Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) darkmann


darkmann
őstag

Ja, és "csak" 60$-ba kerül majd! [link]

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#2) Teal'C válasza darkmann (#1) üzenetére


Teal'C
addikt

A samu is bejelentette kb 2 órával később a saját fóliáit 19£ ért.
Botrányos árak es még akkor nem is ért ide, vám+adó+sáp

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3) T0rnad0 válasza darkmann (#1) üzenetére


T0rnad0
addikt

S9+ hoz is 15 ezer volt, mikor megjelent. Ha drágul az S széria, a fólia is fog ;]

Z Fold 4

(#4) szkaroly


szkaroly
senior tag

A kérdés már csak az hogy eléri-e a hátlapi szenzor hatékonyságát? Kétlem.

Poco X3 Pro

(#5) Zolik válasza Teal'C (#2) üzenetére


Zolik
senior tag

Botrányos árak? miért is?

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#6) Teal'C válasza Zolik (#5) üzenetére


Teal'C
addikt

Azért mert a nagyker ára egy minőségi uv nano üvegnek 2500ft persze a kisker ára ennek is 12000ft. A 2500 on még a nagyker is keres. Ebay en egy noname 900ft körül van és jó is.
Persze tudom ne sírjon aki 3kilóért vesz telefont de azért ez gusztustalan és senki ne mondja hogy az a plusz 9500ft az jogos bevétel/db

Ui: A 2500 ból a kisker visszaigényli az áfát is.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#7) hyperspace válasza Teal'C (#6) üzenetére


hyperspace
őstag

Jogos/nem jogos, gyári/Ebay, drága/nem drága, felesleges ilyeneken rugózni. Meggyőzni nem kell senkit (Te nem is akartál), mindenki eldönti, mire van szüksége. :B

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#8) Teal'C válasza hyperspace (#7) üzenetére


Teal'C
addikt

Ez így van mindenki a saját pénze ura.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#9) Zolik válasza Teal'C (#6) üzenetére


Zolik
senior tag

Szerintem biztos lesz olyan lehetőség amiben adnak hozzá gyári fóliát meg tokot. Sajnos apple kezdte ezt a trendet a saját márkás/gyártású cuccokkal amik persze méreg drágán kerültek még a sarki gsm boltokba is.

Azt gondolom teljesen alap lenne egy gyári tok/fólia egy csúcskategóriás telóhoz.

Ettől függetlenül nem hinném hogy a telefon önmagában túl lenne árazva. Sajnos a magyar áfa, béfa, ilyen olyan adók és sápokról nem a samu tehet.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#10) noro79 válasza Zolik (#5) üzenetére


noro79
tag

Mert iPhone árban lesz. Jah hogy az drága ez nem...?

(#11) Teal'C válasza Zolik (#9) üzenetére


Teal'C
addikt

Van ahol adnak tokot fóliát csak az eu ban nem divat.

noro79 Szerintem idén sem éri el az iphone árát. Persze mind drága de ki mire mennyit áldoz.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#12) Zolik válasza noro79 (#10) üzenetére


Zolik
senior tag

Nem lesz iphone árban. Már ha csak a tudást és specet nézzük akkor a két telefon nagyon össze se lesz hasonlítható.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#13) nozs23 válasza Zolik (#12) üzenetére


nozs23
addikt

Miért nem?

(#14) Maxxy10 válasza Teal'C (#2) üzenetére


Maxxy10
addikt

Még mindig olcsóbb mint egy új kijelző..

(#15) tixem


tixem
addikt

Clearplex. Puszpá'

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#16) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Mióta van levegő egy sima fólia és a kijelző között?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17) Victoryus94 válasza Teal'C (#2) üzenetére


Victoryus94
őstag

Szerintem ez nem drága ahhoz képest, hogy "egyedi" üveg kell a telefonra, és gyártói termék. (A kiegészítőkön minden gyártó szeret keresni)
Akit zavar, az vehet olyan mobilt, amiben hátul az olvasó, vagy megvárja amíg bevásárolnak a kínai gyártók, és lekopizzák, majd felteszik aliexpressre harmad ennyiért.

enginev3.0 Ezt ne úgy képzeld el, mint a fóliákat, amikor levegősek. Pusztán arról van szó, hogy mikroszkópikus "hézagok" vannak a kijelző és a védőüveg között. Ezen picike hézagokat kell kitölteni.

[ Szerkesztve ]

(#18) kali válasza noro79 (#10) üzenetére


kali
legenda

Még ha abban is lenne - de nem, alatta lesz valamennyivel -, akkor sem lenne összehasonlítható ár-érték arányban, mert a Samsung dupla induló tárhelyet és dupla intervallumú gyártói jótállást ad, továbbá tesz az alapcsomagba gyorstöltőt és megannyi kiegészítőt...stb., szóval így nézve igaz, az iPhone drága, a Samsung telefonjai pedig összességében nézve kevésbé.

