme ellene indítani akármit is, úgyis, vagy csak egy rétegnek fognak szólni, vagy, ha talán eredeti ötletekkel lenne tele, úgyse hallanánk róla sokat, a CoD név miatt... Jogos a "nagy" beijedtség, hisz' nem nagyon lehet ez ellen, mit tenni. Persze, hogy az MW2 fog prioritást nyerni, mivel egy játéknak nagyon is jó, ebben egyetértek, de, mint CoD... számomra értékelhetetlen lesz. - de, NE legyen igazam - A BC2-nek lehetne szerintem maximum ellene esélye... Kár, hogy már ez a helyzet van, bár, lehet, jobb is, legalább már vége lesz a "CoD MW2 láznak", mire elkezdenek szállingózni az újabb címek. - talán így érvényesülni is tudnak -

[ Szerkesztve ]

So many demons, so little time...

(#35) Ice!?


Ice!?
őstag

Szvsz nem sok értelme lett volna egy mp bétának.
Persze, kíváncsi lennék rá, de majd minden eljön szépen lassan. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.