Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nemsok képecske, de ismét erőt ad várni:R
STALKER "feeling" rulz...:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2) Tim82


Tim82
nagyúr

Először azt hittem, hogy négyes metró szimulátor. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3) Szirti


Szirti
tag

Csak engem zavar a 2006os dátum a képek bal alsó sarkában?
Amióta halottam róla érdeklődve várom ezt a játékot.

[ Szerkesztve ]

"Revenge is a dish best served cold." - old Klingon proverb

(#4) - = Zk = - válasza Tim82 (#2) üzenetére


- = Zk = -
félisten

remélem nem egyszerre készül el 4-es metróval :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5) robyeger


robyeger
addikt

Kicsit buggyatnak tünnek számomra a fejlesztők, ha 2010-ben Nvidiás DX10-es PhysX-re akarnak játékot írni. Ahelyett, hogy DX11 API-ban lévő directcompute(CS4.0)-át használnák, az legalább a ATI 4xxx és 5xxx vga karikon is lefutna rendesen.

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#6) pzstm


pzstm
titán

Jónak tűnik...kérdés mennyire lesz optimalizálva(Gondolom nvidia logo majd beigyel a játék elején.... :B )

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7) Polllen válasza robyeger (#5) üzenetére


Polllen
nagyúr

Olvasd el újra a cikket...fő sponsor...NVIDIA...hülyék lennének az atinak kedvezni...Inkább erőlködnek a saját *****-kal.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8) csaabz válasza Polllen (#7) üzenetére


csaabz
őstag

Az Ati miért nem szponzorál több játékot? :))

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#9) aram01


aram01
nagyúr

kezdi izgatni a fantáziám

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10) ndave92 válasza Tim82 (#2) üzenetére


ndave92
tag

Ehh xD lol

5800X3D | 7900XTX | 32GB 3600 CL16

(#11) TazLeacher válasza Tim82 (#2) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Pont ezt akartam írni... :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Remélem szépen fut majd Ati-kon is. Phisx bullshit meg kikapcsolható, ha egyáltalán lesz benne.

(#13) Gomez86 válasza csaabz (#8) üzenetére


Gomez86
őstag

Mert így is rengeteg VGA-t ad el :) És egyre csak többet azok után, hogy most szinte semmilyen verseny sincs a két cég közt. (Főleg ha a 5XXX-es sorozatot nézed)

Amúgy úgy tudom hogy ők is sponzorálnak ezt-azt. Csak nem akkora reklámhadjárattal.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#14) CptMisi


CptMisi
őstag

na, ez is jobban fut majd egy 7600GT-n, mint egy 4830on...
"Jövőre 2 Stalker jelenik meg" ;] remélem jó lesz, kinézetre hasonlít, a videóban teljesen másnak tűnt... :K

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#15) danati


danati
senior tag

Remélem lesz olyan hangulata mint a Stalkernak. :K

(#16) imibogyo


imibogyo
veterán

Én viszont nagyon bunkó vagyok, és ezért beszólok...... :U
A fogalmazásodra fordíthatnál egy kicsit több figyelmet, vannak benne érdekes mondatok...

Persze a hírnek örülök, már várom nagyon... Üdv és bocs.

(#17) -kdM- válasza Tim82 (#2) üzenetére


-kdM-
senior tag

"2013-ban súlyos katasztrófa éri a Földet. Az emberek számára a metroalagútak és a különböző földalatti állomások nyújtanak menedéket."

akkor 4es metroban sem fogunk bujkalni

(#18) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

A S.T.A.L.K.E.R. után mindenképp várós még a story is tetszik aztán majd meglátjuk...

(#19) szombatitomi válasza imibogyo (#16) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Jogos, vannak benne hibák.

"A játékszoftverben számtalan reális eszközök, tárgyak lesznek elérhetőek..." Ezt nem inkább úgy kellene, hogy "A játékszoftverben számtalan reális eszköz, tárgy lesz elérhető..."?

Attól függetlenül a cikknek örülünk. :R

[ Szerkesztve ]

(#20) Gergo88


Gergo88
tag

A harmadik képen valami aranyos jószág mászik a plafonon.

Basu gasu bakuhatsu busu basu gaido.

(#21) tomi79 válasza -kdM- (#17) üzenetére


tomi79
csendes tag

A 4-es metróban, ha kész lenne, akkor sem tudnál egy atomtámadás esetén bujkálni, mivel néhány méterre van csak a föld alatt.

ON

Ez nem 3 új kép, ezek a legelső képek a játékból, még valamelyik pre alfa verzióból lehetnek.

(#22) bishoplogan válasza szombatitomi (#19) üzenetére


bishoplogan
senior tag

ok, tsz-t töröltem. tényleg csúnya volt, főlega "lesznek" szó :D

[ Szerkesztve ]

(#23) mave13


mave13
őstag

Ha csak annyira lenne jó, mint az első STALKER, már király lenne a cucc. :)
Várós.

Icewolf || kósza ||

(#24) -kdM- válasza tomi79 (#21) üzenetére


-kdM-
senior tag

nem ez a lenyege a mondandomnak

(#25) szombatitomi válasza bishoplogan (#22) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Rendben, így sokkal szebb. :D

(#26) keIdor válasza -kdM- (#17) üzenetére


keIdor
titán

:DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#27) ferencka


ferencka
tag

S.t.a.l.k.e.r és Fallout közös gyermek.elég szépnek és hangulatosnak tűnik.várjuk..... :K :K

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#28) Ren Hoek válasza ferencka (#27) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Ja ezt jól eltaláltad :P Már várom nagyon, imádom az ilyen hangulatú játékokat. Fallout sorozat, még a Tactics-al kezdődött nálam - régi szép idők :)) Aztán Stalker SoC...BioShock is kicsit ilyen...Stalker Clear Sky kimaradt egyelőre, de majd ha lesz HD5850 akko Pripyattal és Metro 2033-al bepótolom ;]
Ezek bizony mind testvérjátékok :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.