[ Szerkesztve ]

(#19) Teal'C válasza Maxxy10 (#14) üzenetére


Teal'C
addikt

Ez nem nagyon vígaztal, legalábbis engem. De megnyugtatlak a kijelző sem annyiba kerül mint amennyiért árulják az is kb 2/5 höz arány.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#20) kakuk.tamas válasza szkaroly (#4) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Próbálj ki egy Mate 20 Pro-t. :)
Picit lassabb, mint a fizikai, de tökéletesen működik.
(Tudom, itt elvileg más technika lesz, de ahogy láttam a videót, ez se lesz gyorsabb...)

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#21) stellaz


stellaz
addikt

Félve teszem fel a kérdést, hogy a karcolás álló üvegre minek bármilyen üveg vagy főleg műanyag fóliát tenni?

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#22) kali válasza stellaz (#21) üzenetére


kali
legenda

Mert a karcolás álló üveg egyik gyártónál/készüléknél sem azt jelenti, hogy semmivel és semmilyen módon, illetve körülmények mellett sem lehet megkarcolni.

[ Szerkesztve ]

(#23) Maxxy10 válasza Teal'C (#19) üzenetére


Maxxy10
addikt

Nem akartam vitatkozni, pontosan tudom mennyibe kerül egy kijelző mivel telefon szervízben dolgozom. Látom mennyit érnek a fóliák legyen az üveg vagy plasztik... inkább a karcoktol védenek

(#24) kakuk.tamas válasza Maxxy10 (#23) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nálatok is 90k a kijelző a Mate 20 Pro-ba?

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#25) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Én mindig Flip-tokot veszek, így a fólia kérdése fel sem merül bennem. :)

plus ça change, plus c'est la même chose

(#26) Teal'C válasza Maxxy10 (#23) üzenetére


Teal'C
addikt

Én sem vitázom bocs ha úgy tünt. :R

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#27) tomboy0013 válasza stellaz (#21) üzenetére


tomboy0013
veterán

A telefonok kijelzőjét sosem borította karcálló üveg csupán azért.

(#28) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Ilyen vajon lesz nálunk? :F

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#29) stellaz válasza kali (#22) üzenetére


stellaz
addikt

és (#27) tomboy0013

ja persze, de azért azt megállapíthatjuk, hogy

a, a kijelző fokozottan védett a karcok ellen, ha valaki nem homokozóban vagy táskába kulcs/fülbevaló/egyé fém biszbasz mellé bedobva használja, akkor azért elég nehezen szedi a karcokat

b, a műanyag fólia viszont könnyen karcolódik, tehát pár nap alatt ocsmány lesz (ha nem, akkor az üveg sem lenne az), folyton cserélgetni kell

c, az üvegfólia is valszeg gyengébb anyagból van, mint a kijelző

d, a telefonok jelentős részén úgy néz ki az utólagos fóliai, hogy karcos, levegős, repedt, szakadt, magyarán hamarabb leokádnám, mint, hogy a kezembe vegyem, de azért le nem veszik róla, nehogy karcos legyen a kijelző

[ Szerkesztve ]

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#30) helixP válasza stellaz (#29) üzenetére


helixP
nagyúr

Inkább állapítsuk azt meg, hogy:

a.) Elég hamar szembejöhet a világban egy homok szem (kvarc kristály), ami még mindig keményebb mint akármilyen üveg és elég éles a karchoz
b.) 1 USD 5 db. Még mindig olcsóbb, mint egy kijelző csere, emellett egy fólia kevésbé gyűjti a zsírt, mint az üveg
c.) 1 USD egy db. Még mindig olcsóbb, mint egy kijelző csere
d.) Van, aki képtelen feltenni igényesen, de ugyanezek az emberek karcolt / törött / maszatos kijelzővel mászkálnak, fólia nélkül

[ Szerkesztve ]

(#31) tomboy0013 válasza helixP (#30) üzenetére


tomboy0013
veterán

+1

(#32) Teal'C válasza helixP (#30) üzenetére


Teal'C
addikt

+1

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#33) kali válasza stellaz (#29) üzenetére


kali
legenda

Én ugyan sosem teszek/tetetek fóliát a telefonjaimra, de még csak fix tokot sem használok és így is sikerül megőrizni karcmentesnek a készülékeimet - más módon teszek azért érte -, de sokszor olvasom a fórumon, hogy valakiknek a semmitől megkarcolódott, persze nyilván oka volt, de sajnos akár a por is tartalmazhat olyan anyagot, ami képes karcot ejteni a CGGx és társai által védett kijelzőkön/házakon is.
Felhasználója válogatja, hogy ki mennyire akar és tud vigyázni a cuccaira, továbbá milyen környezetben mozog, illetve részben szerencse kérdése is talán, onnantól meg egyéni döntés kérdése, hogy akar fóliát és egyéb védelmet, vagy sem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.